Skocz do zawartości
Forum

Nie tylko o aborcji... dyskusje


agusia20112

Rekomendowane odpowiedzi

i jeszcze taki krotki temat chce z wami poruszyc:smile_move: zarzuce i uciekam :sofunny: dam wam czas do namyslu:sofunny:

oczywiscie pytam bo znowu maialam dyskusje z Misiem:sofunny:

ostatnio we wiadomosciach znowu bylo glosno o tym Ukrainskim ruchu feministek "FEMEN"...
i chcialam sie was zapytac co wy na to..
popieracie...
czy to dziala...no to znaczy te gole cycki...i czy to w tych czasach naprawde jedyna droga zeby zostac zauwazonym..pokazac cycki:noooo:

http://www.ticker.7910.org/as1cHhQ-O7-0010MDAwMTUwbHwyNTdkfE1lbGNpYSBpcw.gif

Odnośnik do komentarza

czesc:usmiech:

mezu chory, wczoraj juz sobie zrobil wolne
dzis dzieciaki wczesniej odebrane z pkola
starsze wymiotowalo- przespala sie, zjadla i narazie nie jest zle
ale mlodszak mi sie calkiem niedawno zwymiotowal, i muu skoczyla temp -39,5 ma teraz
pewno cora tez miala wczesniej temp

zobaczymy co przyniesie wieczor i noc

Daffodil

Helena co do tego pytania dziecka o rzeczy oczywiste, to ja przyznaję, że mnie to u mojego M. drażni, już piszę dlaczego :) W momecie kiedy pytasz o coś co i tak trzeba zrobić, kiedy dziecko mówi 'nie', sytuacja robi się gówniana jednym słowem :) No bo po co zadajesz mu pytanie, skoro i tak nie liczysz się z jego zdaniem. No zastanów się czy na Ciebie dobrze by to działało, gdyby ktoś poprosił Cię o wyrażenie zdania, a i tak zrobił po swojemu? Pytania jak najbardziej, ale o to z czym zje kanapkę, a nie o to czy ubierze czapkę przy -10 :)

acha to teraz rozumie, no tak takie pytania to faktycznie bezsensu:wink:

Daffodil
Helena portasy zszyte? :)

W jakim celu aż o 4 wstawałaś? Straszna godzina :)

zszyte, ale paskudnie wyszlo i musze poszukac jakis fajnych latek:wink:
a wstalam do pracy- zaczynam o 6
godzine potzrebuje dla siebie, niecala godzine na dojazd:wink:

cdn:lol:

Odnośnik do komentarza

Hej, hej ::):

ja wstąpiłam tu napisać tylko, że zwyczajnie za Wami nie nadążam, tak dużo piszecie ::): A chciałabym, niestety ja nie jestem cyborgiem jak Daff :hahaha: Także oznajmiam moją nieobecność na tym wątku do odwołania :Oczko: Czasem może pojawię się, ale na pewno nie nadrobię zaległości :Szok:

Papa :D:D:D

Odnośnik do komentarza

jadzik
Hej, hej ::):

ja wstąpiłam tu napisać tylko, że zwyczajnie za Wami nie nadążam, tak dużo piszecie ::): A chciałabym, niestety ja nie jestem cyborgiem jak Daff :hahaha: Także oznajmiam moją nieobecność na tym wątku do odwołania :Oczko: Czasem może pojawię się, ale na pewno nie nadrobię zaległości :Szok:

Papa :D:D:D

porzucasz nas?? :36_2_58:

buziaki dla Ady za skończony już miesiąc:*

Odnośnik do komentarza

iszmaona
Daffodil
A co do pracy w więzieniach to jestem jak najbardziej za. Tylko nie na zasadzie: nie pracujesz, jesteś głodzony, dla mnie to nieludzkie, zwłaszcza, że nie w każdym przypadku możliwość takiej pracy zarobkowej będzie. Już bardziej na takiej zasadzie jak ktoś tu już pisał (przepraszam, umknęło mi kto), że te grosze są odkładane na poczet życia po wyjściu z więzienia czy ewentualnie na jakieś udogodnienia więzienne.

tutaj mam odmienne zdanie. Potrzebny jest w Polsce taki system więziennictwa, który gwarantowałby więźniom pracę. Np przy budowach dróg, albo jakieś więzienne ośrodki przemysłowe, kuchnie (niech sami sobie gotują), pralnie (niech sami sobie piorą) itp.

wiezniowie pracuja-
prace dostaja nawet od pracodawcow z zewnatrz- jest nawet ustawa co do ich stawek- od 2011 dostaja co najmniej minimalne wynagrodzenie

ale liczba pracujacych wiezniow zmalala wlasnie ze wzgledu na uregulowanie stawki

curry

Ale znowu wracamy do tematu - bo łatwo jest napisać że więźniowie mają pracować. Ale będziemy łamać prawa człowieka. Czy to twoim zdaniem jest ok? Jeśli w ich przypadku tak to sami sobie możemy decydować kiedy są fajne a kiedy nie? Czy uważasz, że należy zmienić konwencję??

ja nie widze lamania praw czlowieka - przeciez to nie obozy pracy
jezeli dostaja za to pieniadze, zadne prawo nie jest lamane

a co do wyzywienia i glodzenia:wink: to mam takie samo zdanie jak Daff

Odnośnik do komentarza

Helena
iszmaona
Daffodil
A co do pracy w więzieniach to jestem jak najbardziej za. Tylko nie na zasadzie: nie pracujesz, jesteś głodzony, dla mnie to nieludzkie, zwłaszcza, że nie w każdym przypadku możliwość takiej pracy zarobkowej będzie. Już bardziej na takiej zasadzie jak ktoś tu już pisał (przepraszam, umknęło mi kto), że te grosze są odkładane na poczet życia po wyjściu z więzienia czy ewentualnie na jakieś udogodnienia więzienne.

tutaj mam odmienne zdanie. Potrzebny jest w Polsce taki system więziennictwa, który gwarantowałby więźniom pracę. Np przy budowach dróg, albo jakieś więzienne ośrodki przemysłowe, kuchnie (niech sami sobie gotują), pralnie (niech sami sobie piorą) itp.

wiezniowie pracuja-
prace dostaja nawet od pracodawcow z zewnatrz- jest nawet ustawa co do ich stawek- od 2011 dostaja co najmniej minimalne wynagrodzenie

ale liczba pracujacych wiezniow zmalala wlasnie ze wzgledu na uregulowanie stawki

curry

Ale znowu wracamy do tematu - bo łatwo jest napisać że więźniowie mają pracować. Ale będziemy łamać prawa człowieka. Czy to twoim zdaniem jest ok? Jeśli w ich przypadku tak to sami sobie możemy decydować kiedy są fajne a kiedy nie? Czy uważasz, że należy zmienić konwencję??

ja nie widze lamania praw czlowieka - przeciez to nie obozy pracy
jezeli dostaja za to pieniadze, zadne prawo nie jest lamane

a co do wyzywienia i glodzenia:wink: to mam takie samo zdanie jak Daff

Ale to chodziło o PRZYMUSOWĄ pracę. A nie dla chętnych. Prawa jakie są łamane pisałam dokładnie co do ustaw :)

Odnośnik do komentarza

jadzik
Hej, hej ::):

ja wstąpiłam tu napisać tylko, że zwyczajnie za Wami nie nadążam, tak dużo piszecie ::): A chciałabym, niestety ja nie jestem cyborgiem jak Daff :hahaha: Także oznajmiam moją nieobecność na tym wątku do odwołania :Oczko: Czasem może pojawię się, ale na pewno nie nadrobię zaległości :Szok:

Papa :D:D:D

Jadzia
, jak to??????? Rozumiem ale smutno :(

Odnośnik do komentarza

jbio
Kochane jak dla mnie, mordercy ale umyślni mordercy i pedofile to groźni przestępcy.
Oni nie powinni mieć żadnych praw.
Do więzienia i egzystencja , nic więcej.
Zero tv, zero książek nic, kompletnie nic.
Może to by czegoś nauczyło przyszłych przestępców, albo i nie :(

Żadnych oprócz prawa do życia?

Odnośnik do komentarza

curry

Ojj Yvonne, posiedziałabyś 1 dzień jako więzień to byś wiedziała gdzie jest kara. Ja akurat byłam w areszcie więziennym 24 h i uwierz mi, wcale nie jest tak słodko jak Ci się wydaje. To tylko pozory. Jakie TV? Jakie świetlice? Służba więzienna to nie kontakt a współwięźniowie robią z Tobą co chcą. Naprawdę to nie tak wygląda jak piszesz.

areszt to areszt
a wieznienie to wiezienie:D

w areszcie nic praktyczne nie przysluguje- oprocz jedzenia i lozka

Odnośnik do komentarza

Helena
curry

Ojj Yvonne, posiedziałabyś 1 dzień jako więzień to byś wiedziała gdzie jest kara. Ja akurat byłam w areszcie więziennym 24 h i uwierz mi, wcale nie jest tak słodko jak Ci się wydaje. To tylko pozory. Jakie TV? Jakie świetlice? Służba więzienna to nie kontakt a współwięźniowie robią z Tobą co chcą. Naprawdę to nie tak wygląda jak piszesz.

areszt to areszt
a wieznienie to wiezienie:D

w areszcie nic praktyczne nie przysluguje- oprocz jedzenia i lozka

hehe w więzieniu jeszcze nie siedziałam więc nie mam porównania :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...