Skocz do zawartości
Forum

Możliwe, że to choroba nie ciąża?


Gość kaarola18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem a boje sie zrobić test ze względu na wynik. Moje objawy mogą następować właśnie przez nerwy dlatego postanowiłam zapytać tutaj. Przez internet nie da sie dowiedzieć czy ktoś jest w ciąży ale jestem jeszcze dziewicą pieściłam się z chłopakiem 11 i 18 listopada ryzykownie bez zabezpieczeń. Cykle mam nieregularne zazwyczaj 27-29 dni, miesiączke miałam 1 listopada a kolejną 30, w grudniu też była normalna tak samo obfita. Natomiast w tym miesiącu dostałam w dniu spodziewanej miesiączki 4 dniowego brązowego plamienia, przez dwa była również czerwona krew. Nie bolał jak zawsze brzuch i nie było tego dużo jednak dziś trochę pobolewa. Dodam że przed tym skończyłam brać silny antybiotyk. Dodatkowych objawów ciąży nie mam czasami mdłości ale myśle że spowodowane są dietą tak jakby głodówką. Myślicie, że ciąża jest możliwa? Czy jednak spokojnie mogę ją wykluczyć?

Odnośnik do komentarza

witaj kaarola moim zdaniem to mało prawdopodobne byś była w ciąży z tego co piszesz gdybyś była to już ponad dwa miesiące, nie sądzę byś tego nie czuła w wyraźny sposób zaburzenia w cyklu czy nietypowa miesiączka jak najbardziej morze wynikać z tego ze zażywałaś antybiotyk ja też tak zawsze mam że jak biorę jakieś leki a szczególnie antybiotyki to miesiączka jest albo nie w terminie albo rożni się bardzo od normalnej, dla pewności możesz zrobić test ale ja na twoim miejscu nie stresowałabym się tak a jeśli nie chcesz zajść w ciąże pamiętaj o zabezpieczeniu to nie boli pozdrawiam cię cieplutko

Odnośnik do komentarza

Podobnie, jak koleżanka wyżej nie sądzę być była w ciąży. Na inaczej przebiegający okres pgromny wpływ może mieć Twoja dieta. Napisałaś, że stosujesz 'głodówkę'. Odradzam. Fajnie jest dobrze zjeść ;) po za tym antybiotyk plus głodówka nie idą w parze. Teraz nie jesteś gotowa na Maleństwo, ale kiedyś będziesz miała takie pragnienie, więc obecnie 'tylko' dbaj o swoje ciało=dietę. Dbaj o siebie. Jesteś Ważna. Życzę uśmiechu i spokoju :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...