Skocz do zawartości
Forum

Listopadóweczki 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Detuś

Ja w sobotę mam genetyczne i przekonuje męża aby ze mną poszedł. Do tej pory twierdził, ze badanie przezpochwowe troche go krępuje. Natomiast widzę, ze nie moze sie doczekać, kiedy zobaczy Maleństwo, wiec chyba sie zdecyduje.

Odnośnik do komentarza
Gość Megi1992

Czesc dziewczyny a wiec zaczne od poczatku jestem z grudnioweczek termin mam na 2 grudnia mam na imie Magda i mam jedno pytanko do was ze wzgledu na to ze jestescie juz troszke dalej :) czytalam ze juz wybieracie sie na zakupy ciazowe a mnie nurtuje pytanie pokazuja sie juz wam brzuszki ? Albo okolo ktorego tygodnia juz mialyscie ? Ja jestem w 10 tyg w poniedzialek zaczynam 11 tyd. I mam wrazenie ze cos juz u mnie minimalnie widac dzisiaj nawet czulam jak kurtke zapinalam ze na brzuszku jest waska :)
Zycze wam i maluszka duzo zdrowka :):)

Odnośnik do komentarza

Emii mam wlasnie takie tylko ze bez rozpierdaka:) polecam sa swietne tylko ja mam z cienkimi ramiączkami :)

Witaj Megi :) ja nie pomoge bo ja mam tłuszcz:P chociaż wydaje mi sie ze brzuch ciut urosł:P ale to pewnie wydaje mi sie heheh....

Detuś u mnie ginekolog zawsze dawał taka spodniczke materiałową by nie lezec ze wszystkim na wierzchu i jak byl odpowiedni moment wołał męża:) mąz ma sie patrzec na dzidzie a nie na cipke i co tam w nia jest wsadzone :P

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b15nmgn8vknf3.png

Odnośnik do komentarza
Gość Detuś

Mój widać, ale przed ciąża koleżanki sie śmiały ze mam wklesly. Fakt faktem mam tez +3kg. Podobno rośnie tak naprawdę od drugiego trymestru. Wszystko zależy od kobiety. U szczuplych i tych które już rodziły widać wcześniej.

Odnośnik do komentarza

Mój to zawsze się pcha ze mną do gabinetu, nawet jak mu każe czekać:) i bardzo się cieszy jak widzi nasze malenstwo, a później wszystkim opowiada jak dzidzus skacze na usg:) a co do brzucha to u mnie tylko ja widzę że urósł, bo się nie dopinam w niektóre spodnie. Kilogramy dalej stoją w miejscu.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3ugpjuyqmk6de.png

Odnośnik do komentarza

gabi ja mam takie samo pobolewanie gdzies od 8tc moja gin na macanego powiedziala ze nieczuje nic i zeby sie nie nakrecac ale zebym.szla do kogos kto dobrze robi usg piersi... bo stwierdzila ze ona nie umie tego dobrze robic... do tej pory nie bylam i tak mi schodzi. Lekarz rodzinny powiedzial spokojnie rak nie boli... hehe tak na pocieszenie.
-
Mnie od wczoraj pobolewa w krzyzu... a juz myslalam ze w tej ciazy mnie ominie i dupa blada sama sobie wygadalam. Dzis mnie mezus masowal to nie bolalo no ale ciodziennie takiego komfortu nie bede miec ;(
_
Emiii tez bym chetjie na juwenalia poszla

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3skjobid7ar8a.png
-
http://www.suwaczki.com/tickers/km5sio4pnz56xe9n.png

Odnośnik do komentarza
Gość Doti90

Cześć kobietki :) ja wczoraj w pracy miałam jakaś masakre.... dobrze że juz piatek jest :) mój R był ze mna na plenatarnych i był w niebo wzięty jak zobaczył nasza dzidzie :) Nie miałam robionego dopochwowego tylko zwykłe USG :) Ja dla dzidzi też nic nie kupuje sporo ciuszków dostane od siostry więc nie ma co się spieszyć a z ciuszkami ciazowymi to poczekam aż troche brzusio urosne póki co nosze leginsy i jest git :)

Odnośnik do komentarza

Hej laskiiii:))) Juz pospane:P coś ostatnio wcześnie wstaje:P jeeeeee jesteśmy w finale Eurowizji:D mam nadzieje ze nie wygra jej jakaś kiełbasa z broda bo to juz byłaby przesada. Jak u was dziś nastroje?? Jak się czujecie??:) mi humor dopisuje i czuje się też ok.
Doti chyba badania prenatalne :P hehehe i wszystko w porządku? Dzidzius zdrowy??

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b15nmgn8vknf3.png

Odnośnik do komentarza
Gość Doti90

Malyno dokładnie masz rację prenatalne :D tak póki co dzidziuś zdrowy :) ulga ogromna :) Dzisiaj jest wyjatkowo ruchliwy nasz babel. Takie dziwne uczucie jak sie rusza :D a wy dziewczyny czujecie już jakieś ruchy maluszków? Sprawiaja wrazenie jakby się miało wzdęcia :D

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :)
U mnie dzień zaczął się dobrze, wyjątkowo wyspana i pełna energii. Entuzjazm mi minął jak wyszłam z psem na spacer. Po jakiś 10 minutach spaceru zaczęło mnie coś kłuć z prawej strony, jakby jajnik, ciężko mi stwierdzić, ale przy każdym kroku jakby mi ktoś igłę wbijał. Tak jeszcze nie miałam. :/

Odnośnik do komentarza

Hej :)
ja dziś też się i wyspałam i na razie odpukać jest ok :) mnie tak czasem zakuje przedwczoraj dostałam tak jak by kolki w prawym boku ze mogłam zapomnieć o schyleniu się ;/
już mnie trzęsie do wizyty prawie wszystkie już jesteście po ja na szczęście prenatalne mam za sobą miałam w 12 tyg :)
http://www.suwaczki.com/tickers/xnw4kw7ispah6jsc.png

Odnośnik do komentarza
Gość Doti90

Malyno brzuszek już powoli widać ale może dla tego że ja należę raczej do osób szczupłych ale czytałam też, że to zależy od usadowienia łożyska :) brzuch też mnie czasem boli ale to pewnie dlatego że dzidzia rośnie i wszystko się rozciaga. Ahh piękny stan :)

Odnośnik do komentarza

Kasia jak nie przestanie Cie boleć to zadzwon do ginka i sie zapytaj:) pewnie to nic powaznego...

Olcia mnie boli jak za szybko gdzies wstane czy cos...ciagnie wtedy niesamowicie:P a tak to nie ma jakis szczegolnych bóli. czasem zaboli jak na okres czasem normalnie...czasem w ogole nic nie boli he:)

czekam na odpowiedz z komisu bo znalazłam slizne biale lozeczko z nowym materacem za 220 zł :D idealnie by mi pasowało :) bo mam białe meble....oby tylko było:P

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b15nmgn8vknf3.png

Odnośnik do komentarza

Hej Mamuski
No ja wczoraj o 2 zladowalam w domu bylo całkiem całkiem na tych juwenaliach:) a dzis 10 sie obudzilam i o dziwo mega dobrze sie czuje:))
To mnie Doti90 pocieszylas:) zreszta tez dostalm juz reklamowke ciuszkow dla fasolki:))

Malyna dzis humor mega bo nic nie dolega;p A ja prenatalne dopiero 20maja wrrr

No własnie kochane ja czytałam ze niby pierwsze ruchy mozna dopiero odczuc miedzy 18tc a 21tc czy to prawda?
Bo ja juz 2 razy czulam ruchy fasoli takie jakby motyl mi latal w podbrzuszu;p

Odnośnik do komentarza

hej :) ja też nic nie kupuję. Jeśli będzie dziewczynka mam na oku 2 pary półśpioszków ze spódniczkami i opaski, resztę rzeczy mam aż w nadmiarze z racji mojej pracy:) Jeśli będzie chłopak nie kupię chyba kompletnie żadnego ciucha bo będę miała po Grzesiu .

Mój R. też zawsze obowiązkowo chodzi ze mną do ginekologa. Zawsze bacznie się przygląda, ma milion pytań :) uważam, ze takie zachowania faceta jest cudowne. Pod tym kątem w ogóle jestem szczęściarą, mój facet angażuje się i w ciąże i opiekę nad dzieckiem. Grzesiek ma prawie rok a ja ani razu nie wykąpałam go sama, kolację dałam mu raptem kilka - kilkanaście razy i to tylko w przypadkach gdy R. nie było w domu. W nocy też R. do syna wstaje, zmienia mu pieluchę, da herbatkę do przepicia, a ja owszem budzę się, ale idę tylko do toalety :D absolutnie złego słowa nie mogę powiedzieć. Nie znam faceta, który tak bardzo by się angażował w rodzicielstwo :)

właśnie zasiadłam z kawą, młody obudził nas o 4 więc od tej godziny już nie śpię, nie mogłam zasnąć. R. pojechał do Wrocławia na realizację więc cały dzień będziemy sami... za oknem w kratkę, nie wiadomo czy się zbierać na spacer czy nie. Samopoczucie o dziwo całkiem nieźle :D Zostały mi jeszcze 2 tabletki Duphastonu i koniec :D więc na pewno poczuję się lepiej jak go już odstawię:) No i przerzuciłam się już z Elevitu na Vitaminer z DHA, najwyższa pora zadbać o mózg maleństwa :)

Odnośnik do komentarza

Brokacikowa ja smaruję się balsamem Nivea, o którym tu pisałam na zmianę z oliwką Hipp. Raz dziennie po prysznicu. Jak skóra na brzuchu zacznie się napinać, wówczas będę smarować 2 razy. Tak robiłam w pierwszej ciąży i nie mam ani jednego kosmetyku.

Korzystając z okazji ponawiam pytanie - jaką masz różnicę wieku między dzieciakami?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...