Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

Kochany Igorku
Jesteś już z Nami okrągłe cztery pory roku.
Pierwszy uśmiech, pierwsze mama, tata masz już za sobą.
Rośnij Nam dalej.
Rośnij w uśmiechu, szczęściu i radości.
Biegaj za motylkami, chwytaj promyki słońca, kochaj mamę i tatę!

W dniu Twoich pierwszych urodzin pamiętają o Tobie
Mikołaj, Izabela i Artur :Całus::Całus::Całus::Całus:

Odnośnik do komentarza

Wróciłyśmy. Jak fajnie ze wątek ruszył:yuuupi:Super :)
Spacerek taki sobie, bo jak sie cieszyc jak glowa naparza.Amelka śpi a ja probuje cosik wpoic do mojej bolącej glowy, ślęczę nad zeszytem i nic z tego mysli uciekają gdzies daleko.Trochę się wkurzylam przez jedną sprawę. Mam nerwa a najgorsze ze przed M musze udawać ze wszystko oki. Buuu:36_1_38:

Zuziu samych cudownych dni z okazji kolejnego miesiąca

Odnośnik do komentarza

radość serca
Gosiu oby nerw szybko minął!

U nas taki upał się zrobić, że hej, ale ta pogoda zmienna...

Radościu kochana dziękuje ale ten nerw tak szybko nie przejdzie. Musi mi wpasc w rece jedna pani a ona jest daleko.Agituje rodzinę M przeciwko mnie:Zły: M nic nie wie, ja niestety tak bo dowiaduje sie podziemiem. M tylko sie dziwi czemu nie chce jezdzić do jego familii i co ja mam mu powiedziec :(

Odnośnik do komentarza

Gośka

Radościu kochana dziękuje ale ten nerw tak szybko nie przejdzie. Musi mi wpasc w rece jedna pani a ona jest daleko.Agituje rodzinę M przeciwko mnie:Zły: M nic nie wie, ja niestety tak bo dowiaduje sie podziemiem. M tylko sie dziwi czemu nie chce jezdzić do jego familii i co ja mam mu powiedziec :(

Oj jak ja lubię takich "życzliwych" :Wściekły: nic tylko w dupę kopnąć.
Gosia szkoda zdrowia na taką babę. Mówię Ci :Uśmiech:

Odnośnik do komentarza

Izabelin
Gośka

Radościu kochana dziękuje ale ten nerw tak szybko nie przejdzie. Musi mi wpasc w rece jedna pani a ona jest daleko.Agituje rodzinę M przeciwko mnie:Zły: M nic nie wie, ja niestety tak bo dowiaduje sie podziemiem. M tylko sie dziwi czemu nie chce jezdzić do jego familii i co ja mam mu powiedziec :(

Oj jak ja lubię takich "życzliwych" :Wściekły: nic tylko w dupę kopnąć.
Gosia szkoda zdrowia na taką babę. Mówię Ci :Uśmiech:

W d... kopnąć i to tak fest!!!

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

radość serca
Gosiu współczuje problemu, widzę, że niełatwa i nieprzyjemna sytuacja, ale prawdziwa miłość zawsze zywcięża... Porozmawiaj z mężem, razem znajdziecie wyjście sytuacji, trzymam kciuki...

A obłudnymi ludźmi sienie przejmuj, wiem, że to tak łatwo sie mówi, ale spróbuj, bo się zadręczysz... Tulę...

To jest bardzo trudne. To jest walka z wiatrakami. Świat jest mały i wiem że ta pani mi kiedys wpadnie w ręce, wtedy nie bede przebierała w środkach zeby jej przetlumaczyc jak powinna się zachowywać. Nienawidze mendy( przepraszam za kolokwializm) Chyba wszyscy sie i tak domyslają.To jest byla zona M( niestety). tesciowka jest za nią pełną gębą.SToje na straconej pozycji

Odnośnik do komentarza

Anulka ja się boję ze ją naprawde uszkodze.Jak wpadne w szał to nikt mnie nie powstrzyma. Szkoda ze jest tak daleko.

Stronkę dedykuję Wszystkim, aby wszystkie problemy odeszły precz( i mój ból głowy;)) i oby nasz wątek już nigdy nie przechodził takiego zawieszenia :)

Odnośnik do komentarza

Gośka
radość serca
Gosiu współczuje problemu, widzę, że niełatwa i nieprzyjemna sytuacja, ale prawdziwa miłość zawsze zywcięża... Porozmawiaj z mężem, razem znajdziecie wyjście sytuacji, trzymam kciuki...

A obłudnymi ludźmi sienie przejmuj, wiem, że to tak łatwo sie mówi, ale spróbuj, bo się zadręczysz... Tulę...

To jest bardzo trudne. To jest walka z wiatrakami. Świat jest mały i wiem że ta pani mi kiedys wpadnie w ręce, wtedy nie bede przebierała w środkach zeby jej przetlumaczyc jak powinna się zachowywać. Nienawidze mendy( przepraszam za kolokwializm) Chyba wszyscy sie i tak domyslają.To jest byla zona M( niestety). tesciowka jest za nią pełną gębą.SToje na straconej pozycji

Kurcze to babsztyl wredny, Gosiu nie stoisz na straconej pozycji, bo to CIEBIE M. WYBRAŁ!!! I to Ciebie kocha!!!

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...