Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość ameliiaaa

Hej :) mam do Was takie pytanko. Kiedy można zrobić test ciażowy tak aby był wiarygodny ? Ostatnia miesiaczke mialam 28 czerwca ( pierwszy dzien), 12 lipca (sobota)bylo " przytulanko" a dzien wczesniej mialam straszne bole podbrzusza. Od dzis caly czas mi nie dobrze i pojawil sie u mnie sluz ( bialy i klejacy). Czy moga to byc jakies wczesne objawy ?

Odnośnik do komentarza

Amelia pewnie nie napisze nic orginalnego - test ciążowy w dzien spodziewanej @ najwczesniej albo beta . Wcześniej cięzko stwierdzić.Więc jeszcze musisz poczekać... Tu zostawiam ci kalkulator dni płodnych wpisujesz datę ostatniej miesiączki oraz cykl jaki masz długii powinno ci pokazać czy były dni płodne itp. Ale na 100% pewność będziesz miała dopiero jak będzie miał pojawić się u ciebie okres.

Odnośnik do komentarza

Amelia, test krwi bhcg dopiero po okolo 10-12 dniach od zapłodnienia wtedy wychodzi prawdziwy. Ja najprawdopodobniej nie miałam wcale bólu kamicy nerkowej kiedy trafiłam do szpitala o którym pisałam we wczesniejszych odpowiedziach, ale tak sobie myślę, że mogły to być jakieś bóle związane z tym, że własnie dochodziło do zapłodnienia, bo wg kalendarza tygodni ciąży które sa dostepne w necie wychodzi ze właśnie w tych dniach najpprawdopodobniej doszło do tego :) Bo urlog nic nie stwiedził :)

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudiiaa

ameliiaaa Tobie też Życzę powodzenia :)
Dziewczyny co będzie to będzie :)
Ale Wiem jedno że jak nie będzie teraz dzidzi to i tak z mężem będziemy się starać żeby było :)
Ale się boje dziewczyny tego testu :(

Odnośnik do komentarza

Wtedy kiedy najmniej się tego spodziewasz wychodzi pozytywny :) Tak było u mnie :) Zaplanowany wyjazd za granicę na upragnione od 4 lat wakacje a tu... niespodzianka - miła oczywiście. No i wylot do Bułgarii odwołany

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...