Skocz do zawartości
Forum

Kwietniówki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

~Yasmena
Hej dziewczynki.
Ja dopiero teraz, bo nie spałam całą noc, w ogóle nie czuje dzidzi i wariuję:-(
Caroline będzie dobrze - trzymam mocno kciuki!!!
Ja na obiad robię krupniczek i schabik, ziemniaczki i kapusta.
Jak ktoś ma ochote to zapraszam:-)
Meggy Tobie mogę kurierem coś podesłać biedaczko.


Dziekuje Yasmena ale mnie tu na diecie trzymaja i dzis jadlam tylko suchary chleb i ziemniaki;) jutro wychodze :)

monthly_2014_11/kwietniowki-2015_19618.jpg

monthly_2014_11/kwietniowki-2015_19619.jpg

monthly_2014_11/kwietniowki-2015_19620.jpg

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny ja was czytam caly czas, tylko pisac nie mialam kiedy, bo wrocilam do pracy i nadrabiam zaleglosci..u mnie chorob ciag dalszy, wyleczylam oskrzela z zatokami tez lepiej, za to teraz dostalam zapalenia chrzastek czy nerwow miedzyzebrowych! Mam taki bol w klatce piersiowej, ze robili mi ekg, bo podejrzewali zawal lub inne choroby serca! No jak nie urok to sr..ka. gratuluje wszystkim pieknych brzuszkow i wiercacych sie maluszkow. Mojego tez juz wyraznie i regularnie czuje.
Ps. Co do kilogramow to jestem w scislej czolowce +9 kg, skoncze pewno tak jak w pierwszej ciazy +25kg, oby tylko spadlo tak samo jak poprzednio,hihi
Calusy dla wszystkich

Odnośnik do komentarza

Aniołkowa, może tak źle nie będzie. Dużo zależy od predyspozycji. Ja w ciąży z synem nie smarowałam sie regularnie i nie mam żadnego rozstępu. Moja bratowa smarowała się i rozstępy ma. Pij dużo wody, żeby skóra była bardziej elastyczna.
Tak samo dużo wody trzeba pić przy odchudzaniu, bo wtedy skóra nie robi się obwisła.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-70710.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-69100.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...