Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Liliana23

Rozszerzanie diety - co, kiedy, jak?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tylko te słoiczki tzw pierwszej łyżeczki mają wersję bio - ale chyba cały ich asortyment. Smaków masz na kolejnych etapach rozszerzania diety multum 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tamara

Tak, u nas na początku było jabłko, dynia, oczywiście z pierwszej łyżeczki, wszystko smakuje 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Iwona

A jakich naczyń używacie przy rozszerzaniu diety swoich maluszków? Podobają mi się i uważam , że są praktyczne naczynia silikonowe jednak marka EZPZ ma wysoką cenę jak za naczynia ;/. Widziałam na allegro akcesoria do karmienia marki Bi-Bi, ktoś je zna? Stosował? Może podzielić się opinią? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość luna
W dniu 29/1/2021 o 8:22 PM, Gość emma90 napisał:

dziewczyny kupowałyście dla maluchów słoiczki hipp bio? Wczoraj w lidlu kupiłam kilka z tych małych bo mają promocję na  nie chyba się nazywają pierwsza łyżeczka, jutro wielki dzień mały zje swoją pierwszą marchewkę, mam nadzieję, że mu posmakuje 🙂 jakie warzywko powinno iść jako drugie, kupiłam też dynię, podobno maluchy lubią

Ja na poczatku tylku kupowałam zupki, ale później odważyłam się i ugotowałam własną zupkę. Kupiłam blender kielichowy, mam własne, ekologiczne grzadki - więc warzywka w miarę są zdrowe. Jak nei amsz blendera, to warto kupić i poeksperymentować [reklama usunięta].

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość nineczka

Ja kupiłam blender kielichowy i starałam sie jak najwięcej zupek robić sama. Nie oznacza to, ze w ogóle nie kupowałam słoiczków. Nie wszystkie zupki i obiadki mogłam przygotować sama ze wzgledu na ograniczony dostęp do różnych produktów, np. jagnięciny, itp. A blender przydaje się też do innych posiłków.
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...