Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Megi- Jestem cholernie szczęśliwa, że już te okna są umyte. :D Ja spagetti zrobiłam dzisiaj pierwszy raz od długiego czasu, bo wcześniej nie miałam ochoty, a mój mąż z kolei uwielbia spagetti w każdej postaci :)
Super, że jesteś zadowolona z wózka i całej reszty, i tak ma być :D

Magda- To teraz będziesz mogła dzielić się z Nami cennymi radami :) Oczywiście gdy będziesz miała na to czas. Ale na pewno Twoje dzieciątko będzie grzeczne i kochane. :)

Gabi- Świetny pomysł na prezent! Nie widziałam wcześniej czegoś takiego... :)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Gabi mam tak samo pachwiny bola chyba wszystko sie tam rozciaga i najbardziej pachwiny bola szczegolnie wieczorem ....;/

Megii no pewnie ze tez sie bede cieszyc jak sie cos zacznie ale pewnie bede tez miała stresa ...:)

Przedchwila wrocilismy z urodzin od Taty Objadłam sie sernikiem wiedenskim z rodzynkami i polewa czekoladowa i jabłecznikiem na kruchym ciescie wypieki mamy :)nie wspominajac juz o kolacji heeheh:) i oczywiscie zgaga mnie dopadła ale nie dziwie sie bo nie zle namieszałam hehh ah...

Mój M w koncu sklłada łożeczko:)
mysle ze jutro wszystko poszykyje i bedziemy czekacv :)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Gabi,Vanesa ja mam to samo caly wieczör i cala noc Bola mnie pachwiny,teraz cos kluje i przechodzi przeszywajacy böl,do tego maly sie wierci.W nocy makabra niemam juz pozycji na spanie wszystko boli,pujde do sklepu pochodze z godz i juz niemoge zajsc do domu z bölu juz nic niemoge zrobic wszystko mnie meczy,nawet siedziec na boku nieumiem bo boli,brzuch sie obniza mysle ze lada dzien bo tak sie zle czuje i te böle raczej chyba skörcze niewiem ale juz mi sie plakac chce bo niepotrafie nawet usiedziec.

Megi fajnie ze jestes zadowolona z zakupöw ja jeszcze niebylam po wözek ani w szpitalu bo maz nie mial czasu.Okna bym ci chetnie pomyla bo uwielbiam to robic a prasowac nienawidze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja tez mam w poniedzialek wizyte.

Gabi ciekawy ten prezent!

Mae co dziergasz skarpeteczki czy czapeczke? To przerabane z ta paczka bo za ta kase by sie cos dokupilo ale co zrobisz!

Marysia wiem co to remont nam to potrwa jeszcze ze 2 miesiace!

Aleksandra pochwal sie zdjeciami!

Asiek daj znac co z tym plamieniem.

mimi to chyba jestes w komplecie?

Carolineee nie böj sie jak pisala Magda nic strasznego,niby tego nie czuc.Zjesz pare mandarynek i bedzie dobrze,he.he..

Odnośnik do komentarza

Hej, hej! :) Wczoraj chyba mieliśmy ostatnie wyjście, byliśmy u znajomego na urodzinach, takiej `posiadówce` :P nie byłam jedyną ciężarówką :D

Wróciliśmy do domu przed 2 w nocy! nie wiem jak ja tyle wytrzymałam, ale ostatnio coraz więcej sił mam :)

Dziś pyszne i późne niedzielne śniadanko, a teraz relaks w łóżeczku - i tak zleci pewnie niedziela.

Mała ciśnie na pęcherz, aż nie wierzę, że tyle razy chodzę w dzien siku! w nocy nie chodze w ogóle, tylko wieczorem przed zasnieciem z 10 razy :P

Brzuch już mnie tak nie boli, plecy dalej dokuczają.

Schody i seks nie działają - nic się nie ruszyło :P

Megi- pewnie tak, chociaż ja mam nadzieję, że tym razem któraś z nas się rozpakuje :D

MłodaFasolka- spaghetti ! Moja miłość zaraz po lasagne :D niby prawie to samo... ale zapeczony ser żółty i beszamel zmieniają całkiem smak :)

Odnośnik do komentarza

Młoda Fasolka
Tez muszę się zabrać za okna ;) Ale masz fajnie ze mąż Ci pomógł:) Mojego w życiu by mi się nie udało zaangażować do takich zajęć:P będę musiała liczyć na pomoc mamy:) ale najpierw czekam na nowy karnisz aż mi mężuś powiesi:P

Megi
Fajnie ze jesteś zadowolona z wozka!:)

111magda
Jak tam nocka z dzieciątkiem kochana?

Mae
Ja też tak jem "na raty" porcje które kiedyś pochłaniałam na raz.. Ale jeszcze trochę i żołądek odzyska swoją pojemność:P

Marysia
No właśnie skurcze mam już od paru dni bolesne, ale do wytrzymania :). tylko po prostu napędzają mi stracha za każdym razem ;p z jednej strony raz się ciesze jak pomyśle ze może już, a z drugiej trzęsę portkami :D :[. Aha, jak będziesz miała już fotki z sesji to też się pochwal :))

gabi82
fajny prezent dla siostrzenca:). Jak odbiore zdjecia to wrzuce jakieś żeby Wam pokazac:)

Marta A
Mam tak samo jak Wy z tym bólem.. jedynie jak mogę pocieszyć, to ze to już koncowka naszych dolegliwości :)

Vanesa
Chyba z tymi nocami to już się hartujemy przed nieprzespanymi z maluszkami :P ja dizś akurat pospałam ale mam tak, że np. 3 noce sen jakieś 3-4 h, a po tym jedna nocka przespana i znowu kilka nocy ciężkich.. Ale jak się dziś wyspałam to zaraz i nastrój mam lepszy:). To miło ze strony Twojego męża:) smacznego obiadku:D

kari kari i soqlka
Jak tam Wasze weekendy we dwoje?:))

Ja dziś się znacznie lepiej czuje (psychicznie) może dlatego że się wyspałam wreszcie.. to i nastawienie od razu pozytywne:) Spokojnej niedzieli dziewczynki :)
Pisałyście ostatnio o mandarynkach.. Też właśnie wcinam :D rewelacyjny smak:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/sbigd5v.png

Odnośnik do komentarza

111magda gratulacje :) życzę Ci jak najwięcej przespanych nocek :) jak wrócicie już do domku to "przyzwyczaicie" się do siebie i ureguluje Wam się dzień więc bardziej odpoczniesz :)
Carolinee teraz kciuki trzymam za Ciebie ;)
Widzę, że w odpowiednim momencie wróciłam na forum ;) na rozpakowanie Mikołajkowych i świątecznych prezencików :)
Ja jako wyjątkowy panikarz wszystko mam gotowe już od dawna, na szczęście większość rzeczy mam po Marysi chociaż dziewczyny minęły się sezonami bo Marysia czerwcowa :)
Wczoraj próbowałam spakować torbę do szpitala ale tylko przekładałam rzeczy z kąta w kąt i więc uznałam chyba na mnie jeszcze nie czas ;) a przynajmniej do wtorku zaczekam zobaczę co powie lekarz o cc... Od rana męczy mnie taka paskudna zgaga... :( macie na to jakieś sposoby?

http://fajnamama.pl/suwaczki/yuqbwvy.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

A mnie dzisiaj strasznie boli w pachwinie po lewej stronie. Przeszłam się do sklepu bylo ok a jak wróciłam to tak zaczęło mnie ciagnac, że nie bylam w stanie dojść do wc. Mam zamiar powyciągać dzisiaj rzeczy do szpitala bo zaczynam się strachać. Dzis w nocy urodziła moja znajoma naturalnie. Drugie dziecko poród trwal pól godz, pozazdrościć. Milej niedzieli :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqgdjty1h1q.png

Odnośnik do komentarza

Hej.
Dzisiaj zrobiliśmy sobie z mężem dzień lenia :D Późne śniadanie bo dopiero po 12 :) Rozłożyliśmy sofę w stołowym przed tv i leżymy... Pełen relaks. A na dworze aż 2C zimno, szaro buro... Bleee. :/

MartaA- Też wczoraj czytałam o tych zdjęciach w google. Ale to nie tylko nasze, bo jak się wpisze 'listopadóweczki' 'sierpnióweczki; itd. Nawet innych roczników to też wyskakują zdjęcia. Nie wiem dlaczego tak jest...

Vanessa- To miłego popołudnia :)

Carolinee- Ja i mąż uwielbiamy wszystko co ma makaron, wszelakie spagetti, zapiekanki... Mniam!
No to dobrze, że masz dużo energii oby zostało Ci tak jak najdłużej. :)
A herbatę z liści malin próbowałaś?
Co do chodzenia do wc, mam tak samo w dzień chodzę, ale na wieczór i w nocy mam istny maraton. :D

Aleksandra- A jak się wczoraj musiał mój mąż nagadać przy tym myciu okien :p Marudził, że miałam już ochotę zabrać mu tą ścierę i sama umyć. Gdyby nie fakt, że mamy okna dość wysoko, i bałam się jeszcze tak wyciągać i wyginać... Ale zrobił to ładnie :D

Dant- Ja już robiłam 2 podejścia do torby do szpitala, już nie wiem ile razy pisałam, że zabieram się za pakowanie :D
Mi na zgagę pomaga zimna woda mineralna, albo herbata z miodem. Ogólnie czytałam, że miód pomaga przy zgadze.

Magnoliam- Pół godziny? Łał! Pozazdrościć koleżance... :) A bólu pachwin Ci współczuję, mnie póki co to omija...

Miłej niedzieli ! :*

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Witam w tę ponure popołudnie

Właśnie spełniłam swój obywatelski obowiązek i byłam oddać swój głos w wyborach, a Wy dziewczęta się wybieracie? (oczywiście te w Polsce)

Co do sił to ja ich dziś nie mam, jestem jakaś taka do niczego dzisiaj i chętnie bym przespała cały dzień, ale muszę obiadek ugotować do mojej rodzinki. Ja z dziećmi z łóżek o 11 wyszliśmy a Mężuś poszedł teraz spać bo dziś jest w komisji wyborczej i od 5 na jest nogach a nie wiadomo do której będą głosy liczyć.

Coś kowalcia się dawno nie odzywała, mam nadzieję, że wszystko ok.

kari kari i soqlka - to pewnie dopiero wieczorem się odezwą

Vanesa35 - zazdroszczę obiadku w restauracji, fajny prezencik mąż Ci zrobił :-)

miłego popołudnia życzę

Odnośnik do komentarza

Hej. Asiek w 37.
Moja noc... nieprzespana. Maly ma żółtaczkę i leży pod lampą. Cały czas musiałam obserwować żeby nie ściągał sobie opaski z oczu. Poza tym albo plakal, albo robił kopę (6razy) w której się umazal, albo trzeba go było karmić. Teraz już wiem co to nie przespane noce :) Jak piszecie o tych twardniejacych brzuszkach to wydaje mi się to takie odległe. Dziś za to śpi cały dzień :) Ciekawe jak w nocy :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz615nm8es4ycdd.png

Odnośnik do komentarza

111magda, moje ogromne grartulacje i abyście szybko mogli wrócić do domu :) Ale Ci zazdroszcze !
Dziewczyny, nie wiem czy tez tak macie/miałyscie, ale ja wcześniej wręcz panicznie bałam się porodu i wcale nie miałabym nic przeciwko CC, ale od jakiegoś czasu tak się nie mogę doczekać naszego "spotkania" z synkiem, że wręcz czekam z ogromną niecierpliwością kiedy zacznie się akcja P :D

Chyba u każdego dziś leniwa niedziela. Niestety to sprawka pogody. Mam nadzieję, ze wyjdzie jutro słoneczko :))

Marta A, wcale mnie nie dziwi akcja z fotkami. W końcu idzielamy się na forum publicznym, nie chronionym żadnym hasłem, więc i fotki mogą wyciec do google. Takie prawo internetu niestety :(

Jako, ze dziś leniwa niedziela śmigam do biedry po pyzy albo knedle, bo nawet nie chce mi się w kuchni stać :P

Odnośnik do komentarza

herbaty z liści malin nie próbowałam i raczej chyba nie będę :P w sumie jak zechce się urodzic to się urodzi :)

asiek25- wizyty juz nie mam, ale jutro dzwonię do ginki pogadać z nią i się dopytać co teraz :P

MłodaFasolka- to macie to samo co my z tym makaronem :D ja czesto robie zapiekankę `na winie` otwieram lodówkę i biorę ketchup, jakieś resztki mięska/wędliny, ser żółty, jakąś mrożoną mieszankę warzyw- mieszam z makaronem, doprawiam ziołami, pieprzem itd, do naczynia, na wierzch trochę sera, zapiec i voila- mniaaaam :D

111magda- żółtaczka małemu szybko minie :) no a dzieci to do siebie mają, że robią kupy i jedzą :P powodzenia mamusiu, z każdym dniem będzie coraz lepiej i łatwiej! a mąż zdążył dojechać na poród ? :P

Odnośnik do komentarza

Zmotywowałam się i wylazłam z wyra, obiadek się robi. Kotleciki z fileta z pietruszką, frytki i mizeria :D

I zrobiłam Muffinki Czekoladowe :D :D :D :D :D
Jak się upieką wstawię Wam zdjęcie :p

Magda- To aż takie niewiarygodne, jeszcze tydzień temu pisałaś o 'naszych' aktualnych dolegliwościach, a teraz masz już etap kupek, płaczu.... A kiedy wracacie do domku ? Oprócz zółtaczki z maluszkiem wszystko ok? Ty się dobrze czujesz? Trzymaj się :*

aabalik- Nie, nie byłam na wyborach, postanowiłam w tym roku 'olać system'. Trochę to nie obywatelskie, ale nie chciało mi się po prostu ruszać z domu...

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Gabi fajny prezent dla siostrzeńca;)

Młoda fasolko zazdroszczę umytych okien moje pewnie doczekają się na wiosnę, chyba że jakiś dobry człowiek będzie chciał pomóc ;)

MartaA sprawdziłam te zdjęcia, rzeczywiście są;( może warto się zastanowić nad prywatnym forum.

Aleksandra to jak masz takie skurcze to tylko czekać wiadomości od ciebie że jedziesz do szpitala na poród;)

magnoliam i Dand już nie dla nas chodzenie po sklepach, kurcze a ja chciałam jeszcze pojechać do IKEI ;( Gratki dla znajomej poród w półgodziny o można tylko zazdrościć ;)

Vanesa dobry pomysł z obiadkiem w restauracji, jak wrócę do domku to ja zaproszę męża, ostatnie wyjście we dwójkę ;)

Aabalik ja na wyborach byłam już o 8 rano ;) siostra jest w komisji i musiałam jej dowieść jakieś rzeczy z domu więc od razu zagłosowałam teraz tylko czekać na wyniki;) Moja siostra też od 5 na nogach się szykowała i przed szóstą już musiała być w lokalu wyborczym.

111magda masz już pierwszą nieprzespaną noc za sobą teraz będzie już tylko lepiej. Ja biorę sobie twoją radę o odpoczywaniu do siebie i staram się odpoczywać i robić drzemki jak tylko mogę. szkoda tylko że nie da się wyspać na zapas ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

111magda - żółtaczka u dzieci to rzecz "normalna" najważniejsze, żeby mały przybierał na wadze, bo przy żółtaczce dzieci śpią i na siłę trzeba karmić
ja tam miałam z córką, że miała taką bardziej ostrą żółtaczkę i nie chciała jeść i nie przybierała na wadze i nie chcieli mnie wypuścić do domu, więc na siłę ją karmiłam i przybrała na wadze.

marysia1002 - mąż musiał być przed 5 bo jest też operatorem informatycznym i meldunek z frekwencją musiał wysłać.
uważam, że te wybory są najważniejsze dla nas społeczeństwa bo wybieramy władzę, która rządzi na naszym terenie. Głosować można do 21 więc dla niezdecydowanych jest jeszcze czas :-)

Ja zawsze uwielbiałam jeździć na zakupy, teraz to tylko jeźdzę na te podstawowe do spożywczaka, na inne nie mam poprostu już siły

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...