Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

ronia
Nikula
WIELKI DYWANIK -110x51- - TANIO !!! (883718437) - Aukcje internetowe Allegro :)

biedne moje dziecko matka ma fioła na punkcie Kubusia :) ale mąż się przebiłi wykładzina do pokoju Domika nie będzie w Kubusie:)
fajowe :D
Kubusia wypatroszyli :hahaha:

i psa i krowę:(

Zawsze trzeba próbowac czegoś nowego. Pamiętaj amotorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści- Titanica...

Odnośnik do komentarza

madziaas
Agatha
madzias Ciężko, aż mnie to drażnić zaczyna:)

Mi właśnie tak chwilami chodzi,że mnie trafia już
ferinka
madziaas
Dzisiaj ja do siebie gadam :hahaha:

fajnie nie ?:)

Nooo :hahaha:

Dziewczynki dziękuje za nawiedzenie na hippie :36_3_15:

nie ma za co :) trzeba sobie pomagać :)

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-
http://www.suwaczek.pl/cache/053efaf3ef.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/024/024234980.png?9711
Kocham Cię Synku :)

"Nigdy nie kłóć się z Idiot

Odnośnik do komentarza

madziaas
Nikula
madziaas
Ja też mam fioła na punkcie Kubusia:smiech:

oj ja to już muszę przystopować mały ma już
- naklejki na ścianie Kubusiowe
- maskoty
- pościel
- firanki
- kocyk
- myjkę do kąpieli
-lampkę

:smiech::smiech:
Ja mam naklejki,maskotki to jesteś lepsza:Śmiech:

trzeba się na jakieś samochody przerzucić ale za to lampę w pokoju ma Dominik taką:

LAMPA MASSIVE MONTY (882805459) - Aukcje internetowe Allegro

Zawsze trzeba próbowac czegoś nowego. Pamiętaj amotorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści- Titanica...

Odnośnik do komentarza

ronia
qlczak jesteś teraz qurczak :hahaha: :hahaha:

zauważyłam właśnie :36_6_2: no ale ich przecież nie podziobię :smile_move:

ferinka

hahahhaha ale się uśmiałam !!!! qlczak wybacz!!

:hahaha:

Nikula
ja buszuje po allegro mnóstwo rzeczy muszę kupić , odsprzedaję wózek i leżaczek ...

co wy na to?

DUŻE KRZESEŁKO+STOLIK Z ATESTEM+ŚLINIAK HIT (874479851) - Aukcje internetowe Allegro

LEŝACZEK DZIEC. Z ATESTEM 100% BAWEŁNA+GRATI (874481056) - Aukcje internetowe Allegro

takie niedrogie , widać że dobrze się sprzedaje , wolę chyba mu więcej rzeczy kupić, bo czasem to się płaci tylko za markę jak np leżaczki.

tak mi się wydaję, że te 18kg trochę naciągane, żeby się nie okazało, że mały będzie pupiną po podłodze jeździł, bo mi tak jeździł w fisher price tym do 9kg a ma 8kg
a co do krzesełka to jak Ci się takie podoba to kupuj, praktyczne jest i długo może małemu posłużyć :)

Nikula
ale mam zadanie...spacerówę też muszę kupić wózek nasz 3w1 jakoś nietrafiony był, przemęczyliśmy się ale Dominik stanowczo za duży na niego a tak to ok wózeczek się sprawował ale dzieciak mi się męczy, koleżanka chce odkupić więc dobrze się składa ale mam problem z wyborem spacerówki :(
moje dziecię ma już 8900 i 74 cm no wymiana się szykuje pokolei.
Szukam więc
-spacerówy
-leżaczek już licytuje będzie fisher używany
- kojca
- krzesełka do karmienia '

zastanawiam sie nad używaną huśtawką warto?

ja będę kupować huśtawkę, wstawię na lato na działkę :oczko: i kojca też, znalazłam takie mega wielkie ale skonczyłą sie aukcja i dobrze bo nie wiem gdzie bym je upchneła na wakacjach hahah

ale te dywaniki super są hahah tylko ja bym co chwila się z podłogi zbierała hahaha

Odnośnik do komentarza

ferinka
A ja kocham się od wielku lat w prosiaczku... ale mam syna i co teraz?? nie zrobie mu różowego pokoju :P

my mamy żółty pokój ale na firankach i na ścianie prosiaczek jest:) ja kocham najbardziej Tygrysa , zaraz potem Kubusia ...przywiozłam soebie z Anglii wielgachny kubek z Tygrysem i non stop z niego piję:)

Zawsze trzeba próbowac czegoś nowego. Pamiętaj amotorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści- Titanica...

Odnośnik do komentarza

Nikula
madziaas
Nikula

oj ja to już muszę przystopować mały ma już
- naklejki na ścianie Kubusiowe
- maskoty
- pościel
- firanki
- kocyk
- myjkę do kąpieli
-lampkę

:smiech::smiech:
Ja mam naklejki,maskotki to jesteś lepsza:Śmiech:

trzeba się na jakieś samochody przerzucić ale za to lampę w pokoju ma Dominik taką:

LAMPA MASSIVE MONTY (882805459) - Aukcje internetowe Allegro

Fajnaa:)
Mój ma lampke i naklejki na huśtawce w samochody z bajki

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

qlczak masz rację te leżaczki to trzeba troszkę odjąć , ja myślę że tak max do 15kg ale i tak nie wiem czy roczne dziecko usiedzi w leżaczku? raczej nie sądzę...
a na scianie mamy takie Kubusiowe...Dekoracje Piankowe DISNEY KUBUŚ WZORY DUŻE (875839355) - Aukcje internetowe Allegro
to co sądzicie że matka z Domika zniewieściałego zrobi? Przerzucać sie mam na samochody póki dzieciak nie kuma? hi hi

Zawsze trzeba próbowac czegoś nowego. Pamiętaj amotorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści- Titanica...

Odnośnik do komentarza

qlczak
ronia
qlczak jesteś teraz qurczak :hahaha: :hahaha:

zauważyłam właśnie :36_6_2: no ale ich przecież nie podziobię :smile_move:

ferinka

hahahhaha ale się uśmiałam !!!! qlczak wybacz!!

:hahaha:

Nikula
ja buszuje po allegro mnóstwo rzeczy muszę kupić , odsprzedaję wózek i leżaczek ...

co wy na to?

DUŝE KRZESE�KO+STOLIK Z ATESTEM+�LINIAK HIT (874479851) - Aukcje internetowe Allegro

LEŝACZEK DZIEC. Z ATESTEM 100% BAWE�NA+GRATI (874481056) - Aukcje internetowe Allegro

takie niedrogie , widać że dobrze się sprzedaje , wolę chyba mu więcej rzeczy kupić, bo czasem to się płaci tylko za markę jak np leżaczki.

tak mi się wydaję, że te 18kg trochę naciągane, żeby się nie okazało, że mały będzie pupiną po podłodze jeździł, bo mi tak jeździł w fisher price tym do 9kg a ma 8kg
a co do krzesełka to jak Ci się takie podoba to kupuj, praktyczne jest i długo może małemu posłużyć :)

Nikula
ale mam zadanie...spacerówę też muszę kupić wózek nasz 3w1 jakoś nietrafiony był, przemęczyliśmy się ale Dominik stanowczo za duży na niego a tak to ok wózeczek się sprawował ale dzieciak mi się męczy, koleżanka chce odkupić więc dobrze się składa ale mam problem z wyborem spacerówki :(
moje dziecię ma już 8900 i 74 cm no wymiana się szykuje pokolei.
Szukam więc
-spacerówy
-leżaczek już licytuje będzie fisher używany
- kojca
- krzesełka do karmienia '

zastanawiam sie nad używaną huśtawką warto?

ja będę kupować huśtawkę, wstawię na lato na działkę :oczko: i kojca też, znalazłam takie mega wielkie ale skonczyłą sie aukcja i dobrze bo nie wiem gdzie bym je upchneła na wakacjach hahah

ale te dywaniki super są hahah tylko ja bym co chwila się z podłogi zbierała hahaha

:sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::sofunny::sofunny::sofunny:

pomocy mam czkawkę :P:P
pupiną po podłodze jeździł......:sofunny::sofunny::sofunny:

ja bym co chwila się z podłogi zbierała....:sofunny::sofunny::sofunny:

cała leżę !!hahahah

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-
http://www.suwaczek.pl/cache/053efaf3ef.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/024/024234980.png?9711
Kocham Cię Synku :)

"Nigdy nie kłóć się z Idiot

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...