Skocz do zawartości
Forum

Sukcesy i porażki naszych dzieci


NATKA08

Rekomendowane odpowiedzi

nikawa
Natka 08, guma do skakania, to dobry temat na oddzielny post!
Ja też wiele nie pamiętam, a w wakacje dałam dzieciakom gumę na dziedzińcu i uczyłam 'tydzień ma 7 dni' :) ale to wszystko :/

nikawa ja nie znam tej gry u nas inaczej sie skakało ale powiem szczerze ze nie pamiętam wszystkiego ale jak będzie cieplej i dzieci w szkole będą wychodzić na podwórko to pewnie tam Natasza sie nauczy od starszych koleżanek

Odnośnik do komentarza

JSmolarek, bardzo mnie to cieszy :)
Margeritko moja Malutka też siada przy stoliku, ale na razie zabawa kredkami polega na ich rozrzucaniu :) choć udało jej się już zrobić kilka kresek na kartce, po czym chciała ich zasmakować...oczywiście łącznie z kartką. Ale przyznaję, że zaczynają się ciekawe zabawy. Córcia potrafi czesać lalę (swoja szczotką dotyka głowe łysej lali), jak jej podaje do uczesania kotka lub misia, to się śmieje. Podaje też różne przedmioty, gdy je o to poproszę, znajduje ukryte przedmioty pod kubeczkami...jest wesoło :)

Odnośnik do komentarza

Mnie też :)
Nikawa, gratuluję Malutkiej, wcześnie zaczyna rysowanie i przygodę z pisaniem..:) jest ciekawa wszystkiego, to dobrze..:) a widzę, że ładnie potrafi się bawić.
Odnośnie wspólnych zajęć, moje dziewczynki teraz razem czytają...fajny widok. Siedzą obok siebie przytulone w fotelu i trochę czyta jedna, trochę druga...Już razem rysowały i pisały, a teraz zagłębiają się w świat baśni...i Mikołajka..:)
A ja słucham...:)

Odnośnik do komentarza

JSmolarek
Mnie też :)
Nikawa, gratuluję Malutkiej, wcześnie zaczyna rysowanie i przygodę z pisaniem..:) jest ciekawa wszystkiego, to dobrze..:) a widzę, że ładnie potrafi się bawić.
Odnośnie wspólnych zajęć, moje dziewczynki teraz razem czytają...fajny widok. Siedzą obok siebie przytulone w fotelu i trochę czyta jedna, trochę druga...Już razem rysowały i pisały, a teraz zagłębiają się w świat baśni...i Mikołajka..:)
A ja słucham...:)

pięknie dziewczynki sobie radzą:):) gratulacje dla nich:)

Odnośnik do komentarza

Margeritka, dziękuję...jeszcze chwila i u Ciebie też będą razem czytać...:) czas bardzo szybko płynie...już teraz razem rysują, to super, bo nie dość, że się uczą to jeszcze ich to zbliża, taka siostrzana zażyłość...i wspólna zabawa, to cieszy i fajnie wyglądają razem..:)
Ulla, Nikawa gratuluję grzecznego zachowania...buźka na tablicy to uśmiech mamy...:) i zadowolenie..

Odnośnik do komentarza

domi81
moja Juleczka po kilku miesiącach prób sama układa puzzle takie na magnes 12 elementowe jestem w delikatnym szoku

to super, gratulacje dla niej:):):):):):), moja Ola wcześnie zaczęła układać puzzle takie normalne, może miała dwa miesiące więcej jak Twoja i były duże i 24 elementy, teraz układa już mniejsze, ale skubana jak zacznie do góry nogami to też ułoży, czego ja na przykład nie potrafię (nie chce mi się) i wolę układać tak normalnie

Odnośnik do komentarza

Przyłączę się do gratulacji dla Julci, Oli i starszaka Ulli...:)
Układanie puzzli to nie taka łatwa sprawa, super, że już to świetnie Juleczka opanowała. Nie dziwię się, że Cię trochę zaskoczyła, jest jeszcze Malutka. :)
Podobnie jest z rysowaniem, kolorowaniem i cieniowaniem rysunków...dla nas to proste, a dzieci muszą się tego nauczyć, same dostrzec, dlatego świetnie, że już to potrafią. To cieszy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...