Skocz do zawartości
Forum

Blondynki świata łączmy się :)


ronia

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie by nawet nowy dywan nie pomógł Maciur jak chce to wchodzi wiesz... ale mówie ci jaka to wtopa.
Maciek ma swój pokój ale zdarza mu się przyłazić. Więc tutaj już nic prócz zasuweczki nie pomoże chyba że wstrzemięźliwość płciowa. Z tym jednak może być gorzej jak się chce mieć dzidzie prawda ?
A twój widze ma zapewnionych ruch na świeżym powietrzu co tydzien. Zajefajnie że dajesz mu trzymać kondycje :sofunny: :sofunny:

Odnośnik do komentarza

ronia
ania2012
ronia

Ty się nie śmiej tylko lasso w dłoń :sofunny: :sofunny:

Właśnie mąż z pracy wrócił :sofunny::sofunny::sofunny:
Mała śpi a ja siedzę i się do komputera cieszę:sofunny::sofunny::sofunny:
o widzisz akurat wskakuj na siodełko... nie zapomnij o kowbojkach :sofunny: :sofunny:
chyba że zabawa w indianców będzie bardziej pociągająca ... :sofunny: :sofunny: Ty szeryfka on indianiec złap go i zakuj w kajdany :sofunny:

Odnośnik do komentarza

ronia
ja tam nie wiem każdy lubi co innego :lol: ja mogę tylko podpowiadać pokazywać nowe kierunki możliwości, nieodkryte pola manewru, to co niepowiedzialne i nieodgadnione staje się realne, ciekawe i wspaniałe. :sofunny: :sofunny: Jak się szybko zgłosze do lekarza to pewnie da się to jeszcze leczyć :sofunny:

JA już nie wiem co napisać bo z tego śmiechu już zgupiałam:36_2_49::sofunny::sofunny:

http://www.ticker.7910.org/as1cA9H0g000000MDAwNTc2amx8MzE5ZGp8TmF0YWxrYSBtYQ.gif

" Za Tob

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...