Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Olusssia to rzeczywiście zdarli z Ciebie kasę. Za glukozę zapłaciłam 6zł, a krew 17zł. Pod gondolą nie ma kosza?
Madlenka ogólnie nie lubię badań gin, ale najbardziej wkładania wziernika. Czasami bardzo boli. Raz tylko po nim miałam trochę krwi. Nic mnie nie bolało. Ja to poszłabym dziś do szpitala, nie czekałabym do jutra.
My pewnie weźmiemy fotelik maxi cosi, bo w samochodzie mamy isofix. To co orientuję się bazę bierze się jak zamierza się dużo jeździć samochodem.
Wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń!!!
Soqlka kupiliśmy zielony zestaw pościeli. Dla nas ładnie wyglądał w zestawieniu z łóżeczkiem. Poza tym nie chcemy kupować tylko różowego koloru, bo będzie dziewczynka. Byłam parę razy w lumpeksie, ale jakoś nie wyszło mi szukanie i zniechęciłam się. Wole bardziej bazarek :)
Sylwunia jakbym miała kupować wózek dla bliźniaków kupiłabym jeden za drugim. Wczoraj widziałam dwa koło siebie, strasznie dużo miejsca potrzebuje :)
Megi dobre, też przestraszyłabym się
Wczoraj oglądałam wózek Emmaljunga MONDIAL DUO COMBI, piękny z dużą gondolą. Rewelacyjnie się prowadzi. Jedyny minus to cena ok 4tys zł :( za gondolę ze spacerówką
Fajne wózki wybrałyście dziewczyny
Dziś też jestem taka nijaka. Wyszłam z domu na małe spożywcze zakupki i wróciłam zmęczona, w sklepie spociłam się. Teraz leże w łóżku z migreną. Jak mi jest nie dobrze.

monthly_2014_09/grudnioweczki-2014_16304.jpg

Odnośnik do komentarza

Ojej, ale dużo tego wszystkiego, myślałam że nie doczytam do końca:p

Gabi82 Czuję się dobrze, termin mam na 23 grudnia, na dzień dzisiejszy będzie Ania ale jakby jej wyrosło coś między nogami w ostatniej chwili to Mikołaj :p

KariKari ja jak robiłam krzywą cukrową to dałam pielęgniarce która pobierała krew 75g glukozy, później mi przyniosła już rozpuszczoną i zapytała tylko czy mam cytrynę bo niektórzy dodają, smakuje jak kilo cukru rozpuszczone w szklance wody :p

Vanesa35 na chorobowym jestem od lipca, ale kontroli nie miałam. Wydaje mi się że bardziej sprawdzają osoby które mają własną działalność. W mojej poprzedniej pracy sprawdzali tak szefową, tak mniej więcej w 5 -6 miesiącu, przyszły dwie panie do biura i zapytały o nią, jak powiedziałyśmy że jest na L4 to się przyznały że kontrola.

Co do lumpeksów, fajna sprawa, tym bardziej że ubranka są strasznie drogie, a dzieci szybko wyrastają :)

U mnie wszelkie poduszki i podparcia zastępuje mąż :p Wieszam się po nim jak głupia w nocy. Ale niestety jak wstaje do pracy to maleństwo zaczyna buszować a ja nie mogę spać.

Ja mam wypatrzony już wózek, dziadkowie obiecali się dołożyć żeby wnuczce było wygodnie :p

http://allegro.pl/wozek-dzieciecy-verdi-sonic-3w1-torba-gratisy-i4559521350.html

Nooo, chyba wsio :)

[http://s3.suwaczek.com/201501051556.png

Odnośnik do komentarza

Ale czytania!
Dziewczyny super wybör Joolz ! U nas ma ten wözek co druga i strasznie sobie chwala ale jednak cena mnie przeraza,zaczyna sie od 1000 € ile kosztöje w Polsce?
ja kupowalam maxi cosi bez bazy bo i tak jest on tylko na roczek a pözniej kupie wiekszy fotelik z baza do auta.
Lumpeksy uwielbiam! Nieraz mozna cos znalesc czego nikt niema! my mamy dobrze bo sa caly czas Flohmarki u nas i nietylko z ciucha mozna cos kupic, czyli wszystko !
Co do poduchy bez niej do tej pory nieumialam spac a teraz od paru dni jakos mi przeszkadza i lezy w przeciwnej stronie do mnie.
Madlenka aby wszystko bylo dobrze i wszystkiego dobrego!
Meggi barszcz czerwony z winiar jest w Realu i w Rewe. Co do przesylki ja zamawialam z Polski i placilam 19 € zreszta ci wyjdzie ile musisz zaplaci przy placeniu lub zamawianiu.
KariKari powodzenia na tescie!
Cos Rudeaopole sie nieodzywa,mam nadzieje ze w szpitalu jest ok?
Dzis czuje sie tez niezadobrze,poszlam do sklepu i przyszlam taka zmarnowana juz zadlugo niemoge chodzic,przyszlam zrobilam sobie sok zielony (banan,mango,pomarancza,ananas i szpinak) wypilam i jak sie polozylam to dopiero teraz wstalam! A obiad trzeba robic! Do tego popolewa mnie lewa strona na dole i do tego leje i jest zimno!
Acha kupöjecie spiwör do maxi cosi i wözka bo bedzie wkoncu zima, widzialam tysiace röznych ale niewiem jaki kupic,fajne sa bo maja dziury z tylu by przeszly pasy w maxi cosi a wy na jaki sie decydujecie?

Odnośnik do komentarza

Dzięki Karikari oby szyjka sie troche uspokoiła :) dobry plan masz na dziś! A kiedy idziesz na glukozę? Powodzenia!

Megi to niezła historia! :)

Gabi
Wózki emmaljunga sa bardzo dobre, kilka osób mi mega zachwalalo ale jednak w sklepie wygrał joolz ;) podobno mozesz sobie w nich wszystko wybrac,podowzie gondolę itd wiec moze znalazlabys wersje troche tańsza??
Krwawienie ustalo- najwyraźniej musiało peknac jakies naczynko :/ ale jutro i tak chyba pojde zeby zobaczyli czy wszystko na pewno oki.
No ja wlansie bede duzo jezdzic tak mi sie wydaje wiec baza sie przyda :) dziekuje za życzenia :*

Marta A
Ja do wózka kupiłam śpiworek:) był do wózka :)
A moze jest tak za jak raz sie kupi taka bazę do samochodu to na pasuje juz do wszyskich fotelikow? Do tych co po roku kupimy tez? Nie wiem sama jak to jest.. Ale nie zdziwilabym sie gdyby trzeba było dokupić nowa:/
Dziekuje za życzenia :*

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgsmd4arhk.png

Odnośnik do komentarza

Megi1992 te dwa, ktore pokazywalas fajne, macie wiekszy wybor,
mi sie podoba
http://allegro.pl/wozek-baby-jogger-city-select-4w1-gratisy-2014-i4578035923
ale co do koloru to widzialam ze te ciemne blaknal a od slonca na akcjach z uzywanymi wiec mysle o bialym, tak bialy przy bliziakach :D , ale tam pralka pierze a ja sobie leze :P :D, to chyba moj faworyt ale nie widzialam go na zywo, nie spieszy mi sie z zakupem wozka, zanim ja sie ogarne po cesarce i z 2 malych zeby wyjsc z domu napewno nie odbedzie sie to w pierwszym tygodniu, mam duzy balkon/taras i dwie spacerowki w domu wiec maz jeden wozek a ja drugi i na kilka minutek zeby dzieci przyzwyczaic, a dodam ze tez mieszkam na drugim pietrze i mam waska klatke, sama na poczatek nie bd probowala wychodzic
olusssia7 dzieki za rade tez tak mysle, zalezy mi tylko zeby byl lekki, zwrotny i wszedzie sie wlazl

KariKari wydaje mi sie ze brzuszka nie mam duzego, ale jest mi ciezej, szybko sie mecze, nie wiem jak do konca wytrzymam, moja corka idzie do przedszkola od poniedzialku to nie bd miala tyle zajec i obowiazkow, bd mogla czesciej tu zagladac ;)

Megi1992 ty diamentowy posladku :P, co do gondolki to watpie zebys uzywala do roku, ja wogole nie mialam odrazu korzystalam ze spacerowek, moja corka zaczela szybko sie podnosic, zaraz siedziec , dzieci sa bardzo ciekawe i nie wiem jak to w gondoli, chyba ze poduszeczke sie podklada i sie tak podnosi dziecko

Odnośnik do komentarza

Marta A nawet nie pomyślałam o kupieniu śpiwora do maxi cosi :P Dostałam piękny zimowy kombinezon, myślę, że będzie dobry do fotelika i wózka. Piękne są te śpiworki z barankiem. Fajne zakupki zrobiłaś
Madlenka dla mnie ten wózek rewelacyjny, ale cena mnie odstraszyła :( Super, że krwawienie ustało. Mimo wszystko idź do lekarza.
A mnie nadal migrena męczy. Ledwo co leżę :( Nie lubię takiej pogody. Chcę słoneczka. Jak ja przetrwam jesień???????????????

Odnośnik do komentarza

Chyba sie pogubilam :)

Marta a
U mnie jest tylko aldi i kaiser's ah i norma szukalam nie bylo tutaj . Real mam jakies 30 km od domu wiec musze poprosic mame zeby mi kiedys przywiozla barszcz z polski
Ja spiworek bede miala normalny gdzie nozki beda odzielnie wiec chyba bedzie pasowal do nosidelka
Powiedz mi ten twoj wozek byl w zestawie tylko z spacerowka i ta wanna a maxi cosi odzielnie kupilas ?

Sylwusia
To masz juz wybrany wozek jaki kupujecie ?
Wlasnie ja jednak na poczatku chcialam bym malego tak ulokowac zeby bylo mu cieplutko nie jestem przekonana do spacerowki na poczatek . Maz mnie przekonuje zebym jezdzila maxi cosi na spacery ale nie boje sie ze mu bedzie zimno jak pojedziemy gdzies do sklepu czy cos to ok.

Gabi82
Pijesz duzo wody ? Albo moze za dlugo spisz ? Ja zawsze z tych powodow mialam migrene

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...