Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Nawet nie wiecie dziewczyny jak korci mnie aby zrobić test ale jakoś muszę wytrzymać do daty @. Mam różne objawy ale pewnie sobie wymyślam... kilka dni po owulacji bolał mnie brzuch i miałam dużo mleczno-białego śluzu, wczoraj też brzuch mnie bolał i właśnie od wczoraj mam żółte upławy, których wcześniej u siebie nie zauważyłam, piersi mnie bolą i cera mi się pogorszyła. Co myślicie o takich "objawach"? :)

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny :) ja ostatnia @ mialam 1.03 potem 12.03 przytulanko z moim M. Jakis tydzien po przytulanku zaczely mnie bolec piersi i brzuch jak na okres, bylam swiecie przeknana ze go dostane. Kilka dni przed spodziewana @ bole ustaly. Czulam sie wrecz bardzo dobrze. 29.03 miala przyjsc @ ale dzuen wczesniej zero ibjawow wiec kupilam w razie czego test. Zrobilam 29.03 rano i 2 kreski ale druga taka skaba. Po tygodniu znow test i krechy wyrazne. Do lekarza ude dopiero we wtorek i zobaczymy czy fasolka jest i czy sie rozwija.

Szczerze mowiac nie planowalismy z M teraz dziecka ale i tak jestesmy bardzo szczesliwi. Sa tylko obawy czy sobie poradzimy.

Odnośnik do komentarza

Współczuję :)
Ja mam nadzieję, że w tym cyklu udało mi się zajść w ciążę, no cóż w przyszłym tyg dopiero ewentualnie będę testować. :)
Ale widzę, że coś się zmienia w moim ciele, na twarzy najbardziej, dostałam czerwonych plamek i wyprysków gdzie ja zawsze miałam ładną cerę no i mam widoczne żyły w okolicach oczu, aż przerażające. Na dekolcie to samo.

Odnośnik do komentarza

Witam, jestem tu nowa i przepraszam że się wcinam w temat, ale proszę o poradę. Okres miała 15 marca, owulacja była 29 marca. Teraz okres powinien być 12 kwietnia. Cykle mam co 28 dni ze względu na tabletki. Mam objawy typu ból piersi (brodawek), kłucie w podbrzuszu jak na okres, czasami zawroty głowy. Wydawało mi się że to są typowe objawy ciąży i dlatego zrobiłam dziś test, ale okazała się tylko jedna kreseczka. Czy czasem nie za bardzo się pospieszyłam z tym testem. Strasznie mi przykro. Proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza

Dziękuje za wsparcie. Teraz trochę tego żałuje. Okres mam dostać jutro ale jakoś nie boli mnie brzuch tak jak zawsze. Stresuje się bo chciałabym od razu zajść w ciąże , ponieważ brałam tabletki 7 lat (mam podejrzenie zespołu PCO) i nie chce żeby się to potwierdziło. No nic dziękuje bardzo za radę i będę czekać na @. (oby się nie pojawiła )

Odnośnik do komentarza

Z doswiadczenia odradzam testy :-) za kazdym razem gdy testowalam widzialam jedma kreske i bylo to za kazdym razem straszne przezycie... W cyklu kiedy w koncu sie udalo nie zrobilam ani jednego testu wiec w sumie dwoch kresek na tescie nadal nie zobaczylam hehe :-D ale za to slyszalam serduszko mojego skarba :-) doszlam do wniosku ze co ma byc to bedzie i w momencie gdy okres bardzo sie spoznial poszlam do mojej ginekolog zrobilam bete a potem widzialam na usg moja fasolke :-) takze testy odradzam bo tylko doluja... A jesli chodzi o objawy to jest ich brak :-D jedynie sennosc i szybko sie mecze i nie moge jesc miesa a takto jakbym w ogole w ciazy nie byla :-P a jesli chodzi o uplawy to mialam okropnie obfite... I bol brzucha rowniez towarzyszyl podobny do boli przed @ a piersci tkliwe sa ale da sie wytrzymac :-) takze trzymam za was kciuki dziewczyny :-*

http://www.suwaczki.com/tickers/c55f3e3k1e47vn77.png

Odnośnik do komentarza

Piszę do dziewczyn, które straciły już nadzieję. Słuchajcie - należy walczyć do końca. U mnie stwierdzono niedrożny prawy jajowód, lewy drożny ale tylko trochę. Ponadto w pochwie wykryto bakterię escherichia coli, niską rezerwę jajnikową bliską menopauzie, braki owulacji oraz przeciwciała przeciw plemnikom. Do tego okazało się, że mam boleriozę, ponieważ lekarz kazał mi zrobić wszelkiego rodzaju badania, żeby znaleźć przyczyny z trudnością zajścia w ciążę. W miesiącu, kiedy brałam przez 3 tygodnie antybiotyki, miałam bakterię itp. zaszłam w upragnioną ciążę. Jestem pewna, że psychika miała tu ogromne znaczenie, bo miesiąc, w którym zadzidziusiowałam był odpuszczony całkowicie a przytulanko było tylko raz tego miesiąca. Głowa do góry dziewczyny i rzućcie na luz. Wiem, że to nie łatwe. Paula ja też jestem w 8 tyg i 6 dniu ciąży. Gratuluję :) Zobaczycie wszystkim Wam się uda, to tylko kwestia czasu. Poza spóźnioną miesiączką byłam strasznie senna. Teraz przeszkadzają mi niektóre zapachy, mam większe piersi na których pojawiły się żyłki. Czasami pobolewa brzuch, a tak bez dolegliwości większych. Wszystkim POWODZENIA ! Po części mój przypadek uważam za cud ....

Odnośnik do komentarza

hej. Jestem tu nowa. Witajcie dziewczyny. Niewiem od czego zacząć :)
ostatni okres mialam 12 marca, kolejny powinnam dostać w zeszłą środe, dziś mamy wtorek i niema. w piątek zrobilam test- 1 kreska wiec sobie mysle poczekam jeszcze. Więc kolejny test zrobilam wczoraj w poniedziałek no i co?? 2 krechy, co prawda jedna blada ale jest... jutro zamierzam jeszcze test powtorzyc...... hmm... niby myślałam o dziecku ale niespodziewałam sie ze bedzie ono tak szybko..... mam tylko obawy bo boli mnie dół brzucha- ale podobno to normalne

Odnośnik do komentarza

Edaf jaki zbieg okolicznosci :-) ja tez akurat wtedy bylam chora i na antybiotyku i sie udalo mimo ze nawet lekarz mowil ze mam nie plodny sluz i w tym miesiacy nic z tego nie bedzie a tu prosze bardzo fasolka rosnie :-) a brzuch tez mnie pobolewa i troszke mnie uspokoiklas ze nie tylko ja tak mam :-) i dziewczyny naprawde wrzuccie na luz bo to pomaga, my z moim M staralismy sire od maja... Badania tabletki wspomagajace owulacje maz robil badania i nadal nic z tego nie bylo a gdy tylko odpyscilam odstawilam wszystkie lekinto prosze bardzo :-) w koncu sie udalo :-) takze trzymam kciuki dziewczyny :-*

http://www.suwaczki.com/tickers/c55f3e3k1e47vn77.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny :)
Dawno się nie odzywałam, ale śledzę Wasze wiadomości.

pragnę_dzidziusia, mocno trzymam za Ciebie kciuki, mam nadzieję, że tym razem się udało! Ale w razie czego pamiętaj - nie poddawaj się! W końcu się uda. :)

Ja byłam u ginekologa w zeszłym tygodniu we wtorek i właśnie jestem pod koniec 7 tygodnia! :)

kasiek90, jak kreska blada jest, to za dwa dni będzie mega widoczna... ;) Gratuluję. :)

Faith, nigdy nie wykonywałam testów owulacyjnych i kompletnie się na nich nie znam... Ale jak jest cień cienia, a od Twojej wiadomości minęły już dwa dni, to teraz jak zrobisz test, powinnaś mieć wyraźną kreskę. :) Mam nadzieję, że wyjdzie to, czego pragniesz. :)

Serdecznie gratuluję wszystkim zaciążonym!

Odnośnik do komentarza

Hej mam pytanie prosze Was o udzielenie najlepszej rady:) miesiaczki mam regularne przewaznie 28-29. dzien miesiaca. W marcu dostałam 29 trwał az do 03.04.2015. Dnia 04.04.2015 współżyłam z partnerem potem znów 10.04.2015 zakończył w środku. Bardzo sie ucieszyłam, bo od pewnego czasu o tym rozmawialismy:) Bardzo chcemy Dzidziusia:) W sobote(11.04) nic mi nie dolegało, lecz z samego rana w niedziele(12.04) przy oddawaniu moczu poczułam straszne pieczenie i ból przy ostatnich kroplach..(i tak cały dzień). W poniedziałek(13.04) z rana już tego nie miałam, no może cos wyczuwałam ale minimalnie.. przy pierwszych oddawaniach moczu..Lecz zamiast tego miałam ból podbrzusza nawet lekko mocny od rana do połódnia. W ten sam dzień poszłam do rodzinnego lekarza...Uwazał iz jest to INFEKCJA..przedstawiłam mu cała sytuacje ze trwało to tyle i tyle i ze sie staramy o potomka:) machnął ręka..mowiac nic pani nie bedzie..(zdenerwował mnie takim zachowaniem) Zapytałam go o to ze moze zapisze sie do ginekologa co doktor sadzi? a on nooo...mozna :/ ŻAŁOSNE ZACHOWANIE...no nic! przepisał mi DUOMOX 1g. wziełam tak jak mowił na noc 1 i jedna drugą, a z rana 3 razy po pół tabletki przez okres około 3 dni. Jeżeli nie przejdzie to sie zwrócić do niego na badanie moczu... We wtorek nic mi nie dolegało a od środy tej! zaczeło mnie piec,swędzieć okolice wejscia do pochwy..czuje jak bym miała ja napuchnietą jak siedze to mnie lekko uwiera.. Co to może byc? Czy to są możliwe objawy wczesnej ciązy objawy tóż po zapłodnieniu? Do ginekologa zapisałam sie dopiero na 27.04:( kupa czasu:( robiłam test w Niedziele tego 12.04 ale nic słaba jedna kreska..

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cj44jn8u45tcl.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...