Skocz do zawartości
Forum

Drzemka z 15-nastej na 13-nastą - jak to zrobić?


Gość sania82

Rekomendowane odpowiedzi

mój syncio ma 2,5 roku, chodzi do pkola 8:30-12, zanim zaczął tam chodzić drzemkę miał ok 13, teraz ma o 15, bo z pkola wraca nakręcony, nie jest zmęczony i musimy spacerować żeby się wymęczył, zjadł obiadek i padł, chciałabym zostawiać go w pkolu na dłużej ale nie ma szans, żeby poszedł spać o 13 jak inne dzieci... nie wiem co robić? wstaje ok 7, może budzić go wcześniej? albo liczyć, że będzie naśladował inne dzieci i się położy? ale czy zaśnie? boję się, że szybko znudzi mu się i będzie rozbudzał dzieci :/ poradźcie coś plisss

Odnośnik do komentarza

oj może być trudno...szkoda, że nie zasypia zaraz po przedszkolu...nie wiem, co Ci poradzić, bo wyjścia są dwa, albo niech nie zasypia po 15-nastej, może lepiej go przetrzymać, bez drzemki w ciągu dnia, albo kłaść po 15 i wcześniej budzić...moja Ola też ma dwa i pół roku, nie chodzi do rpzedszkola, ale też miała późną drzemkę popołudniową, a teraz nie chce już zasypiać w dzień

Odnośnik do komentarza
Gość joanna 19

U nas była taka sytuacja że syn usypiał dopiero o 14 a potem wieczór mieliśmy długi, można po śniadaniu dłużej pospacerować i jest szansa że wcześniej uśnie, ja przestaewiłam tak że w dzień nie śpi ale zasypia o 19-20

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...