Skocz do zawartości
Forum

Mikołajki


Rekomendowane odpowiedzi

My gościliśmy Mikołaja w przedszkolu. Pani zorganizowała dzieciom wspaniałe spotkanie i program występu. Dzieci przebrane w stroje z bajek recytowały wierszyki i śpiewały piosenki. Potem była sesja zdjęciowa i tańce z Mikołajem, po prostu rewelacja. Kiedy Mikołaj wręczył prezenty, dzieci podarowały mu te od siebie, później wręczyli dorośli. Córcia była zachwycona.

Odnośnik do komentarza
Gość Mamusia_Alusi

A słyszałyście o tym: http://www.listymikolaja.pl/ ? Uważam, że to super pomysł na utwierdzanie dziecka w przekonaniu o istnieniu Św. Mikołaja, w końcu warto, żeby wierzyły w niego jak najdłużej, taka jest w końcu magia i przywilej dzieciństwa ;). Zamierzam zamówić video od Mikołaja dla mojej 5-letniej córci, mam nadzieję, że się ucieszy... ;).

Odnośnik do komentarza

Świetny pomysł! Ja w zeszłym roku sama wydrukowałam dla córki list od Świętego Mikołaja, no nie mogła się nacieszyć, chodziła dumna jak paw, szczęśliwa taka... :). Powtarzała tylko "Mikołaj przyszedł specjalnie do mnie" :D. Nie wiedziałam, że jest taka stronka, bo naprawdę piękny ten list, kolorowy. Ja takiego ładnego nie zrobiłam ;).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...