Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość lilamay

No ja to się przyznam, że nie mam pojęcia, kiedy u mnie owulacja wypada xD Ale jak okres skonczyl mi się w sobote 18, to my się widzieliśmy we wtorek 21, czyli generalnie wcześnie po okresie. Ale ja się łapię na tym, że myślę, że może mimo wszystko się udało, bo dziwnie się czuję... Kurczę, ekstra by było jakby i mi, i tobie się udało, mów co chcesz, a ja i tak za ciebie kciuki trzymam! :) A nie teraz, to kolejnym razem, zobaczysz. Nie smutaj ;) A takie skupienie uwagi na pracy nowej czy czymkolwiek też dobre, bo ci myśli zajmie i nie będziesz się tak dołować :)

Odnośnik do komentarza
Gość CiutZaSlodko

Witam drogie :)
Mam nadzieje że są tu miłe pomocne osóbki :) Napewno.
Wiec mam troszkę dziwne uczucia co się dzieje i mam nadzieje że poradzicie :)
Wiec jak widzę prawie każda Ja też staram się o dzidzie :) <3<br /> Otóż:
Staraliśmy się :)
I właśnie od owu miałam dziwne przeczucie że udało się :)
i właśnie od niego miałam objawy było mi nie dobrze, kreciło się w głowie, ból podbrzusza, ból piersi, gilgotanie w podbrzuszu pulsowanie.
Myśle że nie wkręcałam soebie nie jestem taką osóbka.
Mam nieregularną @ więc mniej wiecej w dniu @ zrobiłam test -negatyw- ale coś bardzoooo blada dróga była.
Miałam zrobić test nastepny za 5 dni.Ale od wczoraj coś się ze mna dziwnego dzieje..
Przedwczoraj spuchło mi podbrzusze (dziwne nie miałam tak przed miesiączką a wiem że niektóre mają tak -nagromadzenie wody) No i wczoraj bolało mnie podbrzusze i uda jakby wszystko ciągło na dół i co dziwne blado różowy śluz (?!) niewiem o to było bardzo mnie to zaniepokoiło wiec obserwowałam się cały dzień potem, na podpasce kilka kropelek brązowych, i co dziwne krew tylko przy sikaniu ale bardzo jasna nie lepka bez skrzepów. I tak do dziś .Co o tym Kobietki myślicie?
(Mieszkam w Holandii od 2 tyg i nie mam jeszcze jak pofatygować się do doktorka)

Odnośnik do komentarza
Gość lilamay

Ja też tak mam, że jak coś jest z moim organizmem inaczej to ja momentalnie wyczuję to, choćby na badaniach jeszcze wszystko "normalnie było" i dopiero za jakiś czas się okazuje, że miałam rację. Więc jak coś się dzieje, to u mnie nie ma pytania "czy przypadkiem sobie nie wkręcam, że się dzieje", tylko jest "co się dzieje". No i tym razem przeczucie mi też mówi, że nawet nie tyle coś, co ktoś się może dziać, tak jak i u ciebie, CiutZaSlodko :) Ale to taka zgadywanka, bo ja dzieciak jeszcze bez doświadczenia jestem :D Ja mam teraz tak, że strasznie słaba i senna jestem (normalnie to w dzień spać mogę tylko przy mega wysokiej gorączce, o ile w ogóle - a ostatnio to śpiąca królewna ze mnie), na zmianę się wściekam i płaczę bez powodu (nowość dla mnie...), w podbrzuszu mnie kłuło, a tydzień po tym jak próbowaliśmy to się trochę krwi pojawiło, ale to tyle co nic, no i od wczoraj piersi boleć zaczęły (przed okresem rzadko mnie bolą, a jak już to z dwa dni przed, a nie osiem). Albo będzie nas trójka, albo chora będę :D CiutZaSlodko, może powtórz test jutro? Albo odczekaj te planowane 5 dni. Nic innego i tak nie zrobisz przecież teraz ;) Bo to różnie bywa, często "objawy jak na ciążę" zwiastują co innego, a "coś się dzieje dziwnego ze mną, to jednak w ciąży nie jestem" okazuje się być błędne. Ja póki co trzymam kciuki, daj znać jak coś się zmieni albo będzie wiadomo ;)

Odnośnik do komentarza
Gość CiutZaSlodko

Dziekuje lilamay :)
Mam nadzieje że marzenie się spełni :)
Zobaczymy dalej co bedzie po weekendzie.
Ja też od 2 tygodni spać spać spać cały dzień.
I te smak w buzi... bleeeeeeeeeee
chobym zjadła puszke.
No i właśnie te myślenie może chora jestem :P
Ten różowy śluz napałał mnie optymizmem, krew negatywnie.
Najgorszę że Mojego napałam optymizmem a on już się cieszy itd... :(
Bo czytałam o plameiniu inte(blabla ) nie pamietam :P
czyli zarodek sie umiejscawia.
Życze Ci aby to była twoja fasolka i Ci daje w kość :D :)

Odnośnik do komentarza
Gość lilamay

Ja smaku w buzi innego nie zauważyłam, bo się ugryzłam i czuję krew z gojącej się rany, haha :D
No ja też właśnie o tym plamieniu implantacyjnym pomyślałam, bo normalnie nigdy między jednym a drugim okresem nic nie miałam. Ja mojemu to nic nie wspominam, chociaż chciałoby się wygadać, ale on nie wiem czy wręcz na dziecko nie czeka jeszcze bardziej ode mnie i jakbym tylko powiedziała, że "zastanawiam się czy to możliwe", to on by to odebrał jako "na pewno będzie maleństwo!", a nie chcę mu w razie czego rozczarowań dokładać, bo dość już innych problemów jest :)
Dzięki :) Eeeech, ja się nie doczekam jeszcze tygodnia całego, żeby ten test zrobić :D

Odnośnik do komentarza
Gość lilamay

Ja bym nie narzekała :p Poza tym zobacz, skoro on tak się przejął myślą, że jest możliwe cokolwiek, to co dopiero jakby się okazało, że jest naprawdę :) Przynajmniej wiesz, że by dbał i się troszczył :D

Odnośnik do komentarza

Raika właśnie to jest w tym miesiącu takie dziwne. Z monitora owulacji wynikało ze ow miałam 20dc A ze strony ovudriend ze 18. I teraz sprawa ma sieczka ze względem strony przytulanko było dzień po ow A względem monitora dzień przed.. generalnie nie czuje żeby coś się zmieniło w moim organizmie - jakieś symptomy wiec raczej podchodzę do tego racjonalnie..

Odnośnik do komentarza

lilamay mam nadzieję że testu nie zrobiłaś :)

Wstrzymałam się z wizytą u gina bo ból jest słabszy dzisiaj narzekam z kolei na ból piesi i często mi się odbija
no się zobaczy ... doczekać się nie mogę najgorsze będzie jednak rozczarowanie.
Powiedziałam Mężowi o swoich objawach i że podejrzewam ciąże powiedział że troszkę inaczej się zachowuje bo raz jestem osa a raz potulny baranek :) dzisiaj od rana jestem osa :) teraz nawet sama na zakupy nie mogę chodzić bo mi zabrania nosić reklamówek do tego wyręcza mnie prawie ze wszystkich czynności w domu wkurza mnie to bo jeszcze nic przecież nie wiem, testu nie robiłam.
To nasza pierwsza próba o dzidziusia :) cichutka nadzieje że będzie ok :)

Odnośnik do komentarza
Gość lilamay

SylwiaJas, nie zrobiłam :p Za wcześnie jeszcze, to by nic nie pokazał, nawet jeśli ktoś tam we mnie sobie powstaje ;) Poza tym mojej silnej woli zdecydowanie pomogło to, że nie miałam jak kupić testu, bo piątek i dziś pozamykane wszystko, a w sobotę porę zakupów przespałam, haha :D

Ja mojemu jeszcze nie mówiłam nic o tym, że będę testować, nie chcę mu nadziei narobić niepotrzebnie. Chociaż sam stwierdził: "kochanie, dziwna jakaś jesteś, weź ty test zrób, co?" XD

Odnośnik do komentarza
Gość Niunia15

Witam dziewczyny, czytam to forum od 1 strony w nadzieji ze znajde odpowiedz odnosnie objawow:) zaznacze ze nie staramy sie specjalnie o dziecko gdyz mamy juz 2 dzieci ( aczkolwiek gdyby sie okazalo ze jestem w ciazy 3 raz to bym sie ucieszyla) chodzi o to ze @ mialam 13.04 i 2 dni przed i w owulacje kochalismy sie z mezem( stosunek przerywany) , mniej wiecej po ok 6 dniach po owulacji zaczely mnie kluc jajniki ( to dalo mi do myslenia), od tego klucia boli mnie brzuch i kluje lewy jajnik, brzuch boli mnie zazwyczaj 2 dni przed @ a nie poltorej tygodnia przed i to klucie jajnika ktore przed @ u mnie nie wystepuje, @ powinnam dostac miedzy 8 a 11.05 , czy ktoras z zaciazonych miala klucie jajnika i bol brzucha od owulacji? ( dodam ze od wczoraj mam bol w dole brzucha i odczucie jakbym miala zapalenie pecherza cos jak takie pieczenie, na test za wczesnie a bety nie mam szans zrobic gdyz mieszkam zagranica, ciekawia mnie tylko te objawy czy ktoras z Was moze takie miala zanim dowiedziala sie ze jest w ciazy? Przepraszam za tak dlugi post , trzymam kciuki za wszystkie starajace sie i te zafasolkowane

Odnośnik do komentarza

Niunia15 jestem w podobnej sytuacji jak ty tylko że ja @ dostałam 12.04 z mężem staramy się o dziecko (pierwszy cykl) więc odbył się pełny stosunek.
Objawy mam jak twoje plus ból piesi, zgaga, uczucie ciężkości, zaburzenia snu (chodzę spać o 2 rano), na całym ciele ma widoczne żyły.
Okres powinnam dostać między 8 a 10 maja
Z lilamay umówione jesteśmy że test robimy 9 maja możesz dołączyć do nas a nóż we 3 będziemy razem świętować :)

Odnośnik do komentarza
Gość Niunia15

Dziewczyny dzis doszlo mi takie " rwanie" w prawej piersi, ma ktoras cos takiego? Kurcze takich dziwnych " bolesci" jeszcze nie mialam a 2 ciaze przechodzilam wiec nie wiem co jest grane. Brzuch a zwlaszcza dolna partia boli mnie podczas dluzszego chodzenia i takie cos odczuwalam ok 3-4 miesiaca pierwszej ciazy wiec kurcze moze blizniaki beda:) a Wy jak tam dziewczyny, doszly Wam jakies objawy?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...