Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

alisss
A ja wlasnie musze kupic bo mi maluch wyrasta :)
A ja glupia myslalam ze mu na cala zime starczy :) Ale co nie znalam sie i nie wiedzialam jak takie dzieciaczki szybko rosna :)))))

Dlatego kupiłam śpiworek niby do pół roku, więc myśle, ze damy radę całą zimę. Narazie rękawy za długie ale to nie przeszkadza, bo to tylko do wózka to on i tak śpi.

Odnośnik do komentarza

Agatha
Witam!

Moje maleństwo tradycyjnie od 21 śpi i tak do 5, ależ on jest kochany niesamowicie z tym spaniem.

Byłam dziś na giełdzie kupić parę ciuszków dla niego m.in kurtkę zimową do fotelika samochodowego, bo kombinezon mam bez nóżek( spiworek ) więc do wózka idealny, ale do auta średnio. Od jakiegoś czasu jeżdze na giełde można tam naprawdę kupić świetne rzeczy za małą cenę. Ostatnio kupiłam wanienkę na stelażu za 40 zł w sklepie kosztowała 300zł, używana wprawdzie, ale stan idealny.

madzias i ferinka Zapomniałam się pochwalić, ze głosuje regularnie na waszych przystojniaków.

JAk czytam jakie te wasze dzieciaki duże, szok mój nadal długi i chudy hehe może mu tak zostanie, ciekawe. Jeszcze nosimy 62, ale już powoli na 68 się szykujemy. Zresztą ja mam masę ubranek z numeracją 0-3 albo 3-6 w tej chwili i to i to pasuje.

Fajnie,że u Ciebie jest taka giełda,może u mnie też a ja nie wiem
Dziękuje za głosiki :)

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

alisss
madziaas
A znalazłaś coś dla siebie czy na razie oglądasz co gdzie jest??

Narazie ogladam, sa fajne ale wiekszosc nie dla mnie niestety:(((( No chyba ze.... mala zmiana w wygladzie wejdzie w gre :) Zartuje, choc nie powiem ze ulatwiloby mi to zycie i podnioslo samoocene :)

A co ty chcesz zmieniać,zwariowałaś?:) Fajna mamuśka z Ciebie :Śmiech:
Ja moją suknie próbowałam sprzedać na allegro,ale ciężko jest sprzedać

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

madziaas
alisss
madziaas
A znalazłaś coś dla siebie czy na razie oglądasz co gdzie jest??

Narazie ogladam, sa fajne ale wiekszosc nie dla mnie niestety:(((( No chyba ze.... mala zmiana w wygladzie wejdzie w gre :) Zartuje, choc nie powiem ze ulatwiloby mi to zycie i podnioslo samoocene :)

A co ty chcesz zmieniać,zwariowałaś?:) Fajna mamuśka z Ciebie :Śmiech:
Ja moją suknie próbowałam sprzedać na allegro,ale ciężko jest sprzedać

:) DZieki. ale przydaloby sie cos niecos wiecej w wiadomym miejscu :)
Na ebayu sa fajne suknie z chin (robia na wymiar), calkiem tanio i szczerze mowiac nawet 2 razy drozej pozniej moglabym sprzedac. Chcialabym miec 2. Jedna taka szeroka i jedna skromniutka, taka rybke :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6e6ydimiqwypp.png

http://www.suwaczki.com/tickers/abnzlnkp1dcxwr9b.png

http://www.mamacafe.pl/suwak/12395.png

Odnośnik do komentarza

alisss
madziaas
alisss

Narazie ogladam, sa fajne ale wiekszosc nie dla mnie niestety:(((( No chyba ze.... mala zmiana w wygladzie wejdzie w gre :) Zartuje, choc nie powiem ze ulatwiloby mi to zycie i podnioslo samoocene :)

A co ty chcesz zmieniać,zwariowałaś?:) Fajna mamuśka z Ciebie :Śmiech:
Ja moją suknie próbowałam sprzedać na allegro,ale ciężko jest sprzedać

:) DZieki. ale przydaloby sie cos niecos wiecej w wiadomym miejscu :)
Na ebayu sa fajne suknie z chin (robia na wymiar), calkiem tanio i szczerze mowiac nawet 2 razy drozej pozniej moglabym sprzedac. Chcialabym miec 2. Jedna taka szeroka i jedna skromniutka, taka rybke :)

No wiem gdzie,mi też by sie przydało,a skądś by sie wycieło:Śmiech:
To pewnie jak coś będzie fajnego i można to potem sprzedać drożej to super :)

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

madziaas
alisss
Ja tak sie troche rozmarzylam, chcielibysmy wziac w przyszlym roku slub i ogladam na ebayu sukni slubnej :)

Suuper:)) Pewnie jest wybór
Ja szukam po necie mojego ulubionego błyszczyka,bo w sklepach nie ma

a jaki lubisz najbardziej ?

alisss
Ja tak sie troche rozmarzylam, chcielibysmy wziac w przyszlym roku slub i ogladam na ebayu sukni slubnej :)

ale wspaniale :brawo: gratuluje :Śmiech::Całus:

Odnośnik do komentarza

Nikula życze udanej sesyjki :)
a kalendarze zrobiłam dwa i obie babcie już dostały na prezenty imieninowe i urodzinowe :) ze zdjęciami wnuków :) na przyszły rok

Tosia i jak ćwiczonka ?

Ja powiem szczerze jestem przerażona tą całą grypą :(
i ja zaczynam pokasływać gardło nie boli ale jak myśle o niuni to aż strach. Maciek nadal gorączkuje.
Popatrzyłam w lekach co dla mnie ale praktycznie nic to samo co w ciąży a może nawet jeszcze mniej :(
homoepatyczne syropki chyba mi zostały ::(:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...