Skocz do zawartości
Forum

Kaszel


agan5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kwiatek1976

^Joasia^
Vilemooo u nas musi to być w apteczce... młoda miała to juz podane jak była bardzo mała, jak tylko zaczyna sie katar podaje jej jedna ampułke dziennie jak widze że jest lepiej to podaje przez 5 dni po jednej jak nie ma poprawy dwa razy dziennie, uratował nam tyłek wiele razy i wiem że jets bardzo dobry...polecam. A na katar najkeposze co może być to Euphoribum... oraz łyżka Vic vapurup nie wiem jak sie pisze, rozpuszczona w gorącej wodzie i postawiona koło łożka.... póki co udaje nam się na tym ciagnąc, mała tlyko raz miała antybiotyk.

a nie wiesz czy ta inchalację z tej maści wic vapo rup mozna zrobić 5 mc dziecku????? czy takiemu maluchowi moge taka miksture postawic koło łóżeczka????? i kiedy to stosujesz???? na katar u dziecka???? pomaga???

Odnośnik do komentarza

Odkad moje dziecko przeszło krztusiec-mimo szczepienia przy kazdym przeziębieniu ma ataki kaszlu. :bigboulay:

Ja robie jej inchalacje z leków rozszerzających oskrzela-berodual i leków przeciwzapalnych-pulmicort lub wziewy flixodite lub miflonide.
Na noc podajemy diphergan bo działa wyciszajaco i uspokajająco przez co chamuje tez w nocy kaszel. :36_17_1:

http://tickers.baby-gaga.com/t/catcatard20030918_-8_Moja+córka+ma.png

Odnośnik do komentarza
Gość aldonka23

Małgosia
Atena- nie przepraszaj tylko wtrącaj, czasem warto mieć oczy dookoła głowy i pytać lekarza o wszystko co nas niepokoi a nie ślepo im wierzyć.
Ja uważam, że każda wskazówka jest dobra, dzięki za stronę- poczytam

chrypka...ja nie wiem- bo u nas raz w życiu była, ja słyszalam, ze to suche powietrze w domu jak grzeja wplywa na to ze czlowiek chrypi...

moj mały roczniak od niedzieli miał sama chrypke...
poszłam do lekarza dała syrop bez wyjasnienia i koniec...
a on za dwa dni (czyli teraz!) kaszel odrywajacy...katar...
nie wiem czy to od chrypki wyszło...porażka!!! juz 1,5 tyg w domku...
ale starszy też miał kaszel...
ja kupuje prawoslazowy i teraz mialam prospan wykrztusny- dobry!!
pozatym smaruje pulmex baby- masc rozgrzewajaca ich plecki i stopki + hascosept do psikania do gradła...
dawałam miod ale nic nie polepszało im sie...

Odnośnik do komentarza

moja Majka 3 latka też dośc często coś łapie i jedyne co mnie niepokoi to jej wieczny kaszel
-chwilę pobiega, poskacze zaraz ją meczy
- kiedyś strasznie ją męczyło w nocy zazwyczaj- zrobiłam pasożyty wyszła glista ludzka odrobaczyłam dziecko i kaszel zniknął ale nie całkowice
-teraz mamy stwierdzonego powiększonego migdałka i chyba przez to tez pokasłuje, najbardziej męczy ją jak idzie spać ale to pewnie przez miane temp zagrzeje się w łóżku i kaszle.

jedyne co stosujemy na kaszel to syrop prawoślazowy i działa bardzo fajnie

dodatkowo codziennie podaję tran, i rutinacee na zmiane z engystolem

bardzoooo prosimy o głosiki
Zagłosuj na moje zdjęcie
wielkie dziękuję :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...