Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

ania2012
Witam dziewczyny

Sweetka
trzymam kciuki :36_3_15:

U nas wszystko ok. Mąż przestał pić, pracuje teraz w Warszawie i przyjeżdża na weekendy. Powiedział że chce nas odzyskać, w sobotę przeprosił mnie nawet na kolanach z wielkim bukietem czerwonych róż :lol:. Ja podchodzę do tego ostrożnie, zobaczymy co czas pokaże, być może wrócę do niego w końcu jesteśmy rodziną i widzę że Natalka bardzo jest za nim, ale nic na szybko. Dobrze że teraz pracuje daleko i się często nie widujemy bo mam czas aby to wszystko przemyśleć.

Życzę Wam spokojnej nocki :36_3_15:

Aniu trzymam kcuiki..mam nadzieje ze sie Wam ulozy:36_4_1:

Suwaczek z babyboom.pl

Odnośnik do komentarza

Sweethope
Aniu2012 jakie fajne wiesci...jest punkt zaczepienia...to trzymam kciukasy za pomyślny przebieg zdarzen:)
Kasia to milego zakupkowania...:) pewnie córcia lubi chodzic na zakupy co??? idziesz sama czy z nia??!!
ja bylam na spotkaniu...to firma doradztwa personalnego...heh i umowilam sie z doktor na poniedzialek na konkretne rozmowe...kurcze tylko gabinet ostwarty od poniedzialku do soboty:36_2_24: wiec chyba na poczatek pojde na pol etatu...zeby chociaz weekendy z rodzina spedzac, a wiem ze istnieje taka mozliwosc...na poczatek zobacze co mi szkodzi wazne ze sie wreszcie o cos zaczepie
milego dzionka

SWEETUS dobre i pol etatu bu bylo...powodzenia:kicia:

Suwaczek z babyboom.pl

Odnośnik do komentarza

dzień dobry

co by tradycji stało się zadość życzę miłego dnia :sofunny::sofunny:

Aniu nie wiem czego Wam życzyć, może podejdę do tematu dyplomatycznie. Oby sytuacja rozwiązała sie w sposób taki, byście obie z Natalką były szczęśliwe.

Chorowitkom zdrówka życzę. A co do palenia, to sama kiedys paliłam i przyznam szczerze, że bez papierosa czuję sie zdecydowanie lepiej i zdrowiej

Odnośnik do komentarza

doberek

Anulka
dzień dobry

co by tradycji stało się zadość życzę miłego dnia :sofunny::sofunny:

Aniu nie wiem czego Wam życzyć, może podejdę do tematu dyplomatycznie. Oby sytuacja rozwiązała sie w sposób taki, byście obie z Natalką były szczęśliwe.

Chorowitkom zdrówka życzę. A co do palenia, to sama kiedys paliłam i przyznam szczerze, że bez papierosa czuję sie zdecydowanie lepiej i zdrowiej

i ja sie moge pod twoimi słowami Aniu podpisać....prawda^^
Monia masz za duzo nerwowych chwil , ze siegasz po papierosa...czy poprostu lubisz palic???ja rzucilam i to byla jedna z lepszych decyzji w moim zyciu

Milego dnia....żeby nie bylo :36_1_21::36_1_21:

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

Witam

Zdrowia chorującym.

My wracamy po zapaleniu oskrzeli powoli do zdrowia, nie obyło się bez zastrzyków (Miko był bardzo dzielny).

Aniu Łodzianko fajnie że małżonek otrzeźwiał (dosłownie i w przenośni). Trzymaj Go na dystans i obserwuj bacznie.

Asieńko Juniorek jest boski, w sam raz do schrupania i zacałowania :Całus::Całus:

Sweetka a nie próbowałaś szukać pracy po wiejskich ośrodkach zdrowia, na ogół potrzebują tam stomatologów i w sumie dobrze płacą. Kuzynka mojego męża pracuje aż w 5 ośrodkach + prowadzi swój własny gabinet, wychodzi na swoje, bo ZUS ma opłacany z etatu.

Co do palenia papierosów to jestem stanowczo temu przeciwna, nawet jeśli ma to być fajka po udanym seksie :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...