Skocz do zawartości
Forum

Czy istnieje możliwość ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, postanowiłam napisać do Pani, ponieważ od 2 tygodni męczą mnie wyrzuty sumienia a także nie wiem co jest grane.
Ostatnio doszło między mną a chłopakiem do zbliżenia, lecz, tylko działało to na podstawie przytulania, ocierania o narządy, dotykałam jego penisa ale wszystko odbywało się przez ubrania, nie wiem czy doszło do wytrysku. Do niczego więcej nie doszło. Wiem, że to głupie i że przez to nie można zachodzić w ciążę, lecz 2 dni po tym zdarzeniu dostałam okres 14 dni po zakończeniu poprzedniego. Boli mnie codziennie przez te 2 tygodnie brzuch, uciska mnie, najbardziej boli też w okolicach mostka, jest to ból momentami nie do zniesienia. Nie mogę siedzieć, bo boli, nie mogę leżeć bo boli. Gdy coś zjem, wypiję przelewa, bulgocze mi w brzuchu. Zauważyłam też że czasem mam dużo wydzielin z pochwy. Rano jestem trochę osłabiona, przez ten ból brzucha nie moge ustać w drodzę do busu. Nie chce mi sie wymiotować chociaż momentami w przelyku mnie tak jakby ciągło za gardło. Mam uczucie dreszczy. Wiem, że zapłodnienie jest nie możliwe, ale jednak popadłam w obłęd "urojonej ciązy" przez co się stresuję. Byłam z tym u rodzinnego doktora, jednak to taki doktor do wszystkiego, wydotykała mnie po brzuchu i powiedziała że to najprawdopodobniej od stresu. PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ BO NIE MOGĘ JUŻ Z TYM DŁUŻEJ ZYĆ :(

Odnośnik do komentarza

Yolo, spokojnie! Rozumiem Twoje rozterki. Czlowiek czesto wariuje, kiedy czegos bardzo sie obawia. Wydzielina z pochwy to nie dowod na ciaze. Ciagnaca sie wydzielina to zawsze objaw dni plodnych, moze byc przezroczysta badz biala i zawsze jest to polowa cyklu - tak mniej wiecej. Zle samopoczucie to nie dowod na ciaze. Ciaza to nie choroba Kochna. Uwierz lekarce, stres potafi namieszac i stad Twoje zle samopoczucie. Jezeli od pieszczot o ktorych pisalas minelo juz 3 - 4 tygodnie dla swojejgo spokoju kup w aptece zwykly test ciazowy i wykonaj sama w domu. Jestem pewna, ze jesli pojawi sie na nim jedna jeydna kreseczka, to bedziesz mogla odsapnac i udowodnic sobie, ze NIE JESTES W CIAZY. Trzymam kciuki za pozytywne dla Ciebie rozwiazanie tego problemu :)

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvk6nlxumyfv4x.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...