Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość ameliiaaa

Kurcze tyle czekania a ja to jestem taka ze "teraz,juz,zaraz" :) mnie wlasnie brzuch tak strasznie bolal jeden dzien, ale to chyba przed owulacja. Jakies takie przeczucie mam ze Klaudiiaa jutro beda 2 krechy ;)

Odnośnik do komentarza

Z tym bólem brzucha oczywiście pewności nie mam, ale kto wie... każdy organizm może różnie reagować na takie sprawy więc może to było to :) Klaudia a masz regularne @ ? Zdarzały Ci się w ostatnim czasie opóźniania?

Odnośnik do komentarza

ale to życie pokręcone - my chcemy, marzymy a życie daje nam to w najmniej niespodziewanym momencie - chyba celowo byśmy się jeszcze bardziej cieszyli by zrobić nam miłą niespodziankę :)

Klaudiiaa nie ma co się stresować.... wynik będzie - oby dwie kreseczki ;) jak coś to fotka testu wskazana do udostępnienia :)
już nic nie zmienimy... jedyne co możemy to mieć dużo nadziei, która oby się zmieniła w rzeczywistość... wiem jakie to szczęście - człowiek jest oszołomiony pijany szczęściem na wiadomość, że zostanie rodzicem... cudowne uczucie które zapamiętam do końca życia .... a teraz moje Maleństwo w tym momencie dało mi kopniaka :) hihi chyba też się cieszy :)

Odnośnik do komentarza

mamusia jest przeszczęśliwa - ma cudownego męża na którego może liczyć i dla którego jest najważniejsza co daje się odczuć, mamy kochanego psiaka który kocha ns bezgranicznie i tęskni gdy tylko 5 minut nas nie widzi... mamy to czego chcieliśmy do obrazka idealnej kochającej rodziny... więc dzidzia też razem z nami będzie szczęśliwa bo już czekamy na dzidzię :)

Odnośnik do komentarza
Gość ameliiaaa

To tylko pogratulować :) ja tez nie moge narzekac. Od prawie 3 lat jestem szczeskiwa zona a od 5 lat spelniona mama :) takze mam psiaczka malego i teraz do pelni szczescia marze o 2 dziecku. Bylabym najszczesliwsza osoba na ziemi ;)

Odnośnik do komentarza
Gość madziorek

Klaudiiaa powodzenia trzymam kciuki za Ciebie ;)
Dziewczynki kochane wczoraj zauważyłam, że po naszym akwarium biegają małe "kreweciątka" ;) mój mąż stwierdził, że w końcu coś sie u nas rozmnożyło ;P ale słuchajcie może to dobry znak jest??? ;)
Dobrej nocy Wam życzę ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudiiaa

Jestem, Jestem :)
Z przykrością Was informuję iż na teście jest tylko 1 kreska :(
ale @nadal nie ma :(
I jeszcze jedno Trochę bardziej nie przyjemne... :)
Jak rano wsadziłam do pochwy palec to wyczułam w górnej części taką jakby "bułę" nie wiem jak to nazwać, nie wiem co to może znaczyć?

Odnośnik do komentarza

tak czytam wasze wpisy z zaległością ..... hmmm nie martw się Klaudiiaa będzie dobrze ,.... ja dziś byłam u lekarza i muszę się strać zajść .... chodzi o to że mam straszliwe bóle okresowe kończące się na Pogotowiu . Jak nie zajdę to tak będzie co miesiąc ....po ciąży to ustępuje .......pani ginekolog mnie zbudowała .....:) dziękuję jej ...

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vugpjtnh3nblw.png

Odnośnik do komentarza

Ja miałam mega problem żeby podchodzić do tego jako przyjemności... Kiedy nadchodziły dni płodne mówiłam "Jezu znowuu..." Przez te długie starania muszę ze smutkiem stwierdzić, że nie mam wogole ochoty na seks :(
Do Natusi: Też miałam takie straszne bóle, wiem co czujesz :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...