Skocz do zawartości
Forum

Kwietniówki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

kala_s
Pytanie do dziewczyn które maja termin tez w okolicy 9 kwietnia, jak się czujecie? Ja dzisiaj kiepsko, jestem jakaś taka słaba i wszystko mnie boli, cały kręgosłup, kluje w bokach i cala jestem taka jakaś.... :-/ nawet wzięłam i spakowalam torbę do szpitala...

Ja mam termin na 10 kwietnia. Strasznie pachną mi nogi i dłonie.
Dopadła mnie rwa kulszowa. A na dodatek coraz więcej rozstępów na brzuchu. I to takie bolące rozstępy jakby cały czas moja skóra się rozrywala :(((
W nocy boli mnie brzuch przy kazdej zmianie pozycji. Huśtawki nastroju. I tak jak inne dziewczyny pisały, włosy zaczynają żyć swoim życiem, cera zaczyna się pogarszac...oj uzbieralo się tego :D

Odnośnik do komentarza

Sandra26 no ja też cała puchne, rozstępy tak samo coraz więcej i bolą i swedza i żadne kremy nie pomagają. A ten ból w pachwinach i brzucha po bokach, przekręcenie się z jednej na drugą stronę to po prostu masakra... A jak jeszcze się obudze i mam pełen pęcherz to to nie wiem jak się obrócić a wstanie z łóżka... Albo raczej zturlanie się to wtedy nie lada wyczyn.

https://www.suwaczki.com/tickers/xrotyx8dtke0asvb.png

Odnośnik do komentarza

kala_s
A ten ból w pachwinach i brzucha po bokach, przekręcenie się z jednej na drugą stronę to po prostu masakra... A jak jeszcze się obudze i mam pełen pęcherz to to nie wiem jak się obrócić a wstanie z łóżka... Albo raczej zturlanie się to wtedy nie lada wyczyn.

Kochana ja mam termin na koniec kwietnia a odczucia identyczne - mam nadzieje ze jakos dotrwam i donoszę bo Ty lada moment a ja jeszcze miesiac

http://fajnamama.pl/suwaczki/6ag3zub.png

Odnośnik do komentarza

Kala_s ja mam termin na 8.04 i dziś na prawde poczułam bóle w podbrzuszu plus plecy. Rano nie mogłam wstać, sikam dużo i często ale też piję jak smok. Maluch wypycha się i napina mi brzuch do granic możliwości.
Po południu pod wpływem nerwów dostałam kopa, poszlam na zakupy, potem obiad a teraz siedzę i sapię....
Kupiłam sobie w zielarskim herbatke laktacyjną z koprem włoskim, myślicie że to wystarczy?

http://fajnamama.pl/suwaczki/xl0y2rx.png

Odnośnik do komentarza

Antjee nie wiem jak to wygląda z laktacja bo to mój pierwszy poród. Ale koleżanka mi radziła żeby uzbroić się w cierpliwość i laktator bo podobno ma początku ciężko, za to druga mi mówiła ze mleko jej leciało strumieniem i mała nie nadążala łykać. Także to wszystko chyba zależy od organizmu.
Evvik ja to mam takie odczucie ze go bliżej to dni coraz bardziej się wleka :-/

https://www.suwaczki.com/tickers/xrotyx8dtke0asvb.png

Odnośnik do komentarza

Legginsy bez problemu, a z dwóch par spodni jedne są ok, a drugie uciskaly juz w 7 mcu wiec w nich nie chodze obie pary z hm. A co do przekrecania sie z boku na bok to ja po prostu tego nie robie, spelzam z lozka jak sie przebudze, idę siku i klade sie na drugi boczek. Inaczej to mnie wiezadla strasznie ciagnely. Najgorzej jak sie rano zapomnę i chce sie przeciągnąć xd dzisiaj w ogole jakis slaby dzien, ja tylko obiad zrobilam a tak to leniuchuje w lozku:) jeden dzien bez mycia podlog nie zaszkodzi

Odnośnik do komentarza

kala_s
A tak apropo to wytrzymujecie jeszcze w tych spodniach ciążowych albo leginsach? Bo mnie tak masakrycznie już te gumy uciskaja ze najchetniej to bym chodziła cały czas w koszuli nocnej.

Spoko luzik jak cie uciskaja to ja znalazłam patent na leginsy juz w połowie ciąży,bo nie mogłam kupować coraz to większych rozmiarów bo mi se zwijały,poprostu chamsko nacinam je z przodu na szwie i wtedy mnie nie upijają he he he

Odnośnik do komentarza

Ja to po domu spodnie dresowe dla brzuchatek i to o rozmiar większe (chociaz mi radzono ze dla ciężarnych to trzeba kupic ten rozmiar co sie nosi) ale sie cieszę ze nie posłuchałam bo w mniejszych to brzucho by miał ciasnawo. Leginsy tez kupione na wyrost i sa ok.
Dżinsy jedne co na początku były cudne z C&A ( dwie gumki z regulacja nad i pod brzuchem)to teraz w podbrzusze uciskają przy siadaniu, drugie targowe zsuwaly sie bo maja gumkę tylko nad brzuchem ( jak leginsy) za to teraz da sie w nich wytrzymać chociaz jak pomyśle o luźnych dresowychy to odrazu chce do domu :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/6ag3zub.png

Odnośnik do komentarza

Ja mam właśnie leginsy z gumą do połowy brzucha i są strasznie nędzne bo zjeżdżają, no ale nie ma co narzekać kupiłam je za 20 zł na Allegro. I jeszcze te kilka dni w nich wytrzymie ;) oj jak ja już chce nosić ubrania z przed ciąży ;) jestem już tak znudzona tymi ciążowymi;) co do torby to ja spakowałam się we dwie, jedna z moimi rzeczami druga z rzeczami maleństwa.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, a może któraś z Was potrzebuje, komplet pościeli nowy firma Gluck mam do sprzedania, 100% bawełna, dla dziewczynki (a u mnie będzie chłopczyk) różowo-biały z haftowanym króliczkiem i misiem, poszewka na poduszkę i kołderkę, ochraniacz. Cena ze sklepu 163zł, a z wysyłką sprzedam za 100zł.

Odnośnik do komentarza

Wracając do tematu to jak byłam w szpitalu-myslałam,że wody mi się saczą jakies 2 tyg temu to położna kazała mi pokazać wkładke więc noszenie wkładek w ciąży jest normalne...
Każda położna ma inne zdanie.
Teraz to już nie zdąże się wyleczyc z tej infekcji,czuje ,że moje dni są policzone a wizyte mam w piątek,nie wiem czy dotrwam.
Mam rewolucje żołądkowe,boli mnie brzuch jak na okres a skurcze coraz mocniejsze.Boje się,że małą zarazi się ode mnie infekcją ale cóż,nic już nie poradzę.W ciąży miałam kilka infekcji i wiedziałąm,że mogę znów złapać nie wiem czemu skoro wczesniej nie mialam takich problemów.
Nie mam jeszcze zrobionego badania na paciorkowca i też sie boję ,że nie zdążę.
Co do imienia my mamy 2 imiona Bianka,Andzelina.2 są piękne wiec malutka bedzie takie miala.
Amelka miala byc ale...tyle tych Amelek...
POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE SERDECZNIE,JUŻ NIEDŁUGO !!!!! :* :*

Odnośnik do komentarza

Apropo torby do szpitala... No to się dzisiaj załamałam. Gigantyczna torba i ledwo co się zmieściłam, ale u mnie w szpitalu trzeba mieć swoje ciuszki, pieluchy, chusteczki nawilżające itd wszystkj co do dziecka potrzeba no i dla siebie też muszę mieć swoje podkłady poporodowe.
Ja leginsy mam z pasem na cały brzuch a spodnie tak do polowy brzucha no i żadne mi nie spaduja i brzuch mi się mieści ale tak mi się te gumy wzynaja albo w brzuch albo pod biustem ze szok...

https://www.suwaczki.com/tickers/xrotyx8dtke0asvb.png

Odnośnik do komentarza

Cześć kwietniówki wróciłam właśnie od lekarza :) tydzień temu szyjka miała 2 cm aaaa dziś się okazało że :D szyjka zgładzona, rozwarcie na jeden palec i gin powiedział że najprawdopodobniej wszystko potoczy się wcześniej :D mały ma 3100 g :) Mówi że to tak w sam raz bo jestem dosyć drobna i potem może być ałaaa, ten zółty śluz o którym pisałam jest z szyjki wychodzi on dużą ilością ponieważ ona się otworzyła. Jedyne co mnie martwi to wyniki mam coraz niższe no i okazało się że to anemia, muszę brać żelazo.

http://fajnamama.pl/suwaczki/mjew10n.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...