Skocz do zawartości
Forum

Kwietniówki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór kuleczki :-)
Własnie skonczyłam nadrabiać ponad 50 stron!!!! - ale się działo:-) ale nie będe już do tego wracać.
Mnie ostatnio ciągle ktoś odwiedzał i tak mi uciekło tyle wątków.
Dziewczynki czy jak pochodzicie dłużej albo posiedzicie przy stole to bola Was plecy?
Mnie potwornie plecy bolą -między łopatkmai i w krzyżach boli i nie wiem czy to normalne przy moich + 8 kg?

http://www.suwaczki.com/tickers/nzjddqk3xpicpuua.png

Odnośnik do komentarza

Angioletto
alekssadra
8 zł :D Tylko na 3-6 MC ale przydadza się! :))
Ulinek . właśnie co lekarz mówił , :*

Mogę miec takie same? są baaardzo kuszące :D

Ulinek słoneczko,moja Michasia poza w wiekszosci prawidłowymi wymiarami ma brzuszek o prawie 3 tyg wiekszy od calej reszty,ale pan profesor powiedzial ze na koniec i tak sie wszystko wyrówna :) Nie zamartwiaj sie prosze :)

No raczej :))kupuj , u mnie tylko 3 ostasnie pary były , podobaky mi się co ty wystswilas takie misiowe jakiś czas temu ale teraz juz nie było :<

Mi dupa tez rośnie ...

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxw73sbutjc4bxn.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny:)
Przyznaję się już od jakiegoś czasu podczytuję Was,ale jakoś tak nie było odwagi żeby do Was dołączyć,bo Wy to już taka zgrana rodzinka;}
Kilka z Was dzisiaj napisało żeby się ujawniły dziewczyny podczytujące,więc się ujawniam.
Kilka słów o mnie jestem Sabina,mam 25lat,mieszkam w Gdyni,termin na 26 kwietnia:) Ciąża pierwsza,przechodzę ją wyjątkowo dobrze tylko kg lecą w górę ale chyba jeszcze w granicach normy miesięcznej:P
Jeżeli mogę to chętnie się dopisze do tabelki bo wiem że takową macie hihi:P
Test suwaczka
http://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3kezv9kag5.png

Odnośnik do komentarza

Monis, w lejdis któras tak celulit chłoneła :)
Ja dzisiaj bylam na wizycie, lekarz powiedzial, że wszystko ok, chociaz dzieciatko jakies takie senne bylo, no ale to chyba tak bywa. słabo dzisiaj czuje moje dzieciatko, ale moze jutro sie ocknie :) łozysko mam na tylniej scianie, nie wazylismy dzis. Moj lekarz ma bzika na punkcie kosci nosowej i górnej wargi ktore za kazdym razem mi kilka razy pokazuje ;) to takie dziwne, bo przy córce nie pamietam zeby mi lekarz tak sprawdzał buzie dziecka. Z drugiej strony teraz mam usg na kazdej wizycie wtedy mialam tak jak przewidywał plan ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/tb738iikxifozcp4.png

Odnośnik do komentarza

Yasmena właśnie te cholerne bóle pleców :/ czy siedze czy stoję. Gdyby nie to - zapomniałabym że jestem w ciąży. No chyb,a że spojrze w lustro ;) heh

Monis0612

Moja dupa chłonie kalorie z powietrza i powieksza sie tez od samego patrzenia na jedzenie;)

Moniś posikałam się :)

Sabina super że napisałaś :) Witam serdecznie :) Mieszkasz w mojej ukochanej Gdyni :)

Ulinek kochana proszę nie dołuj się, wiem że łatwo powiedzieć, ale jeszcze wszystko jest do sprawdzenia, skoro lekarz nie kazał od razu udać się na konsulatcje do specjalisty to pozytyw. Mówił że przed świętami, ja na Twoim miejscu - by się nie stresować tak długo już po weekendzie umówiłabym się do innego lekarza. Spokojnie :* ściskam

Alekssandra cały czas jesteś senna? Ja tylko na początku ciąży tak miałam, a teraz przyznam się - bywa, ale po jedzeniu..hmm muszę koniecznie glukozę zbadać.

Angio dzisiaj oglądałam 'Ewa Wachowicz gotuje'..robiła kluski leniwe..no i tak mi się zachciało..właśnie zrobiłam i skonsumowałam, wyszły pyszniutkie :) pierwszy raz mi się udały :)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22n9vvjb3asrmq4.png

Odnośnik do komentarza

Wiem ze kość nosowa jak jest to dobrze ponieważ dzieci z zespołem downa ponoć nie maja. A usta spr czy nie ma rozczepu wargi i podniebienia. Chyba dobrze ze zwraca uwagę.
Ja juz zdążyłam sie poryczeć bo od słowa do słowa o zepsute auto i sie wqrwilam sorki za wulgaryzm:( wzięłam torebkę z auta i przed siebie posxlam !!! Pobiegl za mną... ale moj naprawia ciagle auto w serwisie i kosztuje to majątek i tak ciagle die psuje. Mimo ze auto ma prWie 5 lat. A moja golfiną byle gdzie naprawiana i jeździ bez zarzutów aby paliwko było. Jyz mi przeszło ale rozżalona nadal jestem:(((

Odnośnik do komentarza

Bardzo dziękuję za miłe przyjęcie,wiedziałam że jesteście spoko-sympatyczne;] Mam nadzieję że będę mogła się tutaj też udzielać. Jestem już na zwolnieniu więc czas pewnie się znajdzie. Zazdroszczę Wam bo już chyba większość z Was zna płeć dziecka,ja niestety jeszcze nie znam ale coś z mężem czujemy że będzie Kornelcia (tak jak u Aniołkowej nie wiem czy dobrze napisałam nick,wybacz jeżeli coś przekręciłam) we wtorek połówkowe u innego lekarza,może wtedy się dowiemy kto tam mieszka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...