Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Melduję się po imprezie urodzinowej, i to dwudniowej ::): goście dopisali w nadmiarze :Oczko:
Wczoraj było głośno i ciasno (dzięki Ci Boże za to, że chrzciny były robione w restauracji).
Mikołaj był w siódmym niebie, pomimo tego, że spał w dzień tylko od 11 do 12.30 trzymał fason, kuzynki i ciocie dbały o to żeby mu się nie drzemło. Świeczka zdmuchnięta została z lekką pomocą,pomimo tego, że cały tydzień ćwiczyliśmy zdmuchiwanie i granie na trąbce stadionowej :Śmiech:
Dzisiaj odwiedziły Nas parkowe mamusie z dzieciaczkami, nie muszę pisać jaki sajgon w domu był :Histeria: potem przyszła moja koleżanka z pracy z Karolem a na końcu kuzynka małża.Powiem szczerze, że po 18 miałam już wszystkiego serdecznie dość. Gościom dziękujemy na najbliższe pół roku.

Odnośnik do komentarza

Marysiu zdrowia dla Nikodemka :Całus:

Asiu cały czas o Was myślę. Trzymam kciuki za Juniorkowy pobyt w szpitalu. Kochana będzie dobrze, jak ja to mówię to tak jest, spytaj się dziewczyn, że to prawda.

Sweetka masz artystę - kaskadera w domu, pełen podziw i szacun, bo teraz oczy to dookoła głowy trzeba mieć.

Odnośnik do komentarza

radość serca

Dzięki za wsparcie raz jeszcze... No ja wiem, że Ty to masz zawsze rację i jak prognozujesz (Grudniówki zamiast na usg to do Ciebie na ustalenie płci się zapisywały) ;)

No ba ma się te zdolności :Śmiech::Oczko:

radość serca
Nawet Luby mnie wyręczył w prasowaniu EUROPA :)

A można Go na dwa dni wypożyczyć?

Odnośnik do komentarza

radość serca
Izabelin
radość serca
Izulka to imprezki czad :) Najważniejsze, że jubilat zadowolony, Tobie odpoczynku :)

Zadowolony i to bardzo, jak goście tylko zamykali za sobą drzwi to uderzał w bek :Niewiniątko: pewnie mało Mu było :Oczko:

Typowy facet, próżny, łasy na komplementy i żądny prezentów :) (Mam takich dwóch w domku) :lol:

No wiesz tyle Go lasek dzisiaj nawiedziło w wieku od 6 do 23 miesięcy. Wszystkie mamuśki z parku z córkami były. Niestety mój Miko parkowy rodzynek ::):

Odnośnik do komentarza

Izabelin
radość serca
Izabelin

Zadowolony i to bardzo, jak goście tylko zamykali za sobą drzwi to uderzał w bek :Niewiniątko: pewnie mało Mu było :Oczko:

Typowy facet, próżny, łasy na komplementy i żądny prezentów :) (Mam takich dwóch w domku) :lol:

No wiesz tyle Go lasek dzisiaj nawiedziło w wieku od 6 do 23 miesięcy. Wszystkie mamuśki z parku z córkami były. Niestety mój Miko parkowy rodzynek ::):

Nie ma to jak dobry lansik :36_2_27::36_2_34:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Izabelin
radość serca
Izabelin

A można Go na dwa dni wypożyczyć?

Luby
pyta za ile?

A tak charytatywnie się nie da? ale za to full wyżywienie :Śmiech: plus piwo :Śmiech: oraz całodobowy dostęp do szafki z winami :Śmiech:

Z przykrością stwierdzam, że Luby nie reflektuje, ze niby charytatywnie się nie udziela (ciekawe ile mnie będzie kosztować to Jego dzisiejsze prasowanie? :glass:)... A co do jedzenia, picia, win, itp. to powiedział, że to się rozumie samo przez się...

Myślę, że czas zakończyć na tym dyskusję :glass:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...