Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

basia681
hej mamunie

marhand gratuluje to kiedy termin?
zana come back mąż zrobił ale przeprosiny byly?
roniaa byłas i znikłaś :) Olcia super !
madziaas fajnie ze jesteś wkońcu
ania83 super ze matura oki poszła
mm jak wyjazd daj znać

u nas git spadam na sloneczko z dziećmi :taniec1:
Heeej ::):

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

hejka

Zana koniecznie musisz pokazać zdjęcia Bartusia w nowej fryzurce::):
Teściowa rzeczywiście komiczna, właściwie nie wiadomo śmiać się czy płakać:36_6_2:
Sytuacji z mężem współczuję :36_2_12:
dobrze że żałuje ale szkoda, że nie wyciąga wniosków na przyszłość, tulam mocno:Całus:
A z jakich objawów wnioskujesz że zaciążyłaś? Test wykrywa ciążę już po około tygodniu po zapłodnieniu

Marhand gratuluję::): życzę Ci spokojnych 9 miesięcy i zdrowego dzidziola, na pewno dacie radę, trzymam kciuki, buziaki dla Was::): A jak mąż zareagował na wieści o powiększeniu rodziny?

MM udanego weekendu!

Madziasku hej::): z obcinaniem u nas podobnie, biorę go do wanny i staram czymś zająć, ale niestety nie siedzi spokojnie

Blondi gratuluję porzucenia smoka, mój Miko wiele razy mówi, że wyrzuca i że smoczek be, ale potem jednak się o niego upomina

miłego weekendu Wam życzę

http://fajnamama.pl/suwaczki/3s5p642.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-63875.png

Odnośnik do komentarza

zana27
Siemanko ;)
Aniu trzymam kciukasy za Twoich uczniów. Daj znac jak poszło jak będą wyniki. Nie na razie nie spóźnia mi się @ ale dziwnie się czuję. Mam nadzieje, że to tylko pozory..
Q co sie nie pokazujesz babo ty! Raz na jakiś czas napisze i to o 1 w nocy :Oczko: Zaglądaj częściej. Mogę nawet temat lodów wznowic.. :)

jestem :smile:
co z tymi lodami?

ronia
hej

Q za mną też chodzą lody :Oczko:

a jakie, ja wczoraj wciągnęłam ........... o kurcze az sie moje napisać jakie :hahaha:
ale co tam- śmietankowe z ................. bakaliami :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Blondi19
wiesz ania ja nie myślłam ze tak łatwo pójdzie z tym moniem i że on zrozumie ale jak sie udało to sie cieszę

pewnie, tylko się cieszyć że tak łatwo poszło

Blondi19
a ja wczoraj zakupilam sobie buciki bo bedę swiadkiem u mojej siostry na bierzmowaniu;) na wieczór wstawie fotke a dałam z anie 35zł wiec nie drogo a kubusiowi na przecenie kupiłam sandały za 15zł ;)

czekamy na foty więc::):
ja wczoraj małemu kupiłam sandały też i nie wiem jak ja to mierzyłam :36_11_13: ale muszę jechać wymienić na rozmiar większy, jak pochodził w domu, noga poszła mu do przodu i są takie w sam raz, w sklepie ogólnie musiałam za nim biegać i ciężko było mu przymierzyć te buty

qlczak
zana27
Siemanko ;)
Aniu trzymam kciukasy za Twoich uczniów. Daj znac jak poszło jak będą wyniki. Nie na razie nie spóźnia mi się @ ale dziwnie się czuję. Mam nadzieje, że to tylko pozory..
Q co sie nie pokazujesz babo ty! Raz na jakiś czas napisze i to o 1 w nocy :Oczko: Zaglądaj częściej. Mogę nawet temat lodów wznowic.. :)

jestem :smile:
co z tymi lodami?

ronia
hej

Q za mną też chodzą lody :Oczko:

a jakie, ja wczoraj wciągnęłam ........... o kurcze az sie moje napisać jakie :hahaha:
ale co tam- śmietankowe z ................. bakaliami :sofunny:

hej Q, jak Rumcajs?
co Wy z tymi lodami?
a później piszą, że @ się spóźnia ::)::Oczko:

http://fajnamama.pl/suwaczki/3s5p642.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-63875.png

Odnośnik do komentarza

ania_83

qlczak

jestem :smile:
co z tymi lodami?

ronia
hej

Q za mną też chodzą lody :Oczko:

a jakie, ja wczoraj wciągnęłam ........... o kurcze az sie moje napisać jakie :hahaha:
ale co tam- śmietankowe z ................. bakaliami :sofunny:

hej Q, jak Rumcajs?
co Wy z tymi lodami?
a później piszą, że @ się spóźnia ::)::Oczko:

cześc Aniu, kurcze jakas dziwna akcja wlasnie, bo jedliśmy wczoraj wieczorem zupkę i od rana juz 3 kupki rzadkie, z elementami zupki. Rano mąż mu dał kawalek mandarynki i teraz 4 wypróznienie- mandarynka w pieluszce- nie wiem kurcze co jest- jakby Go pogoniło po czymś, troche to dziwne, raaaaany znów coś - takie baki soczyste idą........

Odnośnik do komentarza

Blondi19
he to ja jak mojemu przymierzałam to siedział na stołeczku i tylko czekał az kolejne mu sie założy ;) a jaki rozmiar ma twój?
no tak wszystkie dziś o lodach he .....;))))

mój Miko był za bardzo zainteresowany wszystkim dookoła i nie dał rady siedzieć, a w deichmannie był taki telewizor nisko postawiony i tam bajki leciały, więc wszystkie dzieciaki tam siedziały :oczko: więc i Miko tam ciągnął
kupiłam mu 22 i są w sam raz, wymienię na 23

qlczak

cześc Aniu, kurcze jakas dziwna akcja wlasnie, bo jedliśmy wczoraj wieczorem zupkę i od rana juz 3 kupki rzadkie, z elementami zupki. Rano mąż mu dał kawalek mandarynki i teraz 4 wypróznienie- mandarynka w pieluszce- nie wiem kurcze co jest- jakby Go pogoniło po czymś, troche to dziwne, raaaaany znów coś - takie baki soczyste idą........

wiesz co może akurat coś mu zaszkodziło, mój też tak czasem ma, nawet z 2 dni temu zdarzyły się 3 takie rzadziutkie kupki aż sobie tyłek odparzył natychmiast, dodałam wieczorem do mleka probiotyk, ja mam akurat teraz enterol czy jakiś lakcid i zamiast soczków do picia jakiejś mięty czy rumianku mu zaparz

http://fajnamama.pl/suwaczki/3s5p642.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-63875.png

Odnośnik do komentarza

ania_83

qlczak

cześc Aniu, kurcze jakas dziwna akcja wlasnie, bo jedliśmy wczoraj wieczorem zupkę i od rana juz 3 kupki rzadkie, z elementami zupki. Rano mąż mu dał kawalek mandarynki i teraz 4 wypróznienie- mandarynka w pieluszce- nie wiem kurcze co jest- jakby Go pogoniło po czymś, troche to dziwne, raaaaany znów coś - takie baki soczyste idą........

wiesz co może akurat coś mu zaszkodziło, mój też tak czasem ma, nawet z 2 dni temu zdarzyły się 3 takie rzadziutkie kupki aż sobie tyłek odparzył natychmiast, dodałam wieczorem do mleka probiotyk, ja mam akurat teraz enterol czy jakiś lakcid i zamiast soczków do picia jakiejś mięty czy rumianku mu zaparz

własnie wyciągneła lactacid, ale nie mam pojecia jak to sie podaje, zaraz poczytam i szukam kleiku ryzowego, bo jak kojarze nic mlecznego nie dawac lepiej i sie zastanawiam własnie nad plantexem, taka niby herbatka koperkowa to jest

Odnośnik do komentarza

qlczak
ania_83

qlczak

cześc Aniu, kurcze jakas dziwna akcja wlasnie, bo jedliśmy wczoraj wieczorem zupkę i od rana juz 3 kupki rzadkie, z elementami zupki. Rano mąż mu dał kawalek mandarynki i teraz 4 wypróznienie- mandarynka w pieluszce- nie wiem kurcze co jest- jakby Go pogoniło po czymś, troche to dziwne, raaaaany znów coś - takie baki soczyste idą........

wiesz co może akurat coś mu zaszkodziło, mój też tak czasem ma, nawet z 2 dni temu zdarzyły się 3 takie rzadziutkie kupki aż sobie tyłek odparzył natychmiast, dodałam wieczorem do mleka probiotyk, ja mam akurat teraz enterol czy jakiś lakcid i zamiast soczków do picia jakiejś mięty czy rumianku mu zaparz

własnie wyciągneła lactacid, ale nie mam pojecia jak to sie podaje, zaraz poczytam i szukam kleiku ryzowego, bo jak kojarze nic mlecznego nie dawac lepiej i sie zastanawiam własnie nad plantexem, taka niby herbatka koperkowa to jest
Ja też nigdy tego nie podawałam i nie wiedziała bym jak i co

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

qlczak
ania_83

qlczak

cześc Aniu, kurcze jakas dziwna akcja wlasnie, bo jedliśmy wczoraj wieczorem zupkę i od rana juz 3 kupki rzadkie, z elementami zupki. Rano mąż mu dał kawalek mandarynki i teraz 4 wypróznienie- mandarynka w pieluszce- nie wiem kurcze co jest- jakby Go pogoniło po czymś, troche to dziwne, raaaaany znów coś - takie baki soczyste idą........

wiesz co może akurat coś mu zaszkodziło, mój też tak czasem ma, nawet z 2 dni temu zdarzyły się 3 takie rzadziutkie kupki aż sobie tyłek odparzył natychmiast, dodałam wieczorem do mleka probiotyk, ja mam akurat teraz enterol czy jakiś lakcid i zamiast soczków do picia jakiejś mięty czy rumianku mu zaparz

własnie wyciągneła lactacid, ale nie mam pojecia jak to sie podaje, zaraz poczytam i szukam kleiku ryzowego, bo jak kojarze nic mlecznego nie dawac lepiej i sie zastanawiam własnie nad plantexem, taka niby herbatka koperkowa to jest

na pewno taka herbatka nie zaszkodzi, mój wtedy wciągnął mleko z tym enterolem i następnego dnia nie było kupki ani jednej więc pomogło

http://fajnamama.pl/suwaczki/3s5p642.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-63875.png

Odnośnik do komentarza

madziaas
Q Ty też z tymi lodami ? :lol:

ano, ano :)
witaj Madziaas i
Blondi i Aniu, bo sie nie przywitałam tylko tak odpisywalam.

Aniu, ale z mlekiem podałaś? bo mnie sie kojarzy, zeby własnie mleka nie podawać przy takich kupolach i nie bardzo wiem co mu teraz dać, bo powinien kaszke wsunąc, a zupy tez nie dam bo skoro niestrawiona była hm...
a dupka mu sie odparzyła własnie, powinnam miec cos chyba do smarowania bo teraz linomagiem jade, a On nigdy nie miał, także nie wiem czy termin waznosci jeszcze jest,ech

Odnośnik do komentarza

qlczak
madziaas
Q Ty też z tymi lodami ? :lol:

ano, ano :)
witaj Madziaas i
Blondi i Aniu, bo sie nie przywitałam tylko tak odpisywalam.

Aniu, ale z mlekiem podałaś? bo mnie sie kojarzy, zeby własnie mleka nie podawać przy takich kupolach i nie bardzo wiem co mu teraz dać własnie bo powinien kaszke wsunąc, a zupy tez nie dam bo skoro nie strawiona była hm...
a dupka mu sie odparzyła własnie, powinnam miec cos chyba do smarowania bo teraz linomagiem jade, a On nigdy nie miał, także nie wiem czy termin waznosci jeszcze jest,ech

ja zawsze podawałam do mleka, ja to głównie dawałam wtedy jak Miko miał grzyby w przewodzie pokarmowym i czasem podaje jak właśnie jakieś rzadsze kupole, jeśli dobrze kojarzę to tak właśnie wyczytałam na ulotce że można podać z mlekiem, masz ulotkę to poczytaj albo w necie poszukaj

qlczak
mam kleik, to własnie zrobię klik ryżowy na wodzi i dodam ten lacidofil i troche soku malinowego do smaktu- dawałyscie tak? i czy lacidofil to cała te ampułke wsypac? bo zamierzam cała... doradzicie?

ja tego nigdy nie podawałam, ale te wszystkie saszetki czy ampułki to chyba są jedna na dzień

http://fajnamama.pl/suwaczki/3s5p642.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-63875.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...