Skocz do zawartości
Forum

Dzieci z rocznika 2007


Rekomendowane odpowiedzi

Martek jak tam te kolana Szymka? Zaryzykowaliście czy dostaliście pozwolenie od lekarza?
Joanna .. też chciałam moją na szachy ale już za dużo by to było tych zajęć pozalekcyjnych..
moja też ma w pt. strasznie dużo zadań domowych :/

Jutro wywiadówka - w sumie dobrze.. ostatnio mam problem z odrabianiem lekcji .. histeria do wieczora :/ .. a wszystko tylko wyłącznie przez jej nastawienie pt. nie umiem - to za trudne :/

Odnośnik do komentarza

anaaa
Martek jak tam te kolana Szymka? Zaryzykowaliście czy dostaliście pozwolenie od lekarza?
Joanna .. też chciałam moją na szachy ale już za dużo by to było tych zajęć pozalekcyjnych..
moja też ma w pt. strasznie dużo zadań domowych :/

Jutro wywiadówka - w sumie dobrze.. ostatnio mam problem z odrabianiem lekcji .. histeria do wieczora :/ .. a wszystko tylko wyłącznie przez jej nastawienie pt. nie umiem - to za trudne :/

Bez decyzji lekarza posłaliśmy Szymona i się opłacało

http://fajnamama.pl/suwaczki/w7e0oow.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2mib36tc2.png

Odnośnik do komentarza

No o szachach słyszałam dużo dobrego ale u nas już by było za dużo tych zajęć - 2 wystarczą na razie dopiero tylko basen ..ale w przyszłym tyg. ma być spotkanie odnośnie kółka plastycznego.

Joanna no jak taki wrażliwiec to i ja bym sama nie pojechała.. swoją drogą z wiki pasowałoby mi pojechać w pn góra wtorek na badania bo potrzebne do sekcji pływackiej.
Martek super wieści !

Po wywiadówce tak o .. problem z matematyką .. i sprawnością w liczeniu .. w klasie też jej to wolno idzie i liczy na palcach.. wg logopedy to nadal nie jest jakoś poniżej normy.. trochę pocieszyła .. bo nawet nie wiem jak ją tego nauczyć..
a Wasze dzieci już potrafią liczyć w pamięci?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...