Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Margeritka

Prezent dla dwulatki

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny potrzebuję pomocy, w sobotę odwiedzają nas rodzina z Anglii z dzieckiem dwuletnią dziewczynką, co można jej kupić? Dodam, ze przylecieli samolotem, więc duże i ciężkie zabawki odpadają

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja proponuję zabrać maluszka na jakąś wycieczkę, nie jest nic lepszego niż dać w prezencie swój wolny czas i niezapomniane wrażenia np. w zoo albo na jakimś fajnym placu zabaw..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tylko na taką wycieczkę trzeba czekać do wiosny, u nas tyle śniegi i mróz jest, więc dla Oli najważniejsza jest górka i jazda na sankach, ale codziennie nie chodzimy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie wiem czy to jeszcze aktualne ale wg mnie fajnym prezentem dla dwulatki (lekkim) był by taki miś(lub inna postać konik, króliczek czy dinozaur) do malowania, który można prać w pralce i zabawa gotowa

monthly_2014_02/prezent-dla-dwulatki_8003.jpg

monthly_2014_02/prezent-dla-dwulatki_8004.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn20mmu0okh9gs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zvhpgkhvwrq18.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem dobrym pomysłem jest stolik edukacyjny dla takiego dziecka, poza tym ciekawe, dzieciaki uwielbiają zabawki interaktywne i edukacyjne, potrafią przyciągnąć ich uwagę na dużo dłużej niż np. zwykłe misie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...