Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
paczanga

Fotelik 0-13 kg z bazą

Rekomendowane odpowiedzi

hej
właśnie szukam fotelika 0-13 najlepiej z bazą. wiem najlepsze Maxi cosi ale jest dla mnie za drogi. tanie i nie najgorsze w testach są te graco ale ja osobiście nie lubię tej marki. Może wy macie jakieś doświadczenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja używam Maxi Cosi i jestem zadowolona. Teraz mamy większy fotelik tej samej firmy, a baza została ta sama (Family Fix). Na allegro można kupić taki fotelik sporo taniej, niż w sklepie stacjonarnym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mamafasolki

Niestety prawda w przypadku fotelika jest taka ze jak za niego nie zapłacisz to nie bedziesz miala dobrego. My mamy britax bez bazy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ela12345

Ja zdecydowanie wolałam z bazą bo i lepszy montaż i bezpieczniejsze te foteliki jak czytałam. My mamy akurat Graco Snugsafe , kupiliśmy w komplecie z wózkiem
ale bardzo zadowolona z niego jestem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ela12345

Snugsafe też jest właśnie bardzo porządny i bezpieczny, specjalnie wzmocniony tez pod kątem bocznych uderzeń no i jazda tyłem, przystępna cena to tylko jedna z zalet:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jonaszka

Z Graco popatrzcie bo teraz mają korzystną promocję Graco Cashback i zwracają część kwoty jaką się wyda na ich produkty ale jak sie kupi do końca listopada

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem warto kupić Maxi Cosi . Jest leciutki ,bezpieczny , ładnie się prezentuje. I co najważniejsze jest popularny i jak dziecko wyrośnie będzie go można bez problemu sprzedać .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lukka

Chciałam fotelik z baza i do tego montowany tyłem , znalazłam i kupilismy w końcu Concorde Reverso Plus, dla mnie jest super. Łatwo go zamontować, ma specjalną wkłądkę dla niemowlaczka, jest przewiewny, lekki. Nam się go dobrze użytkuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zoyka199

Czytałam o tym foteliku, wydaje sie naprawde dobry , znalazłam filmik z montażem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość robertowa12

sprawdź, co w swojej ofercie ma adamex, my kupowaliśmy wózek vicco z małym fotelikiem samochodwym, może będą mieć też coś bardziej uniwersalnego :) bo jakościowo i cenowo wypadają naprawdę swietnie na tle konkurencji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość swiątka

u nas sprawdza się axkid z bazą włąśnie i super nam się z nim jeździ, generalnie wybór nie był łatwy ale warto poszukać, w sklepie tosia gdzie ostatecznie znaleźliśmy nasz model ten akurat najbardziej nam przypasował

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...