Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem to za darmo robią takie badania tylko ze wskazaniem ;
- Kobieta ma więcej niż 35 lat.
-W rodzinie ciężarnej lub jej męża występowały wcześniej choroby genetyczne.
-Przyszła matka urodziła wcześniej dziecko z wadą genetyczną (np. z zespołem Downa) lub z wadą ośrodkowego układu nerwowego (np. wodogłowiem, przepukliną mózgowo-rdzeniową) albo z określoną grupą chorób metabolicznych (m.in. mukowiscydozą).
-Test potrójny wykrył w surowicy krwi ciężarnej wysokie stężenie alfa-fetoproteiny (białko wytwarzane w wątrobie i jelicie płodu). Podwyższone wartości mogą sugerować m.in. rozszczep kręgosłupa dziecka.

Ja nie miałam wskazania i zrobiłam badania dla własnego spokoju zapłaciłam za nie 280zł , a od 1 lipca jest u nas przez miesiąc badanie za darmo w ramach promocji. Ważne też jest drugie badanie połówkowe i za nie zapłaciłam 250zł.

Jott - jeśli maluszek będzie dobrze ułożony to jest możliwe, że zobaczysz płeć.Moja mała była ułożona pośladkowo i dopiero na połówkowym badaniu było widać, że to dziewczynka.

Odnośnik do komentarza

Hej, jestem po badaniu. Wszystko super :) Miałam badanie 3d - niestety prawie całe badanie dzidzia spała, więc podskoczyłam dwa razy i na chwilkę wstała, złapała za pępowine i dalej w kimkę :) Chciałam zeby troszkę się poruszała, bo poprosilismy o płytę CD żeby rodzice mogli zobaczyć - ich pierwszy wyczekany wnuk. Powiedziała też, że jej zdaniem raczej dziewczynka, ale oczywiście nie daje gwarancji 100%.
Za badanie zapłaciłam 360 zł ( bo było 3d i z płytą)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...