Skocz do zawartości
Forum

Szukam młodych mam z Katowic


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy na bezpłatne spotkanie dla przyszłych i młodych mam z cyklu Akademia MamaPyta pl

PROGRAM
12.05 – 12.25 ABC porodu – Katarzyna Żak, położna koordynująca, Szpital Zakonu Bonifratrów p. w. Aniołów Stróżów, Studio Świadomych Narodzin
12.25 – 12.40 Poród rodzinny, rodzić z doulą? – Małgorzata Borecka, doula, prezes Stowarzyszenia DOULA w Polsce
12.40 – 13.20 Podstawowe zasady żywienia w ciąży niepowikłanej – dr inż Michał Oczkowski, Katedra Dietetyki, Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji, SGGW
13.20 – 13.50 Mleko mamy to więcej niż pokarm – dr Jarosław Woliński , Fundacja Bank Mleka Kobiecego
13.50 – 14.00 Jak wspomagać zdrowie i prawidłowy rozwój dziecka

13.55 – 14.25 przerwa
pokaz wiązania chust – Joanna Bogdan, LennyLamb
bra-fitting, czyli jaki ja właściwie mam rozmiar? – Monika Niemiec
pokaz niemedycznych technik mogących ułatwić poród – Marta Plucińska, Małgorzata Borecka Stowarzyszenie Doula w Polsce
pokaz pierwszej pomocy – Świadome Rodzicielstwo Miś Kuleczka

14.25 – 16.00 Mamo, Tato, co Ty na to? O opiece, pielęgnacji i rozwoju małego dziecka – Paweł Zawitkowski, fizjoterapeuta NDT-Bobath, konsultant Kliniki Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie.

Warunkiem uczestnictwa w konferencji jest wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie www mamapyta pl.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...