Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

ogolnie cosostatniojestem jakas rozkojarzona..sama nie wiem co robie..
np.robiac pranie zawsze,ale tozawsze sprawdzam kieszenie,ostanio jakos mi sie zapomnialo,i jak wyciagalam pranie zpralki patrze a tam telefon Rafala!!!az mi sie nogi ugiely...oczywisci juz nic z niego,bo totalnie zalany!!!i tak dobrze ze nie mial w kieszeni portfela..
a dzis chcac malzonka odciazyc postanowialm skosic trawe...noi wlałam..-zamiast paliwa oleju do kosiarek...(blodynka!!!!)teraz malz wlasnie prubuje ja ratowac!!!

Suwaczek z babyboom.pl

Odnośnik do komentarza

Hej

Monia to nieźle jesteś zakręcona:lup: , mam nadzieję że chociaż kosiarkę udało się uratować :Oczko:.
U nas to J czasami odwala podobne numery, np. chowa masło do szafki z kosmetykami, lub noże czy herbatę w saszetkach do lodówki itp:glass:. Ostatnio schował mi buta do szafki w kuchni, pół dnia szukałam bo do głowy mi nie przyszło gdzie może być :sofunny:.

http://www.ticker.7910.org/as1cA9H0g000000MDAwNTc2amx8MzE5ZGp8TmF0YWxrYSBtYQ.gif

" Za Tob

Odnośnik do komentarza

ania2012
Hej

Monia to nieźle jesteś zakręcona:lup: , mam nadzieję że chociaż kosiarkę udało się uratować :Oczko:.
U nas to J czasami odwala podobne numery, np. chowa masło do szafki z kosmetykami, lub noże czy herbatę w saszetkach do lodówki itp:glass:. Ostatnio schował mi buta do szafki w kuchni, pół dnia szukałam bo do głowy mi nie przyszło gdzie może być :sofunny:.

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
no Aniu to tez niezle!!!a kosiarka naprawiona...nawet juz skosilam trawe!:36_6_9:

Suwaczek z babyboom.pl

Odnośnik do komentarza

ania2012
Hej

My dzisiaj byłyśmy z Natalką na zakupkach i spotkałyśmy Asię - wreszcie się poznałyśmy tak na żywo :smile_move::smile_move::smile_move:.

Hej

Aniu i ja się cieszę, że wreszcie się spotkałyśmy... Przepraszam za mój pobasenowy image (zero make-upu i włosy w cały świat :hahaha::hahaha::hahaha:, mam nadzieję, ze się nie przestraszyłaś :Oczko:)
Natalka śliczna dziewczynka :)

Anulka wszędzie dobrze, ale w domku najlepiej, prawda? :36_3_13:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

radość serca
ania2012
Hej

My dzisiaj byłyśmy z Natalką na zakupkach i spotkałyśmy Asię - wreszcie się poznałyśmy tak na żywo :smile_move::smile_move::smile_move:.

Hej

Aniu i ja się cieszę, że wreszcie się spotkałyśmy... Przepraszam za mój pobasenowy image (zero make-upu i włosy w cały świat :hahaha::hahaha::hahaha:, mam nadzieję, ze się nie przestraszyłaś :Oczko:)
Natalka śliczna dziewczynka :)

No coś Ty Asiu pewnie że się nie wystraszyłam. Teraz tylko musimy się zgadać któregoś dnia i wybrać na spacerek, to sobie dłużej pogadamy :taniec1:

http://www.ticker.7910.org/as1cA9H0g000000MDAwNTc2amx8MzE5ZGp8TmF0YWxrYSBtYQ.gif

" Za Tob

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...