Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

aureliaa - idź zrób jutro betę jeśli wyjdzie ci wynik większy niż zero to jesteś w ciąży ( zresztą skalę będziesz miała na wyniku z laboratorium).Będziesz miała pewność na 100%. Mi tez lekarz nie robił USG w pierwszej ciąży i potwierdził ciążę.

Justyna oczywiście, że się pośpieszyłaś - test najwcześniej w dniu spodziewanej @.Szkoda kasy na testy naprawdę. Po odstawieniu tabletek anty masz większe szanse na ciążę więc powodzenia:)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :) Jestem tutaj nowa :D znalazłam to forum przypadkowo szukajac informacji o objawach ciąży :). Mam 20 at ( wiem młoda jestem) ale ostatnio stwierdziliśmy z chłopakiem że chcemy mieć dziecko jako taka w pełni dojżała decyzja :0 zaczeliśmy sie o nie sarać. Miesiaczke mam dostać 25 lipca, a już tak nie mogłm sie powstrzymać i wczoraj zrobiłam test ciążowy. Wyszedł negatywny. Wiem że to pewnie za wcześnie ale teraz kiedy powinnam zrobić nastepny? W piątek czy może kilka dni po spodziewanj miesiaczce?. Doradzcie mi prosze :)

Odnośnik do komentarza

karolajna teoretycznie w dniu spodziewanej miesiączki wynik już jest wiarygodny. Niemniej jednak testy nie dają 100% pewności. Zdarzają się fałszywie negatywne i odwrotnie. Jeżeli chcesz być pewna to pójdź zrobić badanie beta hcg z krwi. W Krakowie w Diagnostyce na cito koszt ok 30-32zł.

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza

Czesc :) ja test ciążowy robiłam 2 dni przed spodziewaną @ (w ulotce było napisane, że wykrywa ciążę 4 dni przed @). Wiedziałam już, że będzie pozytywny. Czułam się "inaczej", zmęczona i od 2 dni było mi niedobrze. Nie miałam bolesnych piersi i brzuch bolał jak na @.
Od 7 miesięcy staraliśmy się o dzidzie i nie raz wmawiałam sobie objawy ciązy. Tym razem nie musialam, nie wiem jak Wy ale ja to poprostu czułam.
Pozdrawiam przyszłe mamusie :)

Odnośnik do komentarza

karolajna - dla mnie kupowanie testów ciążowych to strata kasy.Najlepiej w dzień spodziewanej @ iść na badanie krwi Beta i masz wynik albo pozytywny albo negatywny i wiesz czy czekać na @ czy szukać dobrego lekarza który poprowadzi twoją ciąże.

~soraya - miałam takie same objawy a w ciąży nie byłam, więc dużo robi mózg z naszymi "objawami" .

aurelka ja nie pamiętam jaki miałam śluz ale szoruj do laboratorium i to już!!!!;)

Odnośnik do komentarza

To czekamy na wynik jutro:)

Ja z doświadczenia wiem, że jak bardzo chce się być w ciąży to wyszukuje się objawów, kupuje testy ciążowe itp itd. .... wiem, bo sama kupowałam masę testów ciążowych, co chwile miałam objawy a kończyło się na załamie i na @ ... Dlatego w dniu spodziewanej @ po prostu poszłam zrobić betę .Żadnych testów ciążowych powiedziałam sobie, że nie kupię ( ale oczywiście kupiłam, zrobiłam dzień przed spodziewaną @ - 1 kreska znów załamka!) , to tylko dołuje.Poszłam na tą betę wynik -17 ( czyli 3-4tc). Dlatego wiem, że nic nie przyspieszę tym, że zrobię test ciążowy, że jakieś objawy sobie wmówię .W cyklu którym mi się nie udało miałam idealne objawy jak na ciążę-osłabiona byłam, mdliło mnie piersi jakby urosły, siku co chwilkę chodziłam i co??dostałam @.Ja będę każdego namawiać tylko i wyłącznie na betę.

Odnośnik do komentarza

mnie zaniepokoilo to ze mialam kiedys torbiela na jajniku i boje sie ze to wlasnie od tego . Ale jak go mialam to @ pojawial mi sie 2 razy w miesiacu a nie zanikal . Tym bardziej ze jesli ginekolog mowil ze trzon powiekszony a on nie powieksza sie od torbiela :) Mam taki dziwny bol tego jajnika tylko np przy ruchu . No nic :) jutro zobaczymy :D

Odnośnik do komentarza

no i niestety ..
wynik z krwi ujemny , ginekolog dal mi skierowanie na USG i powiedziala ze wynik z krwi tez sie myli i ze to jest ciaza w 70 % . Na USG mialam czekac do 8 sierpnia wiec poszlam do innego ginekologa . Ta jak jej opowiedzialam tez twierdzila ze jestem w ciazy ale po zrobieniu USG powiedziala ze trzon macicy w normie jajniki tez i ze zadnej ciazy nie ma ale wglada moja sluzowka tak jakbym zaraz miala dostac @ . Skonczylo sie na przepisaniu lekarstwa na wywolanie @ .
Widocznie jeszcze nie jest mi dane byc mamusia . :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...