Skocz do zawartości
Forum

Skarby Styczeń 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Daria juz odmowilam,wiec pozamiatane:/ Trzeba zejsc na ziemie;p A co do ofert to sa, ale tutaj stoi sie w durnej kolejce i na ogladanie mieszkania zapraszaja 5 osob/rodzin z najdluzsza kolejka, po czym ci, ktorzy sie na mieszkanie zdecyduja i maja najdluzsza kolejke ze wszystkich dostaja mieszkanie a reszta obchodzi sie smakiem. My ogladalismy jedno w czerwcu albo w lipcu i nam sie podobalo, ale bylismy na 5 miejscu z 5,wiec nic z tego nie wyszlo. No i teraz zawolali nas dopiero do tego. Moze za pare miesiecy znow nas zaprosza i wtedy... A mieszkania nowe pojawiaja sie co tydzien...

http://s10.suwaczek.com/201501101770.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny!
Linda nic się nie przejmuj, w końcu przyjdzie i na Was pora i wtedy na pewno trafi się coś fajnego. Szkoda że są takie dziwne zwyczaje i trzeba tyle czekać, no ale nic na to nie idzie poradzić. Trzymam kciuki żeby coś się pojawiło wcześniej. A jakiś czas temu pisałąś że byliście też oglądać (czy planowaliście jechać) mieszkanie dla mamy. Może ona coś zdąży znaleźć wcześniej i wtedy odpadnie Wam to wożenie o 5 rano? Albo zdąży zrobić prawko? Oby się jakoś pozytywnie poukładało. A tak z innej beczki... już za pare dni, za dni parę.... Linda idzie na wolne!! :D jupi!
Lewel słodkie foty Ewelinko! Brzuch jest spory i wcale mnie nie dziwi, że Ci ciężko. Ale już zostało tak niewiele. Ty będziesz miała cesarkę, prawda? Przy bliźniakach to raczej standard, a cesarki planowane to się wykonuje jakieś 2 tyg przed terminem, dobrze myślę? Wiem, że tak miałą w sierpniu moja kumpela . Tak więc jescze tylko listopad i grudzień i dzidziusie będą na świecie :) Ale super!
MArlenek gratuluję zakupu wózka! Kupiliścioe w końću nowy? Bo wiem, że plan był wstępnie na używkę i bez spacerówki, dobrze pamiętam? Ja cały czas poluje na olx, oglądaliśmy już 2, pierwszy był super, ale laska nie chciała stargować ani złotówki, a cena była wywindowana, a drugi był z tych co mi się podobają (coletto) , cena przystępna, tylko wózek ściorany jak po 3 dzieci... kółko skrzypiało w dodatku, a dziewczyna nawet go nie wyprała, tylko pokazywała taki ukurzony z piwnicy, więc NIE :D i siedze i sukam dalej, a jak się nic nie znajdzie to kupimy nowy i ch* :P Aaaa... i cieszę się że serniczek smakował! :)
Może ktoś wrzuci na przepisy jakąś recepturę na tort? Potrzebuję coś wykrzesać dla mojego jubilata na 30, moze z malinami? albo z kokosem? sama nie wiem. I ewentualnie jakby ktoś miał pomysł jak zrobić taką jednolitą polewę, nie wiem, czy to jest masa marcepanowa? taką na której szło by coś napisać. Będę wdzięczna :) PRzed chwilą upolowałam 4 pajacyki na allegro w super cenie i mimo dennej pogody humor już dopisuje. Miłego!

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny ;) Dziękuję wszystkim za życzenia ;) oby wszystko się ułożyło :P zdjęcia będą jak tylko ja je będę miała, bo narazie nie mam nic :D hehe marlenek też miałam mieć ślub 22 listopada :D ale zanim wypisaliśmy papierki to się zwolnił ten termin 18 października to go wzięliśmy, bo chcieliśmy szybko bo musimy ogarniać dokumenty i książeczkę mieszkaniową przepisać by załatwiać mieszkanie :D
Linda na pewno w końcu znajdziecie swoje wymarzone mieszkanie ;)) narazie macie gdzie mieszkać więc warto poczekać na super extra ofertę ;)
Miłego dnia dziewczyny, ogarniam się i jadę oglądać wózki, bo trzeba na coś się powoli decydować :D i zrobić zdjęcia do dowodu, bo trzeba wymienić a akurat mężu ma 2 dni urlopu okolicznościowego to trzeba korzystać :P

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9io4pz9j04gug.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczynki :)
Anetterainbow, to Marti kilka dni temu dała przepis na sernik snikers (jest już na naszym mailu) , ja go trochę zmodyfikowałam a raczej okroiłam bo nie dodałam tych batonów żeby nie podnosić kaloryczności – wyszedł bardzo dobry :)
moniqqq, Na urodzinach ku naszemu zdziwieniu było coś mięsnego (co roku tylko ciasta i ewentualnie wędlina ) a tu karkówka, jakaś rolada.. A my wiedząc jak to u nich jest, najedliśmy się obiadu przed wyjściem :) A parapetówka, to taka typowa – czyli prawie puste mieszkanie, jedna kanapa i herbatka – także po powrocie do domu robiłam kanapki :) ale miło było :) a na Bogowie też koniecznie pójdziemy.
Dziewczyny, tak, kupiliśmy 3 w 1 z fotelikiem maxi cosi, http://allegro.pl/camarelo-wozek-carera-maxi-cosi-cabriofix-gratisy-i4685684092.html . Kolor CA-17,
Marti Ty to masz pamięć – taki był plan ale nie znaleźliśmy nic fajnego z samą gondolą więc kupiliśmy zestaw – używany za 1100. Dostaliśmy do tego gratis stojak z huśtawką dla dziecka :) Ten , który kupiliśmy dziecko używało tylko 10m-cy, jest jak nowiutki z małą ryską na stelażu ale to w ogóle nie przeszkadza. Zadowolona jestem z zakupu – mam nadzieję, że z użytkowania też będziemy.
Ja niestety tortów nie robię , więc nie podpowiem nic. A zakupki zawsze poprawiają humor :)
Oleńka, my też mieliśmy wolny termin na 18.10 (pierwszy wolny, i w sumie nam zależało żeby jak najszybciej to zrobić żebym była jak najmniejsza :) ale potem stwierdziliśmy, że za miesiąc będzie dokładnie nasza 6 ta rocznica, to się idealnie złoży i wybraliśmy listopad).
Styczniowa Ania, ooo i jaki pierścionek wybrałaś? Tylko wybrałaś a Twój kupi sam czy już kupiliście? Fajnie, że zakupy dzieciaczkowe się udały :)
Lewel, fajny piesio  a jeśli mogę podpowiedzieć to są takie specjalne skórzane paski zamiast kagańców, które się zakłada psiakom właśnie żeby nie zjadały niczego na dworze – bo w tym metalowym, ciężkim to pewnie mu średnio wygodnie.
Linda, a te mieszkania to jakieś socjalne? Państwowe czy jak, że kolejki są? Nie ma wolnego rynku, że każdy sobie wynajmuje kiedy chce i jak chce?

http://www.suwaczki.com/tickers/zem33e5ezp03lg0i.png

Odnośnik do komentarza

olenka gratulacje :D fajnie być zoną :D pamietm jak pani od zdjęć pierwszt raz mi powiedziała ze mam sie przysunąć do MĘŻA to oboje sie na siebie patrzelismy jacyś tacy...zdziwieni :D

Linda no z jednej strony szkoda, ze twojego K nie bylo, moze by sie zakochal w mieszkaniu, a z drugiej teraz czekaj dalej, moze następne to będzie mieszkanie
marzeń?:D

Marti zakupy zawsze poprawiają humor, ja nie znam wyjątków :D

Lewel brzuszek duży i wiadomo ze się mecZysz podwójnie:* ale jak widzisz, większość z nas by chetnie pocierpiala w zamian za podwojna dawkę szczęścia :D mój M do samego konca spiewal o bliźniakach, ale nie udalo mu się :) a właśnie masz juz jakiś termin cc, czy będziesz próbować sn, czy jak to wygląda?:) ah zazdraszczam ci! Trzymaj sie nam tam, odpoczywaj, ja to non stop sie wyleguje :D

styczniowa ja tam ci się nie dziwie, po takich zakupach to ja bym padla, ostatnio po godzin praktycznie stania w castoramie brzuch mi się stawial a ja bylam padnieta. Chyba 3 trymestr welcome too...:)

Idę robic grochówkę, bo mój bob budowniczy sobie zażyczył, to mój pierwszy raz wiec zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/thgflhb8pi36qmsc.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Hej!
My też kupujemy wózek Camarelo, ale Sevilla 2w1 w kolorze jasnym szarym (będę zamawiała w listopadzie również na allegro). Oglądaliśmy go już w sklepie, ale jeśli kupuje się przez neta można otrzymać więcej gratisów. Fotelik z bazą do samochodu będziemy kupować osobno.
A za tydzień (po wypłacie) zmawiamy łóżeczko z całym wyposażeniem (pościelą, szufladą, prześcieradłem, materacykiem itd.) też na allegro;)
Nie mogę się doczekać....
Pozdrawiam w deszczowy i ponury dzień

http://www.suwaczki.com/tickers/dxomdf9hvc41pib2.png

Odnośnik do komentarza

marlenek wlasnie musze kupic ten pasek, bo on nie lubi kaganca, tzn zawsze chce go zdjac. Dostaje go rzadko, bo tez mi go szkoda, ale jak go puszczamy bez smyczy to kaganiec bo Wam mowie biega za dziecmi, szczeka, pewnie chce sie z nimi vawic, ale boje sie zeby nikogo nie ugryzl. Musze mu kupic nowa bude tez, tzn taka pluszowa:) A jezeli chodzi o lizanie to sie tak wycwanil, ze lize i tak przez kaganiec. Pasek na pewno bedzie wygodniejszy i lepszy. W ogole jak do mnie przyjedzie to jedziemy do przychodni wet go wykastrowac chyba w koncu, bo robi sie dominujacy i cierpi jak suki sie gonia,a suk dookola 10000;) Tak bede miala cesarke. A kiedy to zobaczymy jak to pojdzie wszystko, jak wszystko bedzie ok to jestemy umowieni na noc 31.12/1.01:) a jakby cos sie dzialo to stosunkowo szybciej.

http://www.suwaczki.com/tickers/8p3orjjgxtbcrb8j.png

Odnośnik do komentarza

deszczowy dzień wyklarował się na całkiem całkiem słoneczny, więc chyba zaraz sobie zapodam spacerek :)
Marlenek też jestem w szoku, jaką mam zaje* ciążową pamięć :D szkoda tylko że działa wybiórczo i lososwo zupełnie, o imieniniach siostry przypomniała mi mama 3 tygodnie po fakcie :P wózek super, już kiedyś go oglądałam jak wrzuciłaś linka. Podobny jest do tego coletto marcello, też ma gondolę na 85cm i waga bardzo zbliżona i kształt gondoli ala jajko - lubię to :) stelażem się różnią jedynie na pierwszy rzut oka. Fajnisty. I super że masz to już z głowy.
AnetaZ86 To Ci się szykują zakupy :) podeślij linka, które łóżeczko zamawiasz. Ja ostatnio odkryłam dział dziecięcy w sklepie, tu uwaga... MAJSTER. A mam go vis a vis mojego bloku, łóżeczek jest chyba z 10 rodzaji ( a ja chce najprostsze), materace, pościele, różki, wanienki, ciuszki, i całe przybory i akcestoria higieniczne. Więc chyba po prostu zaprzęgne moją megankę i podjadę te 100m i kupię od razu wszystko co trzeba :)
dagucci powodzenia z grochówą :D ja też nigdy nie robiłam, w sumie nie wiem, czy coś tam się namacza wcześenij (groch??) ale wydawało mi się zwsze, że to skomplikowane :) daj znać jak Ci poszło. I czy mogę prosić jeszcze jakąś fotę Twoich futrzastych kolesi?:)
Oleńka to powodzenia w załatwianiu wszystkiego :) wykorzystaj męża ;) i jego wolne:)

Odnośnik do komentarza

w sylwestra - fajnie Lewel :) ale wychodzenie dzieci zostawiacie na "po północy" czy chcesz jeszcze na starym roku urodzić?
Marti, grochówka jest bardzo łatwa, tak namacza się groch (najlepiej na noc) potem w tej samej wodzie gotujesz dość długo w zależności czy miękki się robi, pod koniec dorzucam ziemniaki, podsmażony boczek i kiełbaskę, marchewkę, sol, pieprzu sporo żeby pierna była i już :)
A, co ważne żeby grochówka była naturalnie gęsta, to ja gotuję z całej paczki (0,5kg) i można powiedzieć, że trochę rozgotowuję ten groch zanim dodam inne składniki, wtedy samo się zagęszcza i nie trzeba mąki :)
Ja też mam megankę (coupe z 2002roku, żółtą, sportową:) A Ty? Ciekawe jak ja do niej Młodego z fotek=likiem wsadzać będę - bardzo bym chciała ja nadal mieć bo jest rewelacyjna- zobaczymy w styczniu czy dam radę Go upychać :)
AnetaZ86 , o to fajnie :) one się różnią zaledwie kolorystyką :) Tak, my też mięliśmy kupować przez allegro bo było sporo dodatków ale w końcu udało się upolować fajny używany :)

Kupujecie standardowe łóżeczka czy powiększone żeby potem służyły jako tapczanik? My kupujemy ten większy 140/70

http://www.suwaczki.com/tickers/zem33e5ezp03lg0i.png

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny... byłam dzisiaj u gin na wizycie i nie jest kolorowo. Dostałam żelazo na anemie, ale mniejsza o to. Okazało sie , ze mam skrocona szyjke macicy 19 mm (powinna miec 30 mm). Pytał czy mam jakies skurcze, a ja własnie oprocz twrdniejacego brzucha i ciagniecia czasem przy zmianie pozycji nic nie odczuwam.. kazał mi kupic krazek kołnierzowy pessar szyjki macicy i za 2 tyg bedzie mi go zakładał zeby zapobiec przedwczesnemu porodowi. Dodatkowo magnez 3x dziennie. Krazek juz zamowilam , kosztuje 170 zł, ale to nie wazne... Nie spodziewałam sie takich wiadomosci i nawet odebrane zamowienie ze smyka nie poprawia mi humoru :(
Tym bardziej szacun dla Madzi za jej pozytywne nastawienie.
Lewel fajny brzusio, porod przy fajerwerkach- super :)
marlenek my kupujemy te wieksze lozeczko ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywi09k297tmlkh.png

Odnośnik do komentarza

marlenek no to pewnie miesiąc to już nie duża różnica :D u mnie ani jedna ani druga data nie była w żaden sposób znacząca więc wolałam szybciej bym była trochę mniejsza ;p ale jak u Was akurat wypada rocznica, to też bym wybrała ten termin :D

klalaa o kur.. to nie wesoło. To jest to czego się boję najbardziej. Też nic nie biorę a twardnieje mi brzuch i ciągnie mnie czasem tak, że nie mogę chodzić, albo mam problem z podniesieniem się z łóżka ;/ a na poprzedniej wizycie było wszystko okej? U mnie było dobrze, dlatego powiedziała mi że widzimy się za miesiąc, a dla mnie ten miesiąc ciągnie się i ciągnie.. Wydaje mi się, że to trochę za długo jednak czekać na wizytę, tym bardziej, że już bliżej niż dalej, a nie chcę też nic przyspieszać.. Boję się, że teraz pójdę po miesiącu i też usłyszę to samo. Myślałam, że im bliżej końca tym częstsze wizyty a u mnie wręcz przeciwnie.

Marti dzięki :D chyba podtrzymujemy swój wybór wózka :P w przyszłym miesiącu trzeba kupić ;p

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9io4pz9j04gug.png

Odnośnik do komentarza

Chcemy urodzic juz 1 stycznia:) Ale to wszystko sie okaze jak dzieciaczki beda sie rozwijac i jak im bedzie w brzuszku. Bede szczesliwa jak wytrzymamy do 1 grudnia. To bedzie 34 tydzien, czyli juz super:) Jeszcze caly pazdziernik. Pozniej bede siedziec jak na szpilkach:) Madzia75 jak u Ciebie iNinki? My kupilismy dwa waskie lozeczka z wiadomych przyczyn;) Zeby sie jakos pomiescic. Dziewczyny 7 miesiecy juz nie jestem soba. Czuje sie jak zaniedbana baba. Marze o tym zeby byl juz styczen i ciesze sie takze z dwojki dzieci:) Nie wiem czy zdecydowalabym sie na druga ciaze, tzn chcialabym, bo nie chcialabym jedynaka. Wczoraj powiedzialam mezowi, zeby poddal sie wasektomii, a on wybuchnal smiechem i powiedzial, ze ma nadzieje ze zartuje. A ja, ze jakbym zaszla znowu w ciaze, to ryczalabym 2 tyg, a on na to, poryczalabys i by Ci przeszlo.... Ciagle mysle o antykoncepcji po ciazy. Do tej pory robilismy to na czuja, bo jakby byl.dzidzius to super. A teraz... prezerwatyw sobie nie wyobrazam, tabletki tez nie chce faszerowac sie chemia.... spirala odpada. Chyba znowu bedziemy robic to na czuja;)

http://www.suwaczki.com/tickers/8p3orjjgxtbcrb8j.png

Odnośnik do komentarza

Pospacerowalam i tez bede zaraz wcinac fryty tak jak Lewel :-) mi się jeszcze chce i poki co len mnie nie dopadł ale to pewnie dlatego że brzuch stosunkowo maly i mi nie przeszkadza az tak.
klalaa co za masakra z ta szyjka! Ja tez cały czas mysle czy mnie wszystko ok bo nie ma żadnych objawów ze szyjka sie skraca prawda? Nic się nie czuje. Nie martw się, ważne że lekarz dzuala, założy Ci ten krążek i wszystko będzie dobrze, na pewno urodzisz we właściwym czasie! Trzymaj się, buzka!

Odnośnik do komentarza

ojeeej Klala to niefajnie z tą szyjką. Kurcze no! jaka to zmora jest, nic , nic a tam po cichutku się coś robi.. Nic już teraz nie rób, tylko leż, siedź , odpoczywaj. I spokojnie, głowa do góry, nawet jeśli będzie jeszcze się skracać , to najwyżej poleżysz jak Madzia z miesiąc żeby donosić, trudno. WIem, łatwo się mówi ale czego się nie robi. Mam nadzieję, że ten krążek da radę i rodzimy w styczniu :)

Dziewczyny! jakie frytki?! Z czym Wy mi tu wyskakujecie.. ehh i pewnie będę musiała niedługo robić :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zem33e5ezp03lg0i.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! Dzieki za dobre slowa, jakos to przelkne ;)
marlenek spoldzielnie sa prywatne, nie ma jako takich mieszkan panstwowych, no chyba, ze socjalne wlasnie. I w kazdej spoldzielni trzeba sie zarejestrowac i czekac.. Najczesciej wszystko dzieje sie na necie czyli pojawia sie jakies mieszkanie, czlowiek klika, ze jest zainteresowany no i jak ma odpowiednio dlugi czas oczekiwania to zapraszaja do ogladania i wlasnie albo daja albo nie. Wiec mieszkania sa, ale tylko dla wybrancow :D No tu u mnie na wsi nie ma kolejki, bo nikt tu nie chce mieszkac ;p Nie dosc, ze miedzy domem a domem 2km to jeszcze wielka ta wyspa, jedzie sie i jedzie, wszedzie daleko, promem sie trzeba tluc a prom co pol godziny a jak sa godziny szczytu to i miejsca braknie i trzeba na nastepny czekac a jak sztorm to moze nie plywac i trzeba naokolo a tu drogi pozalewane, bo woda wszedzie dookola no i tak no :D
Czekam na lepsze dni :D
Marti no wlasnie, wieksza szansa jest, ze my dostaniemy, bo stoimy w kolejce 2,5 roku a moja mama 2 miesiace... Jedyne co to kontrakt z drugiej reki ja ratuje, ale to tez taka ruletka, bo wtedy osoba, ktora juz mieszka w takim mieszkaniu ze spoldzielni wynajmuje i w 99,9% przypadkow szwed wynajmie szwedowi. W kazdym razie teraz pojawilo sie jedno takie i juz rozmawialysmy z tym facetem i ma sie odezwac kiedy mozemy przyjsc obejrzec. Moze sie facet zlituje i mamie wynajmie?:D Jeszcze moj maz glupi powiedzial do mamy, ze nie wzielismy tego mieszkania na wsi, bo ja trzeba by wozic... A to wcale nie o to chodzilo, bo czy tam czy tu to wozic trzeba, chodzilo przeciez o kase... I mama sie przejela teraz. Yh, co ja z nimi mam!:D
Lewel ja bym poprosila, zeby chlopaka wycianeli 31.12 a dziewczynke 1.1 :D Idealny uklad jak dla mnie! Napewno dotrzymasz :)
Marti oby sie Twoje slowa sprawdzily i oby przyszly tydzien byl moim ostatnim, bo poki co ubezpieczalnia milczy... Biurokracja..
klalaa ale lipa :/ Dobrze, ze sprawdzili ta szyjke! Pomysl, ze u mnie sie wogole tego nie bada... Dopiero jakbym urodzila za wczesnie to by sie moze zainteresowali dlaczego. Nic sie nie martw, wazne, ze wiadomo co i jak i ze jest na to sposob, oszczedzaj sie ile mozesz. Dobrze bedzie :)

Ja dzis obolala jak nie wiem... Coraz ciezej jest :D Tez juz chce byc po! Dzis 5h w pracy, ale bez przerwy chodzic trzeba bylo i normalnie od pasa w dol czuje sie jakby mnie walec rozjechal...
Zrobilam fotke brzucha, wrzuce Wam potem :) Dzis sie wazylam i 10kg na plusie, przerazenie mnie ogarnia.

marlenek,marti uwielbiam tez zolte meganki! Chcialam taka kiedys kupic, ale nie zdazylam oczywiscie. Teraz mam mazde 3 kombi sedan z 2004, ale dla mnie jest za slaba no i wozek wchodzi u mnie na styk. Chce cos wiekszego z wiekszym silnikiem. Maz ma Saaba 93 z 2003 i jest fajny, ma wiekszy silnik i wiecej koni (150). Ale ja ostatnio ogladalam taki sam jak jego tyle, ze nowszy, z lepszym wyposazeniem i ze wzmocnionym silnikiem... Super byl, lekko podrasowany i dzieki temu mial 250 koni :D Maz myslalam, ze zemdleje jak mu pokazalam czym mam zamiar jezdzic ;p Ale oczywiscie sprzedany... Szukam duzego sedana albo kombi jakies ale mocne (Volvo v70, Saab 95 w kombi, Passat, Audi a4-a6). Ponizej 140-150 koni w sedanie i 180 w kombi nie schodze. Sorry dziewczyny, uwielbiam autka :D To dla mnie temat rzeka ;) Moglabym gadac i gadac ;p Juz sie zamykam.

http://s10.suwaczek.com/201501101770.png

Odnośnik do komentarza

klalaa ojej teraz to naprawdę musisz się oszczędzać. Będzie dobrze zwłaszcza że lekarz zainterweniował napewno wie co robi.
Ja właśnie wróciłam z wyprawy po kilku sklepach patrzyłam głównie za wózkami i trudny wybór naprawdę. Jak tu wybrać żeby było dobrze. Nie są to małe pieniądze dlatego taki dylemat. Ja po dzisiejszej wycieczce mam dwa typy Benetto nico plus i babyactive elipso .Ale właśnie czytałam opinie i są bardzo różne no sama niewiem.

http://www.suwaczki.com/tickers/85993e3kr6fb4k0y.png

Odnośnik do komentarza

Skasowalo mi całego posta:(
klalaadobrze, zesprawdzili Ci ta szyjkę. Teraz juz tylko bedzie dobrze.

lewel na kiedy masz w ogóle termin ciąży? Ale taki z ostatniej miesiączki, a jaki Zusg? Bo z tego co czytam juz masz zaplanowana cesarke? Pytam z ciekawości bo ja pewnie jakiś tydzień, dwa po tobie:D

Wiecie cooooo. Dzisiaj odebrałam mebelki dla dziewczynek. Biało różowe:P teraz razem z mężem jestem przerazona nie na zarty, jak my sobie damy rade....

Aaa i jaka nianie sobie kupujecie, jeśli w ogóle planujecie taki zakup?

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371w6u39ft3.png

Odnośnik do komentarza

Marti nie wiem o które futra ci chodziło wiec wrzuciłam wszystkie haha:D co do grochówy...wyszła jak u mamy :D chociaz robiłam troszke inaczej niż marlenek :) przede wszystkim nie namaczałam w końcu tego grochu, mama mi mówiła, że ona tylko fasole namacza, a z grochem w sumie nie wie i na necie tez czytałam że jak są juz połówki to nie trzeba i tak też zrobiłam. Chłop zjadł, dostał wałówe na wieczór i z powrotem na budowe, ahhh :(

Lewel dotrzymasz do grudnia, tyle kciuków musi zadziałać :D powiem ci, że ja już tez myślałam nad antykoncepcją, bo wcześniej działaliśmy jak wy, a później to już regularnie sie staraliśmy... chcemy drugiego bąbla, ale jak ogarniemy sttuacje mieszkaniową do końca, finansową no i jak mała podrośnie... i też narazie nic nie wymyśliłam, bo tak jak tobie mi też nic nie odpowiada :)

klalaa no niefajnie, ale powiem ci ważne że wiesz o tym, bo mój lekarz wogóle nie robi badania szyjki! słyszałam ze dopiero po 30 tyg...i troche mnie to martwi. to za to trzeba płacić?? a nfz? teraz najważniejsze żebys te dwa tygodnie leżała plackiem :)

mierzyłam sukienke, w której planowałam iść na wesele siostry w sobote i...musze kupic nową, bo w tej wyglądam jak typowa gruba baba ze wsi w niebieskim fartuchu w kwiatki :D M.jak mnie zobaczył to powiedział "a wiesz juz z kim idziesz na te wesele bo ze mna na pewno nie" :P ta ciąża to jest jeden wielki generator wydatków :D

monthly_2014_10/skarby-styczen-2015_18784.jpg

monthly_2014_10/skarby-styczen-2015_18785.jpg

monthly_2014_10/skarby-styczen-2015_18786.jpg

monthly_2014_10/skarby-styczen-2015_18787.jpg

monthly_2014_10/skarby-styczen-2015_18788.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/thgflhb8pi36qmsc.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Anetterainbow termin z Om mam na 21.01 a z usg 11.01 i tego sie trzymamy. Ten termin cesarki to naprawde taki luzny termib. Jeszcze za wczesnie zeby o tym mowic, ale lekarz obiecal, ze jak wytrzymam to zrobi mi cesarke o 00:01 01.01 :) Dlaczego macie sobie nie poradzic? My tez wydatki podwojne od razu, kredyt i mnostwo innych rzeczy. Chwilami sie tym martwie ale zaraz pozniej mysle : A co ja sie bede martwic na zapas. Jak bedzie zle to sie bede martwic. Na razie jakos dajemy rade:) Nie musze miec wszystkiego naj:) A myslalas i wozku? My bedziemy miec ABC Zoom. Dostaniemy go w grudniu. Juz nie moge sie doczekac:) zrzuca sie na niego rodzinka moja i mojego M:) Duzo nam pomagaja. Dacie rade!! Nie stresuj sie tym teraz. Ja nie kupuje niani. Przynajmniej nie teraz. dagucii jak to nie bada Ci szyjki? Nie robi Ci badania ginekologicznego albo usg dopochwowego?

http://www.suwaczki.com/tickers/8p3orjjgxtbcrb8j.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...