Skocz do zawartości
Forum

Nie tylko o aborcji... dyskusje


agusia20112

Rekomendowane odpowiedzi

Insana
agusia20112
Insana

otóz mylisz się- gdyby Kościół był w organizacji zrzeszających pedofilów przyznałabym ci rację - zły tok rozumowania- wiesz ja się na takie bajery nie nabieram :)

ale narzucając normy moralne wiernym...powinien tego samego wymagać od Swoich duchownych
ale Ty widzisz tylko błedy innych

no i wymaga bezwzględnie

jakie błędy innych jak się komus coś zarzuca a samemu jest nie lepszym to co mam siedziec cicho?

curry co do twoich opini na mój temat- są i tylko tyle

To chyba nie tylko moje opinie....

Insana
agusia20112
Insana

otóz mylisz się- gdyby Kościół był w organizacji zrzeszających pedofilów przyznałabym ci rację - zły tok rozumowania- wiesz ja się na takie bajery nie nabieram :)

ale narzucając normy moralne wiernym...powinien tego samego wymagać od Swoich duchownych
ale Ty widzisz tylko błedy innych

no i wymaga bezwzględnie

jakie błędy innych jak się komus coś zarzuca a samemu jest nie lepszym to co mam siedziec cicho?

curry taki bajer że ja si ę nie nabieram na manipulacje jakie chciałaś nam wcisnąć.

Nam czyli Tobie i komu? Nikogo nie manipuluję. Piszę o faktach, które znam.
Może spytamy dziewczyn, która czuje się zmanipulowana przez mnie????

Odnośnik do komentarza

należenie świadków jehowy do organizacji organizującej akcje militarne to wg cyrry to samo co księża pedofile w kościele -
byłoby to samo gdyby Kośćiół był członkiem organizacji na rzecz pedofilów lub gdyby jakiś szeregowy członek świadków wziął broń do ręki lub poszedł na wojnę.

co za ignorancja.

a co mnie obchodzi kogo zmanipulowałaś mi wystarcza co napisałaś w tym temacie.

Odnośnik do komentarza

Insana
należenie świadków jehowy do organizacji organizującej akcje militarne to wg cyrry to samo co księża pedofile w kościele -
byłoby to samo gdyby Kośćiół był członkiem organizacji na rzecz pedofilów lub gdyby jakiś szeregowy członek świadków wziął broń do ręki lub poszedł na wojnę.

co za ignorancja.

a co mnie obchodzi kogo zmanipulowałaś mi wystarcza co napisałaś w tym temacie.

do Ciebie nie dociera co sie pisze??????????????????????????
Aśka na wojne nie pójdzie,zabijac nie bedzie ....nawet jeśli oficjalnie jej organizacja religijna nalezy do ONZ

a ignorancja-to te że księza pedofile sa nie widziani przez ciebie,bo sa usuwani
a gdzie masz dowody na ich usuniecie?????????????

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

Insana
należenie świadków jehowy do organizacji organizującej akcje militarne to wg cyrry to samo co księża pedofile w kościele -
byłoby to samo gdyby Kośćiół był członkiem organizacji na rzecz pedofilów lub gdyby jakiś szeregowy członek świadków wziął broń do ręki lub poszedł na wojnę.

co za ignorancja.

To był tylko przykład. Nie udawaj, że nie rozumiesz.

Odnośnik do komentarza

Insana
należenie świadków jehowy do organizacji organizującej akcje militarne to wg cyrry to samo co księża pedofile w kościele -
byłoby to samo gdyby Kośćiół był członkiem organizacji na rzecz pedofilów lub gdyby jakiś szeregowy członek świadków wziął broń do ręki lub poszedł na wojnę.

co za ignorancja.

a co mnie obchodzi kogo zmanipulowałaś mi wystarcza co napisałaś w tym temacie.

no należeli i co dalej?
czy oni organizowali te akcje, czy oni szli do wojska?
czy oni brali udział w wojnach? NIE!

może Kościół nie jest członkiem organizacji na rzecz pedofilów, ale swoim postępowaniem pokazuje, że ich popiera.
tak samo jest z rozpustą- księża nie mający mieć żon i dzieci je mają, księża homoseksualiści itd...

co jest gorsze?
moja niewiedza i organizacja , która nic nie robiła
czy Twoja wiedza i kościół nic nie robiący w w/w sprawach

a ile dzieci księży usuniętych, lub wylądowanych w kiblu ...

http://www.suwaczki.com/tickers/xrots65g3rdz5uhv.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9jm9rjjgst2xc7oz.png

Odnośnik do komentarza

ta mesjaszem od ONZ co ma mesjasz w ogóle w temacie? że jakaś olivię zajechałyście na forum to nie znaczy że wszystkich można:D i nieważne czy to ściema była może ona pierwszy raz na forum pisała i nie umie cytować? a najlepiej od razu obśmiać typowa a tyle na forum o tolerancji no sama miłość i przyjaźń . Ubaw po pachy z kogoś i zabawa na całego

Odnośnik do komentarza

curry
Insana

a co mnie obchodzi kogo zmanipulowałaś mi wystarcza co napisałaś w tym temacie.

Wiesz co, jak na taką wierzącą osobę, tak teoretycznie bliską Bogu masz w sobie dość niewiele tolerancji i życzliwości do ludzi.

a czy wiara jest tożsama z tolerancją ? ja mam być tolerancyjna dla ludzi jako takich a nie dla: chamstwa, kłamstwa itp itd ja nie muszę się z tym zgadzać i to tolerować. dlatego jak nie masz pojęcia czym jest wiara to lepiej się nie wypowiadaj.

Odnośnik do komentarza

jbio
No dobrze, nie wiedziałam , ale juz wiem, i co mam przystąpić teraz do świętego KRK?

Aska, tak bedzie chyba najrozsadniej
:sofunny:

Insana
takim prawem , że piszę na co mam chęć taki mam humor i wenę

bez komentarza

curry
Insana
[
curry taki bajer że ja si ę nie nabieram na manipulacje jakie chciałaś nam wcisnąć.

Nam czyli Tobie i komu? Nikogo nie manipuluję. Piszę o faktach, które znam.
Może spytamy dziewczyn, która czuje się zmanipulowana przez mnie????

Curry normalnie czuje sie tak zmanipulowana prez Ciebie
tak we mnei wciskasz i nabierasz

:sofunny:

Insana
należenie świadków jehowy do organizacji organizującej akcje militarne to wg cyrry to samo co księża pedofile w kościele -
byłoby to samo gdyby Kośćiół był członkiem organizacji na rzecz pedofilów lub gdyby jakiś szeregowy członek świadków wziął broń do ręki lub poszedł na wojnę.

.

Jbio, normalnie teraz mi Ciebie tak szkoda- do jakiej Ty organizacj nalezysz

:sofunny:

Insana do jakiej gazetki piszszesz?
chcialabym cos wiecej poczytac popodziwiac Twoja wene dziennikarska

Odnośnik do komentarza

agusia20112
jak dobrze,że jednak większość katoliczek(równie oddanych Bogu) jest po prostu ludzka i otwarta na świat

napewno wiekszosc na tym watku:wink:
bo w swiecie realnym nie wiem czy jest to wiekszosc czy wiekszoscia sa "insany"

Odnośnik do komentarza

jbio
Insana
należenie świadków jehowy do organizacji organizującej akcje militarne to wg cyrry to samo co księża pedofile w kościele -
byłoby to samo gdyby Kośćiół był członkiem organizacji na rzecz pedofilów lub gdyby jakiś szeregowy członek świadków wziął broń do ręki lub poszedł na wojnę.

co za ignorancja.

a co mnie obchodzi kogo zmanipulowałaś mi wystarcza co napisałaś w tym temacie.

no należeli i co dalej?
czy oni organizowali te akcje, czy oni szli do wojska?
czy oni brali udział w wojnach? NIE!

może Kościół nie jest członkiem organizacji na rzecz pedofilów, ale swoim postępowaniem pokazuje, że ich popiera.
tak samo jest z rozpustą- księża nie mający mieć żon i dzieci je mają, księża homoseksualiści itd...

co jest gorsze?
moja niewiedza i organizacja , która nic nie robiła
czy Twoja wiedza i kościół nic nie robiący w w/w sprawach

a ile dzieci księży usuniętych, lub wylądowanych w kiblu ...

no samo zło za to u ciebie miłość aż nadto :) heh normalnie aż mi ciebie szkoda jak to czytam

Odnośnik do komentarza

Insana
curry
Insana

a co mnie obchodzi kogo zmanipulowałaś mi wystarcza co napisałaś w tym temacie.

Wiesz co, jak na taką wierzącą osobę, tak teoretycznie bliską Bogu masz w sobie dość niewiele tolerancji i życzliwości do ludzi.

a czy wiara jest tożsama z tolerancją ? ja mam być tolerancyjna dla ludzi jako takich a nie dla: chamstwa, kłamstwa itp itd ja nie muszę się z tym zgadzać i to tolerować. dlatego jak nie masz pojęcia czym jest wiara to lepiej się nie wypowiadaj.

Ojjj tak, zdecydowanie skończyłam rozmowy z Tobą. Pluj na kogoś innego swoim jadem.

Odnośnik do komentarza

ITruth
Doczytałam, może odpisze później wolniejszą chwilką, nadrabiając Was z całego popołudnia, bo ledwo wróciłam a obiad się robi.

A psiapsióła pojechała rodzić, przed 9 dostała skurczy pierwszych, ale w dużych odstępach miała kiedy sie kontaktowałyśmy.

to trzymam kciuki za szybki poród:)
Szkoda że więcej czasu nie masz ;) czasem az sie prsi o teologa, hih;)

Helena
Yvone powodzenia w strniach:usmiech:


Yvonne, ja tez trzymam kciuki!!!!!!

Insana rozumiem o co chodzi, ale jakbys to napisała w delikatniejszy sposób, to reszta by nie atakowała;) i byłaby zgoda :D

Co do płodności, to mój tez czuje owu:D A ja wcześniej byłam bardziej zimna, bo jakoś musiałam te kilka lat narzeczeństwa przetrwać:hahaha: ale po 30 to mnie sie odmieniło:Oczko:

http://lbdf.lilypie.com/zF4dp1.png

http://lb2m.lilypie.com/rqmhp1.png http://lb4m.lilypie.com/Qkwup1.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...