Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)
Ostatnią miesiączkę miałam 29.01. kochałam się z mężem w dni płodne.. do dziś nie dostałam okresu,brak jakichkolwiek dolegliwości z nią związanych a mianowicie bólu piersi.. odczuwam lekkie bóle,kłucie w podbrzuszu,częściej chodzę siku i mam wilczy apetyt .. czy możliwa jest ciąża ? dodam że dziś z rana robiłam test ale wyszedł negatywny :( (może zrobiłam go za wcześnie ?)dziękuje za odpowiedzi :) pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

ciaza zawsze jest mozliwa jezeli kochasz sie w dni plodne:-) poczekaj jeszcze ze dwa dni i powtorz test,jezeli wyjdzie negatywny to zrob sobie badanie na bete,to rozwieje watpliwosci:-) co do bolu piersi to nie zawsze jest regula ze bola w takiej wczesnej ciazy,moga zaczac bolec np za tydzien lub dwa-jesli jestes w ciazy.
testy ciazowe oszukuja tylko w jedna strone ze np test jest negatywny a ciaza jest,a nie ma takiej opcji zeby test pokazal dwie kreski a ciazy nie bylo.

Odnośnik do komentarza

Silver dziękuje za odp. właśnie tak szukam na tych różnych forach,czegoś konkretnego na temat testów ciążowych i w większości piszą to samo .. że średnio pokazują pozytywny wynik.. jak piszesz poczekam kilka dni i zrobię kolejny test (o ile nie dostanę @, chociaż na dzień dzisiejszy nic na to nie wskazuje :) ) odnośnie bólu piersi.. to zawsze odkąd pamiętam bolały mnie tydzień a nawet ponad tydz, przed spodziewaną @. A tu nic,żadnego bólu :O także w głębi duszy mam nadzieję że jestem w ciąży :)

Odnośnik do komentarza

Witam !
Dziś rano po raz kolejny po dalszym ciągu braku @ i jej dolegliwości zrobiłam test ciążowy i Niestety znów tylko jedna kreska :(
Nie wiem co mam o tym myśleć ? Półtora miesiąca temu byłam na badaniach kontrolnych u mojej gin. i z badania ogólnego i z usg nic nie wykazało żebym była "chora" czy coś w tym stylu.. wręcz przeciwnie Pani doktor powiedziała że u mnie "tam" wszystko jest w jak najlepszym porządku :) Tym bardziej dziwi mnie ta jedna kreska.. ( nie mam stresów czy też jakiś większych "nerwów") zdecydowałam że w piątek zrobie badanie z krwi na beta hcg.. jeśli tam będzie wynik poza normą to będzie wiadomo że coś jednak jest nie tak..
ehhh życie życie ..

Odnośnik do komentarza

Witaj Margeritko :)
Do lekarza gin. mam już date ale dopiero na 3.04, także zostaje mi cierpliwie czekać na piątek :) eehh po tych dwóch latach starań bardzo byśmy z mężem chcieli ujrzeć te dwie kreseczki ... a córka (6 lat) miała by upragnione rodzeństwo :) no nic uzbrajam się w cierpliwość i w piąteczek daje znać jaki wynik z bety .. pozdrawiam Was Kobietki :)

Odnośnik do komentarza

moniawisnia
Witam !
Dziś rano po raz kolejny po dalszym ciągu braku @ i jej dolegliwości zrobiłam test ciążowy i Niestety znów tylko jedna kreska :(
Nie wiem co mam o tym myśleć ? Półtora miesiąca temu byłam na badaniach kontrolnych u mojej gin. i z badania ogólnego i z usg nic nie wykazało żebym była "chora" czy coś w tym stylu.. wręcz przeciwnie Pani doktor powiedziała że u mnie "tam" wszystko jest w jak najlepszym porządku :) Tym bardziej dziwi mnie ta jedna kreska.. ( nie mam stresów czy też jakiś większych "nerwów") zdecydowałam że w piątek zrobie badanie z krwi na beta hcg.. jeśli tam będzie wynik poza normą to będzie wiadomo że coś jednak jest nie tak..
ehhh życie życie ..

zrób sobie betę tj pisałam Tobie wyżej, wtedy będzie wiadomo czy jesteś w ciąży :) nie denerwuj się, okres może Ci się spóźniać też przez to bo myslisz czy jesteś w ciąży czy nie, a nawet najmniejszy stres ma wpływ na cykl. napisz jak zrobisz betę.... a jak się ogólnie czujesz?
ja za tydzień dopiero powinnam dostać @, ale mam nadzieje że nie przyjdzie :)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :)
Dziś rano dostałam plamień, z rana leciutkie i jakby jasno różowe a po kilku godz. było już troche mocniejsze i jakby brązowe, pobolewa mnie jedynie podbrzusze,piersi nadal nie bolą.. co mnie dziwi .. bo jakbym miała dostać @ to pewnie by mnie zaczęły boleć a tu nic.. Szukałam podobnego wątku na innych forach ale nic konkretnego nie znalazłam.. nie wiem już sama czy to po protu spóźniony okres ( 34 dzień cyklu,gdzie zazwyczaj cykl waha się od 27 do 32 )może któraś z Was miała podobnie ? pozdr. :)

Odnośnik do komentarza
Gość magnoliam

U mnie dzisiaj mija 34 dzien cyklu. Do tej pory mialam jak w zegarku 28-30 dni. Wczoraj robilam test wyszedł negatywny. Czuję się jakbym byla wzdęta,momentami pobolewają mnie jajniki, bywam rozkojarzona. Dopiero rozpoczęliśmy starania i szczerze mówiąc nie nastawiam się,że uda nam się za pierwszym razem ale brak @ przy moich regularnych cyklach daje mi do myślenia. Dam sobie jeszcze parę dni i powtórzę test jeśli nadal będzie negatyw to czeka mnie wizyta u gin. Poczekamy, zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza

Magnoliam - trzymam kciuki za Was i dwie kreseczki :)
Miałam jechać w piątek na badanie bata hcg ale Skuszę się jutro jechać, po południu Dam znać jaki wynik
( gdzieś tam w głębi duszy mam cień nadziei na pozytywny wynik ale też się nie "napalam" ) po dwóch latach starań, kilkunastu podejrzewań (podobnych co teraz mam,miałam) a także mega rozczarowań w głowie róże myśli się kłębią .. Jeśli wynik będzie negatywny - no cóż będziemy się dalej starać :) bądźby dobrej myśli :) pozdr.

Odnośnik do komentarza

moniawisnia
Cześć dziewczyny :)
Dziś rano dostałam plamień, z rana leciutkie i jakby jasno różowe a po kilku godz. było już troche mocniejsze i jakby brązowe, pobolewa mnie jedynie podbrzusze,piersi nadal nie bolą.. co mnie dziwi .. bo jakbym miała dostać @ to pewnie by mnie zaczęły boleć a tu nic.. Szukałam podobnego wątku na innych forach ale nic konkretnego nie znalazłam.. nie wiem już sama czy to po protu spóźniony okres ( 34 dzień cyklu,gdzie zazwyczaj cykl waha się od 27 do 32 )może któraś z Was miała podobnie ? pozdr. :)

kurcze nie przypominam sobie,zebym miala takie plamienia na poczatku ciazy,za to piersi bolaly jak cholera,i podbrzusze bolalo jak na okres. Zrob ta bete bo inaczej sie nie dowiesz co sie dzieje skoro nie masz okresu a test wychodzi negatywny.

Odnośnik do komentarza

Margeritka
i jak tam u Ciebie magnoliam powtarzałaś kolejny test? a Ty silver jak się czujesz, masz już @?

chyba jest jakieś przesilenie wiosenne, bo mam podobnie jak Magnoliam, ciąży brak i @ też brak;/ chyba coś mi się rozregulowało, czekam cały czas na @, może mi się spóźnia bo byłam chora, miałam grype cały tydzień, robiłam test w sobote wyszedł negatywny.

Odnośnik do komentarza

Mam podobny kłopot.
@ spóźnia mi się ponad 2 tyg, test wyszedł negatywny. Przez ostatni tydzień ciągle mnie mdli i ciągle chodzę sikać, a dziś rano pobolewał mnie brzuch i myślałam,że już będzie @, ale mam za to brązowe delikatne plamienia. Czy to jednak ciąża i lepiej powtórzyć test?

Odnośnik do komentarza
Gość magnoliam

Witajcie dziewczyny :) nie zaglądałam tu przez ostatni tydzień. U mnie już wszystko jasne. W miniony poniedzialek poszlam na betę bo okresu nie mialam od 13 dni, testy negatywne. We wtorek odebrałam wynik był negatywny. W środę rano strasznie zaczely mnie boleć jajniki no i dostalam okres. Zawsze mam regularne cykle coś się musiało rozregulować. To pierwszy miesiąc jak zaczęliśmy się starać o dzidzię i tak sobie myślę, że może za dużo o tym wszystkim myślałam i stąd taki zastój. Chyba trzeba wyluzować i lepiej być mile zaskoczonym niż ciągle się zastanawiac czy się uda czy nie uda. Dzisiaj bylam na badaniach laboratoryjnych. Moja gin kazała mi zrobić tsh, lh i prolaktyne w 6 dniu cyklu a w 21 dniu cyklu mam zrobić progesteron i testosteron no i w polowie kolejnego cyklu przyjsc z wynikami i na usg dopochw aby sprawdzić jak się ma mój pecherzych. Dodam, że jestem posiadaczką dwóch miesniakow o czym dowiedzialam sie w styczniu jak poszlam do nowej gin w celu dokladnego zbadania i dopytania sie jak przygotować sie do planowanej ciąży. Mam tylko nadzieję, ze miesniaki nie sprawia ze będę miała problemy z zajściem w ciaze. Pozdrawiam Was dziewczyny czasem fajnie się wygadać nieznajomym :)

Odnośnik do komentarza

magnoliam no to trafiłaś na konkretnego widzę ginekologa który widząc badania będzie mógł postawić diagnozę :)
Wskazane przy staraniu o dzidzię zrobić tsh - mi tak dziewczynki tu na forum podpowiedziały i już wszystko wiadome :) na prawdę warto się poradzić innej kobiety - nasze problemy mogą być podobne i nasze doświadczenia mogą pomóc innym kobietom
Zrób badania tak jak Ci powiedział ginekolog a jeśli mogę coś podpowiedzieć odnośnie samej wizyty to idź tak na 2-3 dni przed owulacją - od razu lekarz spojrzy jak rozwija się pęcherzyk - jaka wielkość.... ja tak poszłam zobaczyła, że pęcherzyk bardzo duży ale nie pęka i żeśmy mu w tym pomogły a do tego trzeba było pobaraszkować - obecnie czekamy na wynik
mazda twoje plamienie może zmienić się w normalny okres więc poczekaj tak do dwóch dni i będzie jasne, chociaż druga strona to podczas ciąży czasami też u kobiety może występować okres, albo trzecia strona to może być tak, że mogą to być plamienia implantacyjne. Więc jeśli przez 2 dni nie rozwiąże się to leć po kolejny teścik i będziesz wiedziała.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...