Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

ja to biorę całą kurację ziołową, którą zalecił mi lekarz, zioła Regularne Cykle, na płodność i na odprężenie. Jak mi o tym mówił to byłam sceptycznie nastawiona, ale jak biorę od kilku cykli to mam już regularne miesiączki i owulację. Także na swoim doświadczeniu mogę powiedzieć, że zioła działają.

Zdrowa dieta też swoją drogą, ale czasami ciężko mi się pilnować przy pracy.

Odnośnik do komentarza

Paula23 przykro mi, musisz się nie poddawać i dzielnie dążyć do celu, sama widzisz ile Natus wyczekiwań ma za sobą ale się udało.
Na opakowaniu pisze że olej z wiesiołka zażywa się 3 razy dziennie po 2 kapsułki.
Edaf...kisiel to dobre określenie dla siemienia lnianego :D można by też użyć sformułowania gluty heh...ale tak jak piszesz, dla osiągnięcia celu można się poświecić, też czytałam o siemieniu że dobrze wpływa. Także Paula jeśli się zdecydujesz to leć do apteki jeszcze dzisiaj i pamiętaj, żeby zażywać go do owulacji i przerwa do końca cyklu. No i nie jest powiedziane że po pierwszym cyklu efekty będą spektakularne, na niektóre dziewczyny działał już po miesiącu, na inne po 2-3ch cyklach.

Odnośnik do komentarza

I dziewczyny jeszcze jedno...rano robiłam test. W zasadzie dwa testy zrobiłam. Na jednym nie pokazało się nic, na drugim (ponoć tym lepszym) cień kreseczki. Jestem strasznie zdezorientowana. Boję się, że ten cień to nie to na co mam nadzieję. Bardzo się cieszę ale tez bardzo się boję że tak jak dziś rano moje nadzieje pofrunęły do samego nieba, tak też z wielkim impetem uderzę o ziemię za kilka dni.

Cykl zaczął mi się 15go października, przypuszczam że owulacja była ok 24-26go, wg moich obliczeń @ powinnam dostać ok 9go listopada. Dziś zrobiłam test, nie pozostaje mi nic innego jak powtórzyć za 2-3 dni

Odnośnik do komentarza

Witam mam taka sytuacje , @ spoznia mi sie drugi dzien .. Dzis obudzilam sie z ogromnym bolem brzucha mialam zimne poty bylo mi strasznie slabo i mialam odruchy wymiotne. Piersi owszem bola mnie ale tak jak zawsze na @. Kilka dni temu zanim mi soe spoznial @ mialam chec na ogorki i zjadlam caly sloik ale tego nie biore poduwage bo czesto tak mam ze mam ochotr na nie typowe rzeczy i poprostu je jem. Codziennie pije kawe i nie odrzuca mnie tak jak to pisza ze przy ciazy odrzuca tylko zbytnio nie chce mi sie palic .. Oprocz tego ze dzis obudzil mnie ogromny bol brzucha a do tego wymioty nie zwrocila b na to uwagi bo @ spoznial mi sie nie raz ...ale akurat to daje mi do myslenia.. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

To wyglądało w ten sposób, że podczas naniesienia kropli na płytkę (test płytkowy) w momencie zabarwiania całego paseczka od razu pojawiła się słaba kreseczka w tym miejscu i na chwilę zatrzymała, a po chwili zaczęła jaśnieć wraz z całym paskiem. Jednak delikatny ślad został, bez względu na to pod jakim kątem patrzyłam. Tak jakby ten ślad się..nie wiem, odcisnął? Dosłownie patrzyłam na ten test pod każdym kątem i w ciemniejszym i jaśniejszym pomieszczeniu. I wciąż to widziałam. Chciałabym napisać, że nie będę się jeszcze nastawiać, ale niestety już chyba za późno ;)

Odnośnik do komentarza

~jaaaa
Witam mam taka sytuacje , @ spoznia mi sie drugi dzien .. Dzis obudzilam sie z ogromnym bolem brzucha mialam zimne poty bylo mi strasznie slabo i mialam odruchy wymiotne. Piersi owszem bola mnie ale tak jak zawsze na @. Kilka dni temu zanim mi soe spoznial @ mialam chec na ogorki i zjadlam caly sloik ale tego nie biore poduwage bo czesto tak mam ze mam ochotr na nie typowe rzeczy i poprostu je jem. Codziennie pije kawe i nie odrzuca mnie tak jak to pisza ze przy ciazy odrzuca tylko zbytnio nie chce mi sie palic .. Oprocz tego ze dzis obudzil mnie ogromny bol brzucha a do tego wymioty nie zwrocila b na to uwagi bo @ spoznial mi sie nie raz ...ale akurat to daje mi do myslenia.. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Dzieki :) obstawiam raczej ze to nie jest zatrucie bo nic takiego nie jadlam , a ten bol byl taki rozpierający okropne odrazu blada twatz zimne poty odruchy wymiotne no i zamiast @ biala wydzielina.. Od kilku dni jak tak zaczelam sie zastanawiac mam napady goraca ze gwaltownie robie mi sie goraco , i dzis swieze mleko smierdzialo mi kwasotą :P . ale Ja na ogol mam swoje takie akcje , wiec pozyjemy zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza

Ide jutro do lekarza , ale troche siw wystraszylam tym torbielem , a jak sie czulas ?,bo ja to mialam rano z 25 monut góra i to wszystko teraz nic mi kompletnie nie jest jak reka odjal, na innych forach naczytalam sie o sluzach ze przed @ na ogol jest sucho , ale oczywidcie zdania sa podzielone . Ja nigdy tego nie obserwowalam, ale rzeczywiscie jest mi mokro , siku tez chodze czesto ale tlimacze to sobie ze chodze na boso i to przyczyna :)

Odnośnik do komentarza

Witam. Podejrzewam u siebie torbiel jajników lub ciążę. Tydzień po prawdopodobnej owulacji czułam kłucie jajników, nie ciągłe lecz parę razy w ciąu dnia szczególnie rano oraz miałam lekkie plamienia. Teraz gdy jest 5 dni przed spodziewaną miesiączką czuję okropny ból pleców i i podbrzusza czego nigdy wcześniej u siebie nie doświadczyłam. Czy któraś z Was tak miała i z którą moją przypuszczaną wersją się wiązała?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...