Skocz do zawartości
Forum

Nie tylko o aborcji... dyskusje


agusia20112

Rekomendowane odpowiedzi

Helena
Witam:usmiech:

jbio
I
W ogóle po co rodzice biorą takie małe dzieci na fajerwerki po 24???
One mają jeszcze czas na świętowanie .
Moje normalnie o 19.30 w wyrkach...

moje dzieci, moich znajomych dzieci(wiek od 3 do 5) byly patrzec jak puszczamy fajerwerki
o godzinie 00:00
dwoch doroslych odpowiedzialnych ojcow puszczalo fajerwerki a jeden odpowiedzialny ojciec i trzy odpowiedzialne matki staly obok z bardzo uradowanymi dziecmi:D

wszyscy dorośli na tej imprezie na której doszło do tragedii byli trzeźwi, jeden z nich miał niewielką ilośc alkoholu we krwi. Mieli pecha. Tak, że tu opieka na nic się zdała. Jakby dziecko było w domu i oglądało z okien pewnie do tragedii by nie doszło.

Odnośnik do komentarza

Helena

moje dzieci, moich znajomych dzieci(wiek od 3 do 5) byly patrzec jak puszczamy fajerwerki
o godzinie 00:00
dwoch doroslych odpowiedzialnych ojcow puszczalo fajerwerki a jeden odpowiedzialny ojciec i trzy odpowiedzialne matki staly obok z bardzo uradowanymi dziecmi:D

Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam swoim zdaniem.
Ale tamci rodzice też mogli być odpowiedzialni, ale czas i przypadek i jednego dziecka mniej.
Każdego indywidualna sprawa czy zabiera dzieci czy nie oczywiście..

http://www.suwaczki.com/tickers/xrots65g3rdz5uhv.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9jm9rjjgst2xc7oz.png

Odnośnik do komentarza

jbio
Helena

moje dzieci, moich znajomych dzieci(wiek od 3 do 5) byly patrzec jak puszczamy fajerwerki
o godzinie 00:00
dwoch doroslych odpowiedzialnych ojcow puszczalo fajerwerki a jeden odpowiedzialny ojciec i trzy odpowiedzialne matki staly obok z bardzo uradowanymi dziecmi:D

Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam swoim zdaniem.
Ale tamci rodzice też mogli być odpowiedzialni, ale czas i przypadek i jednego dziecka mniej.
Każdego indywidualna sprawa czy zabiera dzieci czy nie oczywiście..

no co Ty, pewno ze nie urazilas;)

wszedzie moze sie zdarzyc wypadek-- nawet niesttey przy odpowiedzialnych rodzicach:(
no ale tez sa spotykane przypadki, ze dzieci gina przez brak wyobrazni rodzicach

no mas zracje nie ma na to reguly:/

Odnośnik do komentarza

jbio
HELENA to u Was już dzisiaj do przedszkola idą dzieci?
U nas dopiero w poniedziałek. Więc jeszcze kilka dni laby i powrót do rzeczywistości jak dla mnie.

jak rodzice pracuja to dzieci ida do pkola:/ moje by dzis zaczynaly o 6:30

miedzy swietami i bozym narodzeniem tez do pkola chodza co poniektore dzieciaki
- moje akurat mialy wolne bo m wzial urlop rodzicielski na te dni(ja pracowalam)

Odnośnik do komentarza

iszmaona
Helena
choinka mi sie juz sypie:(((
pierwszy raz tak wczesnie nam padla- bez sensu, jeszcze sie nia nie nacieszylam- a trzeba bedzie ja rozebrac, bo pelno igiel, i miejscami juz lysa

dała chociaż zapach? bo nasza nie :/

nasza pachniala chwilke;)

Odnośnik do komentarza

Myślę, że sprawa Katarzyny W. jest już tak rozdmuchana, że dostanie sprawiedliwy wyrok, chociażby przez to, że sędzia będzie miał świadomość tego, że cała Polska patrzy mu na ręce.
A co do fajerwerków, to ostatnio jak wracałam z pracy dwóch chłystków, którzy mi do pasa sięgali, podpaliło petardę, wrzuciło komuś na balkon i uciekło. Ktoś im to kupić musiał. Jestem zdania, że fajerwerki nie powinny być tak łatwo dla wszystkich dostępne, może tylko dla jakichś pirotechników...nie wiem, ale o tragedię łatwo, a że parę światełek na niebie mniej to wielka krzywda nikomu się nie stanie.
Helena i wiem, że jesteś odpowiedzialna, więc też do siebie tego nie bierz :wink: ale chodzi o to, że właśnie nie każdy jest odpowiedzialny, a i jakość tych fajerwerków często też pozostawia wiele do życzenia.

http://www.suwaczki.com/tickers/65vq786iklsvuww1.png
http://www.suwaczki.com/tickers/cb7w43r8253bs8l9.png
09.11.2012 :angel_star:Wiem, że jesteś tam
Nie widuję Cię, lecz wiem, że jesteś tam
Cały dzień i noc ktoś puka do Twych drzwi
Każdy chciałby wiedzieć jak ma dalej żyć.
Wiem, że jesteś tam
Dla każdego zawsze musisz znaleźć czas
I choć nigdy o nic nie prosiłam Cię
Dzisiaj proszę bez kolejki przyjmij mnie .

Odnośnik do komentarza

A ja jestem totalna panikara w tych sprawach i tak się boje, że się komuś coś stanie, że jest zakaz na fajerwerki. Jak siedziałam z tatą na OIOMie przez ileś miesięcy dzień w dzień to przywozili ludzi z takimi strasznymi urazami po różnych zabawach, że już się boję. Za bardzo się napatrzyłam. No i to nie tylko oszołomy, tylko normalni ludzie. Po prostu pechowcy.

Dziewczyny, wreszcie zarezerwowałam wakacje - z tych "leniwych" i ze smażeniem tyłka na plaży :D Blisko, bo na Kretę. Aby Lilka przetrwała lot :D Ale cieszę się strasznie, bo odpoczniemy w końcu. Mój chłop się szarpnął i zarezerwował pokój z prywatnym basenem :lol: Bo stwierdził, że Lilka będzie spała w dzień, a my w tym czasie nie pójdziemy nigdzie, bo zostawić ją strach. Więc ona będzie spała w pokoju, a my w tym czasie na tarasie smażymy tyłki i kąpiemy się :))) juuuuuuupiiiii!!

Odnośnik do komentarza

Ze zniżką 25% za wcześniejszą rezerwację płacimy 3500 od osoby w opcji AI na tydzień (szkoda, że nie na dłużej ale mój mąż musi w pracy być).
To hotel Sea Side Resort & Spa: agia pelagia hotels, crete agia pelagia, accommodation greece, agia pelagia holidays, sensimar greece, luxurious hotels crete, spa hotels crete

Musze tylko Lilce kupić parasolkę żeby wózek wszedł do samolotu i dało się coś zwiedzić.

iszmaona, bierz synka i jedź z nami :D

Odnośnik do komentarza

curry- wakacje zapowiadają Ci się pięknie, hotel ze hoho ::):

agusia- to fajnie uda Ci się zarobić! ::):

Jbio- u mnie spokojnie, jakoś powoli dni mijają, z cyckaniem dobrze, tylko teraz mala ma jakiś katarek, to się dławi czasem, ale położna powiedziała ze jej Ada na chora nie wygląda... W poniedziałek będzie u nas pediatra.

Oliwka u teściowej. Dzwoni z rana do mnie położna powiedzieć, ze będzie po 15, jak o 14 Oliwka pojechała z babcia to zabrałam się za odkurzanie, bo kłaków pełno i miałam się jeszcze umyć... A tu mi w trakcie sprzątania wpada położna, a tu fotel na kanapie, a nim jeszcze nocnik :Szok:

Ale kurcze oliwka częściej dokazuje w stosunku do Ady, widać ze zaczyna być zazdrosna ze mam Adę na rekach, czasem chce wchodzić na mnie jak trzymam albo karmie mala. i tak staram się mieć Adę tylko jak ja karmie i się jej odbija. Ale tak Oliwka się zachowuje jak tata w pracy, bo jak jest w domu, to jakoś się dzielimy córkami i jest oki:D Na szczęście od jutra mój ma już wolne do prawie końca stycznia :D:D:D

Odnośnik do komentarza

iszmaona
Helena
Witam:usmiech:

jbio
I
W ogóle po co rodzice biorą takie małe dzieci na fajerwerki po 24???
One mają jeszcze czas na świętowanie .
Moje normalnie o 19.30 w wyrkach...

moje dzieci, moich znajomych dzieci(wiek od 3 do 5) byly patrzec jak puszczamy fajerwerki
o godzinie 00:00
dwoch doroslych odpowiedzialnych ojcow puszczalo fajerwerki a jeden odpowiedzialny ojciec i trzy odpowiedzialne matki staly obok z bardzo uradowanymi dziecmi:D

wszyscy dorośli na tej imprezie na której doszło do tragedii byli trzeźwi, jeden z nich miał niewielką ilośc alkoholu we krwi. Mieli pecha. Tak, że tu opieka na nic się zdała. Jakby dziecko było w domu i oglądało z okien pewnie do tragedii by nie doszło.

tragiczny wypadek i tyle
czasem tak los doświadcza ludzi...tam nie było zaniedbania

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...