Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja prawdopodobnie już po owulacji, choć pewności nie mam, kiedy dokładnie do niej doszło/ zawsze miałam cykle 26-27 dniowe a ostatni był dziwnie krótszy o 5 dni i nie wiem czy się mi nie poprzesuwało wszystko...
Teraz na spokojnego będę czekać razem z Wami na okres, lub jego brak ;)
Ja też mam w pracy dużo ciężarów do podnoszenia i zastanawiam się, czy takie dźwiganie może zaszkodzić już na samym początku ciąży, czy w pierwszych tygodniach raczej nie powinno?

Odnośnik do komentarza

Mycha88 jezeli jest mozliwosc ze zaskoczylo to lepiej ogranicz dzwiganie jesli masz takas mozliwosc. Warto dmuchac na zimne moim zdaniem.
Mam tez do Was dziewczyny pytanie. Zwykle cykle mam 28-30 dniowe. W tym miesiacu @3pazdziernika i ok tydzien po owulacji mialam jasnorozowe
plamienie i to dalo mi do myslenia bo nigdy czegos takiego nie mialam. 31 paz organizuje impreze urodzinowa narzeczonego i w obawie aby nic nie zaszkodzic pijac alko zastanawiam sie czy jak bym zrobila bete 30stego to by juz wyszlo czy jestem w ciazy? Pozdrawiam Was i 3mam kciuki za wszystkie starajace

Odnośnik do komentarza

MalinaA- beta wtedy juz na 100%powinna pokazac bo to prawie przed okresem chyba? wiec na pewno beta jesli doszlo do zaplodnienia to wtedy pokaze co i jak:)
mycha88-no ja wlasnie tez niestety mam sporo dzwigania;/ o i ogolnie stanie caly czas bez mozliwosci siedzenia w pracy staram sie nie dzwigac ale niestety nie zawsze mi sie to udaje i tez mam caly czas stresa czy nie zaszkodze.. do tego plecy mnie cholernie bola masakra jakas;/ ale musze wytrzymac do 7 listopada i wtedy powiem gin o moich wszystkich objawach i pracy i zdecydujemy co robic

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64x1hp5lat3ztg.png

http://www.suwaczki.com/tickers/20qo4003mpnoru38.png

Odnośnik do komentarza

Kochane na uspokojenie powiem Wam ze ja na poczatku ciazy chodzilam na silownie, jezdzilam 50km dziennie na rowerze a I 2x na wakacjach napilam sie nalewkami (na spirytusie). Dzidzia jest zdrowa I duza. Nie wolno pic w okolicach 8 tyg. Bo wtedy wyksztalcaja sie narzady..
Malinaa zrob bete - pokaze na 100%. Jak mialas jasnorozowe plamienie to po cichutku juz Ci gratuluje. Czujesz sie zmeczona?

Odnośnik do komentarza

To plamienie bylo jednorazowe i wtedy tez dosc intensywnie bolalo mnie podbrzusze. Czytalam ze to moze byc tez krwawienie okoloowulacyjne choc nigdy tego nie mialam i mam nadzieje ze to zwiastun dzidzi :-) czy czuje sie zmeczona? Spie po 10-12 godzin w ciagu dnia gdybym miala mozliwosc to chetnie uciela bym sobie drzemke. Dziwne jest tez to ze mam takie nabrzmiale sutki. Bardzo bym chciala aby tym razem sie udalo. Bardzo serdecznie Wam dziekuje za odpowiedzi :-*

Odnośnik do komentarza

Witajcie kobitki. A ja niestety po 5 dniach spóźnienia dostałam niestety miesiączki :( już się z tym pogodziłam, jakoś to sobie w sobie "przegryzłam" ale widzę, że z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej. W poniedziałek miałam iść na betę, ale w niedzielę w południe dostałam okres ... Ja już nie mam pomysłu jak się z tym uporać ... Dobrze, że mam poparcie w mężu, ale jak długo można :/ powodzenia dla dziewczyn, u których wszystko wskazuje, że się udało. Za nas wszystkich 3 mam kciuki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Malinaa ja mialam dokladnie takie same objawy. Juz jutro mozesz zrobic bete - jesli zaciazylas to juz wyjdzie.
Edaf kochana stres to najgorsze co mozesz teraz sobie fundowac.. Ja czekalam na 2 kreski 4 lata.. Zacznij cwiczyc I zdrowo sie odzywiac, dbaj o swoje cialko I dusze - kino, teatr, basen.. Robilas badania? Maz robil?

Odnośnik do komentarza

Tylko jak sobie radzić z tym ze inni mimo ze nie chca maja dzieci, przyjaciólki co chwile z brzuszkiem chodzą a my z M ciągle nic... I te co miesięczne nadzieje bywają wykańczające... Takze Edaf rozumiem Cię w 100% i trzymam za nas kciuki... Ja czekam z testowaniem do niedzieli

Odnośnik do komentarza

Cos w tym jest na pewno tylko ciezko przejść z tym wszystkim do codziennego normalnego życia gdzie z kazdej strony otaczają nas szczęśliwe przyszłe mamy. Ciezko po prostu czasem o tym nie myslec, z jednej strony radość ze kolejnej sie udalo z drugiej frustracja i złość ze mi nadal jednak nie... Ale nie mozna sie poddawać ;)

Odnośnik do komentarza

No u mnie raczej zrezygnować z dźwigania się nie da, ale tak jak piszesz Natus - mam nadzieję, że to nie ma większego wpływu, tym bardziej że mój organizm już jest przyzwyczajony do takiego wysiłku, gorzej jakbym miała lekko i w ciąży nagle zmiana na dźwiganie.
Mala90 Ty tam ściemniaj w tej pracy ile się da, tym bardziej, że Ty już masz pewność, że nosisz pod serduszkiem dzidzię.
MalinA trzymam kciuki, żeby to było TO ;)
a Wam Edaf i Paula23 (i każdej innej starającej się) życzę z całego serca by w końcu się udało, wiem że łatwo się mówi żeby sobie odpuścić. Ale spróbujcie znaleźć na siebie sposób, może to rzeczywiście pomoże.
Przytulnego wieczorku życzę :)

Odnośnik do komentarza

mycha88- u mnie tez nie bardzo jest jak uniknac tego dzwigania ale ja tez pracuje juz jakis czas w tym wiec to tez nie jest aden szok dla organizmu chociaz nie powiem pley daja mi sie we znaki bo praca stojaca i naprawde czasem jest masakra ale jakos daje rade zobaczymy jak to dalej bedzie... jak nie bede dawac rady to zostaje l4 i tyle. zdrowie maluszka najwazniejsze.
Natusi ja jak mialam @ to taka czarna krew to malam przewaznie na samym poczatku i koncowke okresu taka. ale ja tam nie wiem nie znam sie niestety:/

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64x1hp5lat3ztg.png

http://www.suwaczki.com/tickers/20qo4003mpnoru38.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczynki za dobre słowo. Razem łatwiej :* Natus to po Twoim wpisie kiedyś właśnie zaczęłam patrzeć na to co jemy, zaczęliśmy brać witaminki, ja zaczęłam biegać. Ale to od niedawna, więc może kiedyś będą rezultaty. Mąż się badał i jest ok. Ja też - lekarz stymuluje moją owulacją. No cóż 3 mam kciuki za nas :* a któraś z Was też ma monitoringi przed owulacją ?

Odnośnik do komentarza

Edaf I tak trzymaj!!! To dobre dla ciala I duszy. Pij tez koktajle bialkowe I jedz sniadanka <3. Ja mialam monitoringi, ale nie wiem czy to takie dobre.. Fakt wiedzialam kiedy sa "te" dni ale przez to w trakcie I po stosunku myslalam tylko "czy tym razem sie udalo" I znow nakrecanie sie I stres.. Zaszlam gdy monitoringu nie mialam, w sumie nawet nie wiem kiedy. <br /> Wiem ze do znudzenia powtarzam Wam zebyscie dbaly o siebie I sie nie stresowaly.. Jak sie staralam to wszystkim ktorzy mi to radzili odpowiadalam ze ja na spokojnie podchodze I ze ja nie z tych co im odbija. Teraz dopiero widze ze niepotrzebnie sie stresowalam I nakrecalam,bo nie dalo to zadnych efektow. Efekt byl (i jest bo kopie ;-)) dopiero gdy odpuscilam, zaczelam dbac o cialo cwiczyc zdrowo jesc I cieszyc sie zyciem, a lekarzy przestalam odwiedzac. Oczywiscie - moze to byl zbieg okolicznosci ale ja uwazam ze nie. Trzymam za Was kciuki z calych sil!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Natusi ja też czasem mam taki @ nie wiem od czego to zależy. Więc nie martw się.
A ja czekam na @ co prawda powinnam dostać dziś ale nie przyszła. Na razie nic nie sprawdzam bo czasami mi się spóźnia dzień,dwa
Co prawda czuje jakieś napięcie w podbrzuszu i piersi trochę powiększone i sutki tkliwsze ale bez szaleństwa. Więc grzecznie poczekam i w piątek zrobię test.
A jak wyjdzie to będę miała niespodziankę dla męża. Wyjeżdżamy na długi weekend do Mrągowa do spa odpocząć trochę i zrelaksować się więc może uda mi się zrobić mu niespodziankę :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...