Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

ronia
madziaas
alisss
Ja tak sie troche rozmarzylam, chcielibysmy wziac w przyszlym roku slub i ogladam na ebayu sukni slubnej :)

Suuper:)) Pewnie jest wybór
Ja szukam po necie mojego ulubionego błyszczyka,bo w sklepach nie ma

a jaki lubisz najbardziej ?

alisss
Ja tak sie troche rozmarzylam, chcielibysmy wziac w przyszlym roku slub i ogladam na ebayu sukni slubnej :)

ale wspaniale :brawo: gratuluje :Śmiech::Całus:

Z Astora,ale oni chyba je wycofują bo mają nowe,a mi sie nie podobają te nowe ;/

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

ronia
Nikula życze udanej sesyjki :)
a kalendarze zrobiłam dwa i obie babcie już dostały na prezenty imieninowe i urodzinowe :) ze zdjęciami wnuków :) na przyszły rok

Tosia i jak ćwiczonka ?

Ja powiem szczerze jestem przerażona tą całą grypą :(
i ja zaczynam pokasływać gardło nie boli ale jak myśle o niuni to aż strach. Maciek nadal gorączkuje.
Popatrzyłam w lekach co dla mnie ale praktycznie nic to samo co w ciąży a może nawet jeszcze mniej :(
homoepatyczne syropki chyba mi zostały ::(:

No właśnie troche kijowo jest z tymi lekami,nic nie możemy brać.Mi lekarka powiedziała żebym piła herbate lipową z malinami

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny !
:kawa: dla wszystkich ! No u nas spanko ok. Też jestem przerażona grypą. Męża już wzięło i do lekarza go pogoniłam i bierze antybiotyk. Starsza córcia pokasłuje i daję jej na wszelki wypadek leki ... oby moją kruszynkę nic nie wzięło. Muszę niuni coś kupić na chrzest ale tak myślę coś kupić lepszego żeby pochodziła w zimę bo już wyrosła z kombinezonu. Rękawy długie, a nóżki długie i się nie mieszczą:) Może macie jakieś pomysły ?

Wirtualna Polska

http://wp.pl

Odnośnik do komentarza

co do kombinezonu nie podpowiem niestety bo ja mam po Macku
kupowane miał zawsze wieksze więc Olinka się mieści. Pozatym ostatnio koleżanka Maćka ze szkoły dała nam ciuszki po siostrzyczce i tak był taki fajny gruby miśkowaty kombinezon. Więc chyba w tym roku kupować nie będę no chyba że Oleśka wystrzeli ze wzrostem i wagą

Odnośnik do komentarza

ronia
Dziewczyny życze samych wygranych
co do kombinezoniku tak sobie myśle czy ten na 74 nie bedzie zamały na moją długą 7,5kg córę ;/
a ja mam coraz większy drapiący kaszel co robić?

aliss feri przepisiki wysłane :Oczko:

Roniu ja miałam gorączke i gardło bolało spróbuj tą herbate lipową z malinami,ja piłam gorącą i to chyba z 5 dziennie i mi puściło.Może tobie też pomoże

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

madziaas
ronia
Dziewczyny życze samych wygranych
co do kombinezoniku tak sobie myśle czy ten na 74 nie bedzie zamały na moją długą 7,5kg córę ;/
a ja mam coraz większy drapiący kaszel co robić?

aliss feri przepisiki wysłane :Oczko:

Roniu ja miałam gorączke i gardło bolało spróbuj tą herbate lipową z malinami,ja piłam gorącą i to chyba z 5 dziennie i mi puściło.Może tobie też pomoże
to musze zakupic bo nie mam :)
a narazie malz spi po nocy i nie mam z kim dzieci zostawic

Odnośnik do komentarza

ronia
madziaas
ronia
Dziewczyny życze samych wygranych
co do kombinezoniku tak sobie myśle czy ten na 74 nie bedzie zamały na moją długą 7,5kg córę ;/
a ja mam coraz większy drapiący kaszel co robić?

aliss feri przepisiki wysłane :Oczko:

Roniu ja miałam gorączke i gardło bolało spróbuj tą herbate lipową z malinami,ja piłam gorącą i to chyba z 5 dziennie i mi puściło.Może tobie też pomoże
to musze zakupic bo nie mam :)
a narazie malz spi po nocy i nie mam z kim dzieci zostawic

Mój też śpi bo nocke miał

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...