Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Uda wam się - najważniejsze, że macie swój cel. Najlepiej uwolnić psychikę chociaż wiem, że na pewno ciężko. Ja w tym cyklu w którym zaszłam w ciąże pokłóciłam się z mężem ale tak mega i wykrzyczałam mu, że żadnego więcej dziecka mu nie urodzę;) !! Tak mnie wkurzył, że się odblokowałam chyba i zaszłam w ciąże, bo wtedy byłam na niego tak zła , że było mi wszystko jedno;).

Odnośnik do komentarza

Nie mamy jeszcze dzieci dlatego tak wyczekiwaliśmy pierwszego :) U mnie chyba też to była blokada.
Mamaali super zdjęcie już nie mogę się doczekać aż będę mogła tak buzie zobaczyć.
W badaniu wyszło też, że łożysko mam nisko. Z tego co wiem to nie jest zbyt dobrze, ale podobno może jeszcze się podnieść.

Odnośnik do komentarza

Witam ! Dawno nie zaglądałam tutaj za dużo się teraz dzieje u mnie , bo remonty i jeszcze raz remonty.
Dostałam Luteine w większej dawce aby przetrwać ten remont to na 1,5 tyg doktorek kazał leżeć a później przed wizytą , którą mam 13 w środę mogę się łapać za sprzątanie aby zacząc rodzić :)
Wszystko gotowe stoi i czeka na małą lokatorkę na którą każdy nie może się doczekać już :) :)

Pozdrawiamy przyszłe mamy oraz Panie , które się starają o dzidzie , głowa do góry a wytrwacie w staraniach i będą one wynagrodzone :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73cnsxwwu0.png

Odnośnik do komentarza

Wielkiznakzapytania trzymamy kciuki:)

Moi znajomi robili taki test na płodność u faceta. W odpowiednim opakowaniu spermę zanosi się do laboratorium ( w określonym czasie od "utworzenia nasienia" ;)) i badaja pod kontem np ruchliwości ilości itp. Powiem wam fajna sprawa, bo jesli nie udaje się raz drugi trzeci, to można sobie pomóc i wyeliminować powody. Np. facet jest zdrowy czyli okej staramy się dalej, a jak okaże się, że plemniki są za słabe to można wcześniej zacząć to leczyć niż czekać na kolejne cykle. Jest tyle nowoczesnych możliwości żebyśmy mogły sobie pomagać, że trzeba z tego korzystać, a nie tylko czekać....

Odnośnik do komentarza

No właśnie chodzi mi o to by jeżeli się okaże że któreś z nas jest bezpłodne to po co żyć nadzieją . Mój mąż przeszedł przepuklinę pachwinową a w tym jest ryzyko bezpłodności u mężczyzn . ja mam endometriozę więc chciałabym wiedzieć .
A wiecie ile i gdzie można to zrobić mieszkam w Piekarach Śląskich

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vugpjtnh3nblw.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny! Z narzeczonym robiliśmy badanie nasienia w lipcu w Invimed. Mają kilka placówek w polsce. My pomimo, że mieszkamy w Wawie zrobiliśmy badania w Gdyni (podczas wakacji u rodziców) bo było taniej. Zapłaciliśmy ok. 100zl, tyle że mieliśmy skierowanie z rabatem 20%). Wyniki takiego badania są po kilku godzinach. Myslę , że warto sprawdzić również faceta- jak coś wyjdzie nie tak to wiadomo kogo leczyć a jak wyjdą dobre facet będzie pękał z dumy;)

Odnośnik do komentarza

Natusi
I tam badają nasienie na Julianie?

Ja polecam ci super klinikę i lekarza była kilka razy u niego ale niestety dojazdy trochę mi przeszkadzały mogłam tak chodzić ja byłam u rodziców z wizyta bo pochodzę z Katowic dopiero po ślubie zamieszkałam w Opolu.
Polecam wam klinikę ANGELUS
http://klinikanieplodnosci.pl/dariusz-cholewa.html
ORAZ TEGO LEKARZA JEST PRZESYMPATYCZNY ZLECA WSZYSTKIE BADANIA A CO NAJWAŻNIEJSZE BADANIE NIE TYLKO PLEMNIKÓW ALE TEZ SPRAWDZENIE ILOŚĆ JAJECZEK W JAJNIKACH BO NIESTETY CZASEM SIĘ OKAZUJE ZE POZIOM JEST ICH MAŁY I WTEDY PĘCHERZYK PŁODOWY MOŻNE BYĆ PUSTY KOSZT WIZYTY JAK BYŁAM 2 LATA TEMU 150 ZŁ JEST TO SUPER SPECJALISTA PRZECZYTACIE W OPISIE,WIEM PO SOBIE ZE U MNIE BYŁO CIĘŻKO I ON SAM POWIEDZIAŁ ZE MOJA ENDOMETRIOZA SPOWODOWAŁA GUZA NA JAJNIKU I JEGO STRATĘ ORAZ MAŁA ILOŚĆ JAJECZEK NIESTETY MOŻE SPOWODOWAĆ ZE TYLKO CIĄŻA PO PRZEZ IN VITRO ALE NA STAŁ SIĘ MAŁY CUD.DZIEWCZYNY WIEM PO SOBIE ZE WARTO JAK NAJSZYBCIEJ WALCZYĆ O DZIECKO

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...