Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczynki
Mój mały wiercił sie przed 6 to dałam mu mleczko i usnął,obudził sie pół odziny temu dopiero::):
Właśnie kończy kaszke i pójdzie ze mną zrobić murzynka,coś mam ochote ::):
Wczoraj jego chrzestna (moja szwagierka) mówi do niego- Co ci kupić na roczek powiedz Kacperek,on sie na nią patrzy a ona do mnie-mama podpowiedz co potrzebuje( czasem jeszcze ma normalnie zachowanie widze)

Mama_Monika
Cześć mamuśki, witam po weekendzie :)
Wczoraj Lena tak marudziła i była tak nieznośna, że musiałam jej Viburcol podać i dopiero sie wyciszyła, ale i tak drugą noc mi się kręci :/
Ale poza tym OK!
Po zakończeniu roku jestem mega zadowolona, Roksana ma same oceny celujące i została najlepszą uczennica klas I-III :))))
Po zakończeniu zabrałam ją i jej koleżanki do pizzeri i na lody, także towarzystwo zadowolone i zostałam "najfajniejsza klasową ciocią " hehehe

:brawo: dla Roksanki,mądra dziewczynka
No to jesteś najfajniejszą ciocią-super ::):

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

Hej dziewuszki!
Ja od rana sprzątanie urządzam, już prawie cały dom ogarnięty,czwarte pranie zaraz skończy się prać, obiad podszykowany, Mikołaj śpi, więc zaglądam do Was

Madzias, Qlczak
współczuję pogryzień, aż mnie zabolało jak sobie wyobraziłam

qlczak
ania_83
qlczak
o Ania balanga bedzie zostajesz?

uuuuu czyżby wszystke uciekły?????

kurde chętnie, ale łazienka i ostatki ciepłej wody mnie wzywają

to idź idź bo nam jeszcze powietrze popsujesz :hahaha:
spokojnej nocki

:hahaha:

Mama_Monika
Cześć mamuśki, witam po weekendzie :)
Wczoraj Lena tak marudziła i była tak nieznośna, że musiałam jej Viburcol podać i dopiero sie wyciszyła, ale i tak drugą noc mi się kręci :/
Ale poza tym OK!
Po zakończeniu roku jestem mega zadowolona, Roksana ma same oceny celujące i została najlepszą uczennica klas I-III :))))
Po zakończeniu zabrałam ją i jej koleżanki do pizzeri i na lody, także towarzystwo zadowolone i zostałam "najfajniejsza klasową ciocią " hehehe

gratulacje dla Roksanki, super dziewczynka, ale to przecież po mamusi :brawo:

http://fajnamama.pl/suwaczki/3s5p642.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-63875.png

Odnośnik do komentarza

Hej Aniu
To sie narobiłaś od rana,ja zrobiłam jedno pranie i więcej mi sie nie chce::):
Posiedziałam chwile na tarasie jak mały spał i nie mam siły;/
A teraz czytam na tej stronie co dziewczyny podawały z jedzonkiem dla dzieciaczków(nie pamiętam która dawała) bo chce jutro coś małemu zrobić i fajne te przepisiki są::):

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

madziaas
Hej Aniu
To sie narobiłaś od rana,ja zrobiłam jedno pranie i więcej mi sie nie chce::):
Posiedziałam chwile na tarasie jak mały spał i nie mam siły;/
A teraz czytam na tej stronie co dziewczyny podawały z jedzonkiem dla dzieciaczków(nie pamiętam która dawała) bo chce jutro coś małemu zrobić i fajne te przepisiki są::):

ja jakąś wenę do sprzątania dziś miałam to wykorzystałam, jeszcze muszę poprasować i w szafie porządek zrobić, ale to już może jutro
mój dziś rosołek będzie jadł z mięsem, marchewką i lanymi kluskami, jak się obudzi, a wcześniej zrobiłam mu kisiel z jabłek
a ta strona to osesek.pl? ja ostatnio podawałam, tam mają dosyć fajne przepisy

http://fajnamama.pl/suwaczki/3s5p642.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-63875.png

Odnośnik do komentarza

ania_83
Kurcze pierwszy dzień nie ma ciepłej wody a ja już w nerwicę wpadam, do mycia naczyń muszę grzać, zmywałam podłogi - muszę grzać, miałam kilka rzeczy do wyprania w rękach - muszę grzać, a co dopiero jak dojdzie kąpiel, mycie włosów,
oszaleje chyba przez te 2 tygodnie:36_2_12:

Kurcze współczuje
ania_83
madziaas
Hej Aniu
To sie narobiłaś od rana,ja zrobiłam jedno pranie i więcej mi sie nie chce::):
Posiedziałam chwile na tarasie jak mały spał i nie mam siły;/
A teraz czytam na tej stronie co dziewczyny podawały z jedzonkiem dla dzieciaczków(nie pamiętam która dawała) bo chce jutro coś małemu zrobić i fajne te przepisiki są::):

ja jakąś wenę do sprzątania dziś miałam to wykorzystałam, jeszcze muszę poprasować i w szafie porządek zrobić, ale to już może jutro
mój dziś rosołek będzie jadł z mięsem, marchewką i lanymi kluskami, jak się obudzi, a wcześniej zrobiłam mu kisiel z jabłek
a ta strona to osesek.pl? ja ostatnio podawałam, tam mają dosyć fajne przepisy
Tak to ta osesek::):
Ja właśnie na dzisiaj mam też rosołek dla niego z wczoraj,ale patrze co moge na jutro kupić::):

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...