Skocz do zawartości
Forum

Listopadóweczki 2014


Rekomendowane odpowiedzi

hehe to wiem ,że się nacieszymy hehe ale ta ciąża się ciągnie ciągnie i ciągnie :D moja córa to już przyklejona do fasolek teraz nerwowa że na całym poddaszu będzie miała na razie sama pokój jak urządzę mini sypialnie na piętrze dla maluchów to jeszcze jej mówimy że będzie dziękowała za spokój na poddaszu :D
http://www.suwaczki.com/tickers/xnw4kw7ispah6jsc.png

Odnośnik do komentarza

OlciaZK ty widze masz fajnie mieszkasz w domku to rewelka ja mieszkam w bloku i mam trochę lipsztyk bo mamy tylko M2 wiec lipsztyk z pokoikiem dla dziecka:((a taki mi sie piekny marzyl eh:( ale jak dzidzi bedzie miec 5 lat mamy w planachy przeprowadzke na cos wiekszego ale wszytko sie okaze co i jak ;) a puki co zjadlam 2 lody swiderki mniamku;p

Odnośnik do komentarza

Hej laski :) jak tam dzionek sie zaczał? u mnie oczywiscie z bólem glowy.....ale to standard ze co pare dni musi boleć : ] szkoda tylko ze dzis:/ zaraz jade na galerie bo mamusia funduje sandały:P hyhy dzidzia chyba sie uspokoiła bo tak brzuch nie boli ;)) miłego dopoludnia dziewuszki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b15nmgn8vknf3.png

Odnośnik do komentarza

NO u mnie miejsca nie brakuje moj maz sie smieje ze mam w sobie program win rar wiec zawsze wszystko mam idealnie poukladane pochowane hehe:))
Dzien u mnie zaczał sie od bólu podbrzusza i mega ssania w żołądku;p ale bynajmniej wiem ze dzidzi rośnie:))

NOO i dzis zadzwoniłam do mojej gin i zmieniłam termin wizyty na 20 maja wiec juz jestem mega spokojna:))

Odnośnik do komentarza

Detuś ja mialam metny mocz ostatnio na badaniu i gin mi nic nie mówiła ale dla tego ze miałam reszte wyników moczu idealne:) Ale mówiła ze gdy zobaczę znowu mętny mocz to mam pic duż płynów jak przez jeden dzien to nie pomoze to mam zażywać witaminę C aby zakwasić organizm bo może byc to infekcja .

Odnośnik do komentarza

Ja od początku ciąży mam mętny mocz, resztę wyników jest ok
Mój ginekolog nie skomentował tego, ja natomiast wyczytałam, że przyczyną może być dieta bogata w warzywa. Fakt mam wstręt do mięsa jem mało, po nabiale, pieczywie
dostaję mdłości, tak więc jem tą zieleninę jak krowa jakaś :)

http://www.suwaczki.com/tickers/2nn39n73k160ts9y.png

Odnośnik do komentarza

hej mamuski! my dzisiaj ciezka noc o 3 w nocy usnelam a na czuwaniu od 7 :( nigdy nie mialam zgagi ale czuje ze dzis w nocy byla ! jadlam chipsy przed spaniem :P no meczyly mnie przesadnie palenie odbijanie itd, normalie nie do ogarniecia :( U nas szaro i kropi deszcze czyli pogoda do siedzenia w domu !!! ide zrobic sniadanie bo ssie mnie jak cholera :P zycze wam dziewczyny milego dnia :)

Odnośnik do komentarza

cześć dziewczyny, czy tylko ja umieram dzisiaj na gigantyczny ból głowy? Wypiłam słabą kawę, zaraz będę mierzyć ciśnienie, z rana miałam 99/50 to jest jakaś masakra:/

Mylana, od strony mojego R. mamy znajomych z Lubina , chociaż od dłuższego czasu siedzą dzieckiem za granicą. ... a tak w ogóle czemu Cię na liście nie ma ?;p

Odnośnik do komentarza

Olcia może u Ciebie, u nas od rana lało, teraz niby nie leje, ale pochmurno strasznie. Ze spaceru raczej nici.... tak strasznie liczyłam na ładną pogodę na niedzielę, tymczasem bardzo kiepską zapowiadają, zamiast na świeżym powietrzu wycieczkowo spędzimy pewnie czas w domu albo znowu na budowie.... :(

a tak w ogóle, słabą kawę parzoną wypiłam z mlekiem, i i tak mi ciśnienia nie podniosła:/ no czary jakieś :[

Odnośnik do komentarza

Cześć wam dziewczyny nie byłam jeden dzień u was ,a juz tak dużo dziewczyn dołaczyło i tak dużo sie u was działo:) Ja dzis miałam przygodę u mnie w parafi jest dziś odpust i poszłam na msze, a tu w pewnym momencie tak mi sie zrobiło słabo czarno przed oczami ,zawroty głowy , uszy mi zatkało dobrze że koleżanka była ze mną ,ale strasznie sie wystraszylam .Już nie wybiore sie sama do kościoła:)

Odnośnik do komentarza

Oosaa - a gdzie ta lista i jak się na nią wpisuje?

U mnie rano właśnie nastało.. Pół nocy nieprzespałam przez koszmary (sny mam teraz bardzo intensywne), więc nadrabiałam wszystko rano.. Także, właśnie skończyłam śniadanie i zastanawiam się, czy coś dzisiaj robić?!
..a na bóle głowy u mnie zawsze pomagało picie dużej ilości wody i sen.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...