Skocz do zawartości
Forum

Dzieci Rocznik 2004


Rekomendowane odpowiedzi

Witam z rana, wstawać babeczki meldować się na posterunku ;) Cwaniara ze mnie bo sama w domu ;) ale muszę Wam powiedzieć, że dzisiaj już nie położyłam się spac jak młoda poszła z tatusiem do przedszkola, bo stwierdziłam że szkoda czasu ;)

Wczoraj nie miałam siły już do Was wchodzić, wiedziałam, że jak "wejdę" to już nie wyjdę ;) a cały dzień spędziłam w Krakowie od rana do po 17, załatwiałam jakieś papierki, karteluszki, szlag mnie trafiał od kolejek i Pań pracujących w tejże przyjaznej dla mnie kola ;) Mam masę roboty porzed tym jutrzejszym dniefirmie ;)

Od jutra do pracy :Padnięty::Padnięty::Padnięty::Padnięty::Padnięty:

Jakoś czarno to widzę....

Młoda zaczyna mi kaszleć znów, i to tak brzydko mokro, chyba sama ją załatwiłam, bo w poprzednią noc dwa razy obudziła mi się posikana i wołała mama zimno, więc mogła przemarznąć. Eurespal poszedł w ruch...

No i założyłam jej dzisiaj pampersa na noc, bo przecież z taką częstotliwością sikania to na pewno by mi się pochorowała, sikała 5-6 razy :/ w tym 4 razy ja ją wysadzałam, nieprzytomna rana i ja i ona :/ poczekam do lata a ku mojemu zdziwieniu dzisiaj młoda wstała i pielucha była suchusieńka. Więc już sama nie wiem od czego to zależy.Humorek Wam wczoraj dopisywał, zresztą jak zawsze ;-)

Miłego dzionka życzę.

http://img239.imageshack.us/img239/4638/obraz0107438815qo3.jpghttp://bejbej.pl/suwaczek/12265.png

Odnośnik do komentarza

Dzień Dobry

Jak położyliśmy się około 24.00 tak o 4.30 Miki wstał i mówi do mnie: "Włącz mi Krecika" Mówię do niego:"Dziecko!! w środku nocy????" a on: ja już jestem wyspany :Szok: o matko kochana!!!:Histeria::Histeria::Histeria::Histeria:


Atenko
moja babcia by Ci powiedzia: oj zęby...to nic dobrego...choroba jakaś :Histeria::Histeria::Histeria::Histeria:Dobijają mnie te jej prorocze sny...
__________________

Odnośnik do komentarza

Asia- i u nas bylo podobnie z pielucha, jak ją mial to bya sucha, jak zdjęłam to sikał do łóżka
i też poczekałam na lepszy moment i jak ręką odjął

kopa na rozpęd:Śmiech:

Atena a może Ci sie właśnie kupa śniła tylko Ci sie pomyliło:Śmiech:
ja tez nie lubię interpretować znów :Śmiech:
jak się śnią dzieci to ponoć choroba- a mi się na okrągło snią dzieci i nie chce interpretacji
tym bardziej zębowych :Śmiech:

:kawa::kawa::kawa::kawa::kawa:??????

Odnośnik do komentarza

Małgosia ogólnioe wsio do bani :(
dziewczyny kaszlą, lecimy na inhalacjach
co do pracy to całkiem kicha
na dzień przed zakończeniem konkursu było 6 podań, a ostatniego dnia, okazało się, że doszło jakieś 20, miała być rozmowa, a okazało się, że dodatkowo będą pytania z ustaw, żeby mieli lepszy wybór, więc trzeba sie nauczyć, miały być rozmowy szybko, a będą przynajmniej w przyszłym tyg. a teraz najlepsze: dziewczyna, która miała być jako niania dla dziewczyn nie chciała czekać do marca i znalazła sobie już robotę, więc z razie W nie mam z kim dzieci zostawić, kicha na całego :(

Odnośnik do komentarza

atena
Małgosia ogólnioe wsio do bani :(
dziewczyny kaszlą, lecimy na inhalacjach
co do pracy to całkiem kicha
na dzień przed zakończeniem konkursu było 6 podań, a ostatniego dnia, okazało się, że doszło jakieś 20, miała być rozmowa, a okazało się, że dodatkowo będą pytania z ustaw, żeby mieli lepszy wybór, więc trzeba sie nauczyć, miały być rozmowy szybko, a będą przynajmniej w przyszłym tyg. a teraz najlepsze: dziewczyna, która miała być jako niania dla dziewczyn nie chciała czekać do marca i znalazła sobie już robotę, więc z razie W nie mam z kim dzieci zostawić, kicha na całego :(

no to faktycznie do bani :Smutny::Smutny::Smutny:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...