Skocz do zawartości
Forum

Konkurs: "Poszukiwacze szkolnych skarbów"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Prosimy o odpowiedź, czy można w takim razie wysyłać jeszcze raz. Ja również sugerowałam się datą 16 września, więc albo konkurs powinien być rozstrzygnięty raz dla tych, co wysłali do wczoraj i drugi dla tych co wyślą do 22 albo powinniśmy mieć prawo ponownego przesłania, bo to nie nasza wina, postępowaliśmy zgodnie z regulaminem.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

dziewczyny w regulaminie od początku było napisane
5. Konkurs rozpoczyna się w dniu 05.09.2013. Konkurs kończy się 22.09.2013, (dalej: „Czas trwania Konkursu”).
pomyłka wkradła się dalej w zasadach a i w zapowiedzi tłustym drukiem było napisane 22. 09 teraz każdy w sumie może wysłać zgłoszenie drugi raz a w regulaminie jest też napisane że każdy może wysłać tylko 1 zgłoszenie w zasadzie tylko dexterka miała wątpliwości wyraziła je w wątku i czekała na odpowiedź
więc powstał poważny problem tak czy inaczej regulamin zostanie złamany

Odnośnik do komentarza

Ja, jak pewnie większość, dokładnie czytamy regulaminy i stwierdzenie, że do 16 to do 16. Pojawił się błąd, który wprowadził nas w błąd, dlatego ponownie powinniśmy przesłać zgłoszenia, inaczej będzie to niesprawiedliwe. Rację mają moje przedmówczynie, że to nie nasza wina, że dokładnie czytamy regulaminy. Rzeczywiście jasno wynikało, że 22 zostaną ogłoszone wyniki, a do 16 przyjmowane są zgłoszenia.

Odnośnik do komentarza

a ja przeczytałam że wyniki do 04.10 dziwne
niewątpliwie błąd był ale czemu nikt o tym nie pisała wcześniej tylko wysyłał na pewno są tacy co nie zauważyli daty 16 a wysłali bo uznali że już wszystkie znaleźli co wtedy też sobie mogą wysyłać w nieskończoność
a w 5 pkt regulaminu data 05.09 - 22.09 podany był jako czas trwania konkursu a nie ogłoszenie wyników coś jednak nie za dokładnie się czyta te regulaminy he he he

Odnośnik do komentarza

Jak to nie zgłosił????? Nie jedna dziewczyna dopytywała się do kiedy wysyłać zgłoszenia wczoraj, odpowiedź została udzielona dopiero dziś, to co niby miałyśmy robić, nie wysyłać?? a jeśli okazałoby się, że błędu nie ma?? to by przepadło, a teraz to niesprawiedliwe byłoby, gdybyśmy nie miały szansy grać dalej.
Redakcjo, prosimy o pozytywne rozpatrzenie wniosków, bo stosowałyśmy się do regulaminu. Liczymy na Waszą uczciwość. Albo rzeczywiście podzielcie konkurs na dwie części.

Odnośnik do komentarza

Natka a co Ty tak walczysz, aby nie dać szansę innym? Trzeba być uczciwym i w konkursie też uczciwie rywalizować. Jeśli znalazłaś wszystkie, to nie masz czego bać się ze strony konkurencji. Po prostu szukaj i daj poszukać innym, którzy nie zawinili, bo uczestnicy nie układają regulaminu, a tylko się do niego stosują. Chwalić ich za to, że dokładnie czytają, nie łamią go i pytali się niejednokrotnie do kiedy czas wysyłania. Pomyłkę trzeba naprawić i dać wszystkim szansę na wygraną.

Odnośnik do komentarza

ale ja nie mam nic do tego moja droga czekamy a raczej czekają ci którzy się pospieszyli na decyzję redakcji tylko chcę pokazać też że jest jeszcze inna grupa która zaryzykowała i nie wysłała zgłoszenia przecież nie wysyłając wczoraj ryzykowałam ze mogę się pożegnać z udziałem w konkursie bezpowrotnie i na pewno dziś nie miałabym pretensji o to do nikogo tylko tyle

Odnośnik do komentarza

Ja wysłałam wczoraj ponieważ dużo czasu poświęciłam na szukanie plecaków i bałam się że pójdzie to na marne , chociaż wcześniej pytałam jaki jest termin wysyłania zgłoszeń - nie dostałam odpowiedzi więc nie ryzykowałam.
Teraz pozostaje czekać na decyzje redakcji czy moga szukać dalej te osoby co wczoraj wysłały zgłoszenia czy nie??
Wszystko w rękach organizatora nie ma się co spierać na forum ;)
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

W aplikacji konkursowej, jak i w 5 punkcie regulaminu do kiedy trwa konkurs był zapis, że do 22 września, to że gdzieś tam wkradła się data 16 września, była oczywiście naszym przeoczenie. Dziękujemy za czujność - poprawiliśmy ten fragment.

Konkurs trwa oczywiście do 22 września, zawsze obowiązuje data wpisana w wątku informacyjnym/ aplikacji i data z punktu 5. regulaminu (Konkurs trwa...).

Zgłoszenia można cały czas wysyłać.
Jeśli ktoś wysłał zgłoszenie wczoraj, bo sugerował się, że do wczoraj jest konkurs, do 22 może dosłać zgłoszenie z zaznaczeniem, że jest to druga część zgłoszenia po korekcie daty konkursu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...