Skocz do zawartości
Forum

Problem z wypróżnieniem w ciąży


Gość problem

Rekomendowane odpowiedzi

najprawdopodobniej masz zaparcia, jest kilka sposobów na to, po pierwsze pij dużo wody w ciągu dnia, po drugie na noc zalewaj suszone .śliwki wodą i taką wodę pij rano na czczo, podobnie jak mozesz też pić wodę z cytryną i miodem, trzeba jeść błonnik, jeśli naturalne sposoby nie pomagają, to warto spróbować syrop lactulozum, zaparcia powinny przejść w okolicach 4 miesiąca, tak jest u wielu kobiet, więc mam nadzieję, że u Ciebie też tak będzie

Odnośnik do komentarza

Mało co pomaga, a tak naprawdę... prawie nic. A najgorsze jest to, że od lekarza słyszysz, że niczego ci nie wolno. Miałam sugerowane jakieś dziwne suplementy, które kompletnie nic nie dawały. A co pomogło? Goko i pozycja w kucki. Jest to bardzo dziwne, ale to była jedyna skuteczna metoda. Żadne inne korzyści nie przynosiły. A tutaj od razu jakby wszystko się odblokowało. Uczucie dziwne, ale to mi pomogło. 

Odnośnik do komentarza

Łączę się w "bulu i nadzieji" 🙂 Mi na uporczywe zaparcie pomógł niedawno zwykły sok z kiszonej kapusty. Często widzę go w Lidlu, w takim małym tetrapaku. Pół szklanki zadziałało jak złoto... uprzedzam, oprócz przeczyszczenia wywołuje też gazy, ale nic mi tak nie pomogło jak to 😄 

A, i jak już siadasz na toalecie, dobrze podsunąć sobie coś pod nogi żeby mieć pozycję bardziej kucającą. Sprawdza się choćby miska do prania odwrócona do góry dnem.

Edytowane przez jot.jot

zi133e3kl1gu43kf.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...