Skocz do zawartości
Forum

Nie tylko o aborcji... dyskusje


agusia20112

Rekomendowane odpowiedzi

mysle sobie:hmm: zjadla bym cos tylko co:36_19_1:
otwieram lodowke ....echoooooo....:sofunny: ale patrze jest bagietka czosnkowa...:smile_move:
mysle sobie czemu nie:36_7_8: nagrzalam piekarnik ....wsadzilam...ide wyrzucic opakowanie...
i wtedy mnie tknelo:sofunny:ile ta bagietka juz jest w tej lodowce bo ja sobie nie przypominam zebym ostatnio kupowala:hmm: sprawdze date waznosci...:hmm: albo lepiej nie...bo co jesli bedzie przeterminowana:36_19_1: a ja mam taka ochote:yyy: i nie sprawdzilam:sofunny:

http://www.ticker.7910.org/as1cHhQ-O7-0010MDAwMTUwbHwyNTdkfE1lbGNpYSBpcw.gif

Odnośnik do komentarza

iwonek
Mam pytakno do mam dziewczynek::): Idziemy na urodziny do dwulatki, co kupić??? Tak ok 50 do maxxx 100???? Na pewno jakies bukieciki z lizaków porobimy jeszcze o d chłopców, ale zupełnie pojęcia nie mam jeśli o dziewczyńskie zabawki chodzi....

Klocki to dobry pomysł, Oliwka lubi się bawić nimi, czy to drewniane, czy plastikowe ::): A poza tym lubi wózek dla lalek, małe laleczki z placem zabaw (to jest szał) i wszelkie plastyczne prace, wiec farbki, zeszyty z zadaniami dla dwólatków itp

frania

A propos kolek - to u nas sprawdził się Bobotic - skład identyczny jak ten niemiecki cud sab simplex, a polski, do kupienia w każdej aptece. Warunek - trzeba podawać systematycznie, nawet jak się nic nie dzieje.

Mamy Bobotic i od niedzieli podajemy ::):

I muszę lecieć, bo małą się obudziła... ::):

Odnośnik do komentarza

Italy
mysle sobie:hmm: zjadla bym cos tylko co:36_19_1:
otwieram lodowke ....echoooooo....:sofunny: ale patrze jest bagietka czosnkowa...:smile_move:
mysle sobie czemu nie:36_7_8: nagrzalam piekarnik ....wsadzilam...ide wyrzucic opakowanie...
i wtedy mnie tknelo:sofunny:ile ta bagietka juz jest w tej lodowce bo ja sobie nie przypominam zebym ostatnio kupowala:hmm: sprawdze date waznosci...:hmm: albo lepiej nie...bo co jesli bedzie przeterminowana:36_19_1: a ja mam taka ochote:yyy: i nie sprawdzilam:sofunny:

Wypieczesz wszystkie mikroby w piekarniku, data ważności nie będzie miała aż takiego znaczenia :smile_move:

Odnośnik do komentarza

Italy
Inkaaa
:sofunny: pewnie, jedz! Na zdrowie :lol: obyś tylko nie miała rewolucji żołądkowych po tej bagietce :ble:

oby tylko moja corka nie skumala co jem bo ona lubi czasem skubnac takiej niezdrowej buleczki:noooo:

Ukryj się gdzieś i zjedz sama :D hehe :lol:

cześć Jadziu ::): jak się masz? :wink:

Odnośnik do komentarza

Inkaaa
Italy
Inkaaa
:sofunny: pewnie, jedz! Na zdrowie :lol: obyś tylko nie miała rewolucji żołądkowych po tej bagietce :ble:

oby tylko moja corka nie skumala co jem bo ona lubi czasem skubnac takiej niezdrowej buleczki:noooo:

Ukryj się gdzieś i zjedz sama :D hehe :lol:

cześć Jadziu ::): jak się masz? :wink:

ukrylam talerz za ksiazkami:sofunny:

mamo co jesz? ....gume zuje chcesz tez...nieee ja nie lubie bleeee:sofunny:

http://www.ticker.7910.org/as1cHhQ-O7-0010MDAwMTUwbHwyNTdkfE1lbGNpYSBpcw.gif

Odnośnik do komentarza

Italy
Inkaaa
Italy

oby tylko moja corka nie skumala co jem bo ona lubi czasem skubnac takiej niezdrowej buleczki:noooo:

Ukryj się gdzieś i zjedz sama :D hehe :lol:

cześć Jadziu ::): jak się masz? :wink:

ukrylam talerz za ksiazkami:sofunny:

mamo co jesz? ....gume zuje chcesz tez...nieee ja nie lubie bleeee:sofunny:

:sofunny: aż mi się humor poprawił jak do Was przyszłam :36_15_9:

Odnośnik do komentarza

Italy
Inkaaa
Italy

ukrylam talerz za ksiazkami:sofunny:

mamo co jesz? ....gume zuje chcesz tez...nieee ja nie lubie bleeee:sofunny:

:sofunny: aż mi się humor poprawił jak do Was przyszłam :36_15_9:

wpadnij jutro przed zabiegiem tez ci poprawimy:smile_move:

Jutro będę dopiero zapisywała sie na zabieg :smile: ale dzięki, będę pamiętała :smile_move:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...