Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

aganiecha
ronia
aganiecha
Co u Oli Roniu? Jakieś postępy?
Śliczne to zdjęcie na nk ze spineczkami we włoskach:smiech:

Dziękować
hmm co u Oli no sama nie chodzi
stoi sama
próbuje gadać przez telefon
tańczy
i własnie robi mi papa :D

Pewnie zdaje sobie sprawę, że jak mamusia się wciągnie w konwersacje na forum to już po mamusi na dobrą chwilę:Oczko:
a Twój młody jak tam się trzymie ?

Odnośnik do komentarza

ronia
aganiecha
ronia
hej hej jest ktoś ?
dzisiaj w domku jestem jutro znowu na wieś

Wieśniara!!:Oczko::Oczko:
nie powiem kto tu wygląda jak krowa :sofunny:

:sofunny: :sofunny:

ronia
qlczak
ronia
hej hej jest ktoś ?
dzisiaj w domku jestem jutro znowu na wieś

ktoś, ktoś.
A Ty ktoś?
Gdy miłość zanika, zanika nawet pamięć o niej.

— Pedro Calderon de La Barca

:36_3_3: :I love you1:

aganiecha
qlczak
aganiecha
Dzięki Laski za odpowiedź, no właśnie tak mi się wydaje, że już powinien rozumieć skoro np. rozumie, że jak zrobi coś śmiesznego to jest atrakcją dla otoczenia i sam sobie dumnie brawo bije to chyba kuma również, że czegoś nie może brać do łapek. Muszę, tak jak Izaak mówi, być konsekwentna bo nie chcę żeby mi się kiedyś kładł na podłodze w Tesco rycząc wniebogłosy bo czegoś mu odmówiłam, brrrrr!!!!

Qlczaku, Dawid też czasem płacze, ale częściej drze się udając, że płacze ( nawet pół łezki przy tym nie roniąc):lup:

Aganiecha, ale ja własnie pisałam, że mój NIE płacze. :hahaha:

A nie kłam bo 3 razy płakał:Oczko:

ech..... :hahaha: :hahaha:

ronia
aganiecha
Co u Oli Roniu? Jakieś postępy?
Śliczne to zdjęcie na nk ze spineczkami we włoskach:smiech:

Dziękować
hmm co u Oli no sama nie chodzi
stoi sama
próbuje gadać przez telefon
tańczy
i własnie robi mi papa :D

może idzie spać? albo na disco-bandżo sie wybiera :cherli3:

Odnośnik do komentarza

Wkurzyłam się, bo kupiłam ostatnio nowe pampersy - takie super cieniutkie i Dawid ma po nich tak odparzoną pupkę, że już trzeci dzień pojękuje jak mu podcieram:lup:. Przyzwyczaił się do Huggisów , albo te Pampki to jakiś badziew. Szkoda, że nie mieszkacie bliżej bo chętnie bym oddała (chyba ze 40 sztuk leży na półce), może waszym pociechom by służyły.

http://www.suwaczki.com/tickers/82doanliubb3i8j7.png

Odnośnik do komentarza

aganiecha
Wkurzyłam się, bo kupiłam ostatnio nowe pampersy - takie super cieniutkie i Dawid ma po nich tak odparzoną pupkę, że już trzeci dzień pojękuje jak mu podcieram:lup:. Przyzwyczaił się do Huggisów , albo te Pampki to jakiś badziew. Szkoda, że nie mieszkacie bliżej bo chętnie bym oddała (chyba ze 40 sztuk leży na półce), może waszym pociechom by służyły.

mnie się wydaje że to wyłącznie kwestia przyzwyczajenia skóry malucha do danej pieluszki może jakbyś od początku pampki mu zakładała było by inaczej

Odnośnik do komentarza

witam:) my dzis pod wieczor pojechalismy sobie na dni wedzonej sielawy bo na wieczor koncert Perfect-u byl, zaczeli grac po 20 a my po 21 juz ruszylismy do auta, bo Kiniulka zaczela marudzic a poza tym szalu na koncercie nie zrobili....... Moja Kiniulka tez gada jak najeta, buzia od rana do wieczora jej sie nie zamyka, probuje wszystko wymusic krzykiewm jak mowimy ze nie wolno itd i niekiedy udaje ze placze, zadna lezka jej nie leci, a jak widzi ze nie reagujemy na to to przestaje i zaczyna sie bawic.

http://www.suwaczek.pl/cache/f441d20d35.png

http://s8.suwaczek.com/20110910310214.png

http://s2.pierwszezabki.pl/027/0272739b0.png?7925

Odnośnik do komentarza

ronia
qlczak
o widzisz jak dobra siostrzyczka :smile:
A Aganiechy bobas juz chrapie, zresztą jak mój. Odpuścił dzisiaj sobie popołudniową 2h drzemkę i poległ przy pierwszym cycu. A wczoraj poszedł spac o 18:20!!!!

pewnie używasz do ciała jakiegoś balsamu nasennego :hahaha:

a ja myslę, że ot cycochy tak na Niego działają :hahaha:

Odnośnik do komentarza

ronia
aganiecha
Wkurzyłam się, bo kupiłam ostatnio nowe pampersy - takie super cieniutkie i Dawid ma po nich tak odparzoną pupkę, że już trzeci dzień pojękuje jak mu podcieram:lup:. Przyzwyczaił się do Huggisów , albo te Pampki to jakiś badziew. Szkoda, że nie mieszkacie bliżej bo chętnie bym oddała (chyba ze 40 sztuk leży na półce), może waszym pociechom by służyły.

mnie się wydaje że to wyłącznie kwestia przyzwyczajenia skóry malucha do danej pieluszki może jakbyś od początku pampki mu zakładała było by inaczej

tyż tak uważam

Odnośnik do komentarza

qlczak
ronia
qlczak
o widzisz jak dobra siostrzyczka :smile:
A Aganiechy bobas juz chrapie, zresztą jak mój. Odpuścił dzisiaj sobie popołudniową 2h drzemkę i poległ przy pierwszym cycu. A wczoraj poszedł spac o 18:20!!!!

pewnie używasz do ciała jakiegoś balsamu nasennego :hahaha:

a ja myslę, że ot cycochy tak na Niego działają :hahaha:
szum płynącej krainy mlecznej ?

Odnośnik do komentarza

agaa875
witam:) my dzis pod wieczor pojechalismy sobie na dni wedzonej sielawy bo na wieczor koncert Perfect-u byl, zaczeli grac po 20 a my po 21 juz ruszylismy do auta, bo Kiniulka zaczela marudzic a poza tym szalu na koncercie nie zrobili....... Moja Kiniulka tez gada jak najeta, buzia od rana do wieczora jej sie nie zamyka, probuje wszystko wymusic krzykiewm jak mowimy ze nie wolno itd i niekiedy udaje ze placze, zadna lezka jej nie leci, a jak widzi ze nie reagujemy na to to przestaje i zaczyna sie bawic.

wędzona rybka mniam :D

Odnośnik do komentarza

ronia
qlczak
ronia

pewnie używasz do ciała jakiegoś balsamu nasennego :hahaha:

a ja myslę, że ot cycochy tak na Niego działają :hahaha:
szum płynącej krainy mlecznej ?

mam nadzieję, bo jak dorosnie i laska zdejmie stanik a On........ zaśnie..... swoją droga niezła antykoncepcja

ronia
nie wiem czemu jestem tu alone

też nie wiem :sofunny: :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczynki
Poczytałam pozapominałam,wbić sie tu nie mogłam więc obserwowałam co sie dzieje
Pozdrawiam Was wszystkie i przepraszam że nie napisze (odpisze) na to co pisałyście
Jakaś jestem zakręcona i lekko zmęczona,wkurzona
Za dwa dni urodzinki małego,a widze że niektórym nie pasuje że robimy w dzień urodzin ale mam to w d....

To jest trzeci baranek(łowieczka) :oczko:

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...