Skocz do zawartości
Forum

Dzieci Rocznik 2004


Rekomendowane odpowiedzi

anulka, do niedzieli!!

dorek, wlasnie zobaczylam Twoje zdjeia i skojarzylam ze juz nie raz ogladalam Twoja galerie tylko nie skojarzylam z nickiem :)
widzialam tam duuuuuzo pieknych zdjec! a Twooja corcia na niektorych ma taka azjatycka urode!!!! :)

a u nas rota :duren: Natanek ma pierwszy raz w zyciu biegunke. i tak wytrzymal 4 lata :lol:
wiec dom wariatow :) na kolkach :duren:

Odnośnik do komentarza

Kuba od rana nie mógł się doczekać kiedy? i kiedy?
o 9.30 juz byliśmy pod szkołą
emocji wiele
głównie dzieciaki szalały
rodzice przezywali ;)

podjechał autokar, łezka się zakręciła
na szczęscie autokar z firmy mojego przyjaciela
wiec swiat mały a ja spokojna bo zadwoniłam do Pawla i wiem,ze nowy, sprzwdzony i kierowca super- a to ważne
i będe miała informację jak już dojadą :Psoty:
myslę ze koóo 15.00 będą na miejscu
a w piątek juz do niego wyjeżdzamy

Odnośnik do komentarza

Gosiaczku z racji intensywnego dnia nie miałam czasy by doczytać. Gdzie wyjeżdżasz?

Maja gorączkowała cały dzień. O 20.30 byłam u naszej pediatry. Osłuchowo czysto, węzły chłonne w porządku, śledziona, wątroba, zoładek też, uszy gardło również. Lekarka nie postawiła ostatecznej diagnozy. Stawia na:
a. trzydniówkę
b. przegrzanie organizmu
c. zęby...
sama nie wiem co mysleć...dzisiaj wyrżnał się jej piąty ząbek...wycinaja się kolejne trzy...może to za duzo jak na jedna malutką Majusię...usnać nie mogła, płakała, jęczała, rzucała się po łóżeczku...dostała jeszcze czopek na noc i zasnęła...najwyraźniej coś ja boli skoro p/bólowy eferalgan jej pomaga nie tylko na gorączkę...
Padam na twarz.
Spokojnej nocki życzę :Padnięty:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...