Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

radość serca
Stronka za:
- szczęście
- zdrowie
- miłość

ania2012
radość serca

Żartujesz :36_2_34::36_2_34::36_2_34::36_2_34::36_2_34: Ale numer :36_2_34:

Nie żartuje i żeśmy się tak nie spotkały tylko na forum :36_2_34::36_2_34::36_2_34:

:36_2_34::36_2_34: No to teraz wypadałoby się spotkać :)

Ja mieszkam zaraz obok szkoły, a Ty chyba koło przystanku tramwajowego, bo mój mąż dzisiaj widział Twojego z Piotrusiem i stąd wiem

http://www.ticker.7910.org/as1cA9H0g000000MDAwNTc2amx8MzE5ZGp8TmF0YWxrYSBtYQ.gif

" Za Tob

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, mam pytanie... Czy Wasze dzieci chetnie dają zmierzyć sobie temperaturę? I jakich termometrów używacie?

Pytam, bo u nas jest z tym kłopot... Mamy termometr - smoczek i Piotruś w ogóle nie uznaje Go, na śpiocha tylko udaje Mu się zmierzyć temperaturę i to nie zawsze, bo skubaniec wyczuwa, że to jakieś oszukaństwo :lol: Wiem, ze są takie termometry, co sie do czółka przykłada, macie takie? Warto nabyć? Mnie aptekarka kiedyś powiedziała, że sa troszkę mniej miarodajne, ale chyba jakieś śladowe różnice są i kupię...

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

radość serca
Dziewczyny, mam pytanie... Czy Wasze dzieci chetnie dają zmierzyć sobie temperaturę? I jakich termometrów używacie?

Pytam, bo u nas jest z tym kłopot... Mamy termometr - smoczek i Piotruś w ogóle nie uznaje Go, na śpiocha tylko udaje Mu się zmierzyć temperaturę i to nie zawsze, bo skubaniec wyczuwa, że to jakieś oszukaństwo :lol: Wiem, ze są takie termometry, co sie do czółka przykłada, macie takie? Warto nabyć? Mnie aptekarka kiedyś powiedziała, że sa troszkę mniej miarodajne, ale chyba jakieś śladowe różnice są i kupię...

ja mierze zwyklym w pupci Piotrusiowi...ale tez podchodzi do tego bardzo niechetnie:Real mad:taki w smoczku tez mam ale to zupelnie odpada bo nie otwiera buzi...a taki na czolko w pasku to ma moja bratowa i dobrze pokazuje tempwrture!

Suwaczek z babyboom.pl

Odnośnik do komentarza

ANIA 2012 sliczne fotki..i fajny torcik:) Natalka sliczna dziewczynka..gratulacje za kroczek:)

ANIA u nas tak se..Piotrek bardzo zle w nocy sypia..z cyckiem w buzi cala noc,marudzi,wierci sie,siada...a w dzien caly czas chcialby na rekach byc..jak nawet do ubikacji ide to on sie wsieka i rzuca na podloge i beczy!!!troszke ma taki katarek wewnetrzny ktory go zapewnie wkur..i dlatego jest taki!
jeszcze nam przyszlo dzis wezwanie do szczepienia i nie wiem czy isc jak on taka maruda???

Suwaczek z babyboom.pl

Odnośnik do komentarza

monika warszawska
ANIA 2012 sliczne fotki..i fajny torcik:) Natalka sliczna dziewczynka..gratulacje za kroczek:)

ANIA u nas tak se..Piotrek bardzo zle w nocy sypia..z cyckiem w buzi cala noc,marudzi,wierci sie,siada...a w dzien caly czas chcialby na rekach byc..jak nawet do ubikacji ide to on sie wsieka i rzuca na podloge i beczy!!!troszke ma taki katarek wewnetrzny ktory go zapewnie wkur..i dlatego jest taki!
jeszcze nam przyszlo dzis wezwanie do szczepienia i nie wiem czy isc jak on taka maruda???

dzieci wolno szczepić jak maja delikatny katarek, ważne żeby nie było poważniejszej infekcji...

Odnośnik do komentarza

Hej Monia a może Piotruś ma gorszy humorek, może kolejne ząbki idą... Z katarkiem Ania ma rację, zresztą i tak przed szczepieniem lekarz zawsze bada dziecko to oceni...

Anulka, Monia fajne nowe fotki na NK :)

Dzięki za odpowiedzi o termometrze, chyba skuszę sie na ten do uszka...

Ja uwinęłam się z podłogą i kuchnią, jest ok :)

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Za spokojny sen

Witam

To się koleżanki zgadały, nie ma co :Śmiech::Śmiech::Śmiech::Śmiech:

Powiem tak, po dzisiejszym dniu mam dość. Młody dzisiaj miał jakiś masakryczny dzień, marudny był na maksa, non stop albo przy piersi albo na rekach :Wściekły:

Aniu, Joasiu piękne zdjęcia, dostojne jubilatki urocze ::):

Asia Juniorek wymiatający :Całus::Całus: co do termometru to mamy taki i na czółko i do ucha. Zdejmuje się tylko nakładkę i jest tak albo tak.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...