Skocz do zawartości
Forum

Karmi� butl� i mi nie wstyd :)


Rekomendowane odpowiedzi

He he marzycielki.
Chociaż ja na taką ilość dzieci chyba tylko raz miałam taką akcję. Któreś chlasnęło w sklepie na podłogę. A że nerwowa jeste, to zasadziłam klapa przy ludziach i już stało na baczność i nigdy więcej tego nie zrobiło.

Przypomniała mi się Aśka jak była mała. Ona zamiasr r mówiła j. Byliśmy na zakupach i coś tam chciała, żeby jej kupić. No to dostała i z tej radości latała po sklepie wśród ludzi i darła się huja, huja.... Rany jak się ludziska na nas patrzyli:Oczko::Szok:

Odnośnik do komentarza

Monia38
He he marzycielki.
Chociaż ja na taką ilość dzieci chyba tylko raz miałam taką akcję. Któreś chlasnęło w sklepie na podłogę. A że nerwowa jeste, to zasadziłam klapa przy ludziach i już stało na baczność i nigdy więcej tego nie zrobiło.

Przypomniała mi się Aśka jak była mała. Ona zamiasr r mówiła j. Byliśmy na zakupach i coś tam chciała, żeby jej kupić. No to dostała i z tej radości latała po sklepie wśród ludzi i darła się huja, huja.... Rany jak się ludziska na nas patrzyli:Oczko::Szok:
:sofunny::sofunny::sofunny: :sofunny::sofunny: az sie poplakalam ze smiechu...hujaaaaa hahahah

Odnośnik do komentarza

agusia, niestety niczego madrego nie podpowiem bo u nas poszlo bez problemu, siedzial na poczatku nic nie robiac a potem zaczal sikac i prawie od razu wolal, po 3 miesiacach bylo juz do doroslej ubikacji i bardzo malo wypadkow, a jak odrzucil pieluche to od razu i w dzien i w nocy :)
zycze aby u Ciebie poszlo tak samo sprawnie

zaloz moze wateczek o tym to dziewczyny cos podpowiedza

Odnośnik do komentarza

hehehe ja szukam pomysłu na sikanie w dzień do nocnika bo w nocy to ma opanowane do perfekcji, jak go coś najdzie to potrafi kilka razy w nocy zawołać: siku do nocnika i nie ma ,że go nie wysadzisz bo wrzask na pół województwa

a tak serio to z Kupą do nocnika Kubuś nie ma problemu żadnego ale zaczęłam go bardzo wcześnie wysadzać tzn. gdzieś tak ok. szóstego miesiąca kiedy tylko chciał siedzieć i pomału załapał, i już odkąd skończył 10 miesięcy nie mieliśmy kupy w pampersie

tylko właśnie to siku, Kubulec owszem woła w dzień ale woła: sikam i wtedy już jest za późno na wysadzenie

też posłucham jak macie jakieś pomysły

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...